HCL.HR

Call of Duty: Black Ops

  • 217 Odgovora
  • 49985 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #165 : 16. Studeni, 2010., 16:20 »
a gle, realno...oružja su takva danas  :wildboy: nemaju dušu i to, al opet nemoš ubacit ak47 i m14 u moderne pucačine jer se ta oružja ne koriste nigdje u tim HAJ TEH BORBAMA :wildboy:
inače an94 rula i poznat je i užasno raširen.  :(
Pa ne bas.

XM8 je otkazana recimo. Usput nije poznata i je ruzna.

AN94... da, nije nepoznata, ruska armija koristi n stuff... al na kraju je jos samo jedna puska koja izgleda potpuno isto ko AK a i opcenito se ne razlikuje puno :wildboy: (sto se tice igre, u realnosti je naravno drukcija na nacin koji nije primjenjiv u igru)

AEK - 971. OH NE! Opet AK :tired:

MG-i su ionako uvijek bezlicni i nezanimljivi.

Al najveci problem su snajperi. Pogotovo onaj Type 88, iz prve nisam znao je li snajper ili ne. Pa sam onda nasao lmg koji se isto zove i isto izgleda. I isto je mizerno slab. Ae :wildboy: Onda SVU. Sto fali Dragunovu jebote. Morali su neku glupu skracenu verziju lupit :tired: GOL sniper :hihi: Barret koji je za neko cudo uzasno slab i neprecizan :wildboy: Ne znam, mogli su stavit jebeni Blaser R93, PSG-1, Steyr SSG, Walther WA2000... Ovako mi izgleda ko da su pronasli sva oruzja cija licenca kosta nula novaca i stavili ih u igru :wildboy:

Fizika u CoD-u je nepostojeca i to je kul. Nije simulacija rata ili ne znam, nego se jednostavno raspucavas i zabavno je. S druge strane, BC2 je kao realna, al zapravo nije, sto je glupo.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #166 : 16. Studeni, 2010., 16:36 »
Ja ne znam za vas, ali oružja i ponašanje istih su čisto smeće ako bi primjerice uspoređivali igru s Stalkerom. Tamo na putanju metka utječe gravitacija i vremensku uvjeti. Gađenje protivničkih glava sa 100m izgleda ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=yj2KBZENtwI

fizika u CoD-u. Veliki LoL.

cod nema fizike putanje metka ni utjecaja na metak, ako ima uopce se ne vidi/osjeti

bc2 ima fiziku i putanju i gravitaciju, nema utjecaj vremenskih uvjeta.. postoji i neka granica na kojoj bi snajpanje postala nuklearna fizika jer ne mozes u dinamicnu i brzu igru kao sto je bc2 ubaciti totalno realno snajpanje... ne bi nikad nista pogodio jer ni kretnje protivnika nisu realna simulacija bojista, postoji fina granica i mislim da ju je bc2 po meni fino pogodio

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #167 : 16. Studeni, 2010., 16:54 »
jbg, al cod je tu da bude zabavan, a ne realan,

to mi je najbolje kad počnu uspoređivat realnost i igricu (ili film, ili strip, ili...)

igrice su tu da se pobjegne od realnosti,

i normalno je da ja ak padnem s 10 metara da ću ostat na podu s gunom u ruci, al ja ne koristim last stand to je za nubove  :hug

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #168 : 16. Studeni, 2010., 17:04 »
Dibek šta si ti zabrijao da je BC2 realan, igra nikad nije ni najavljivana kao realna nego je samo vidljiv bullet drop kod snipera kada pucas s jednog kraja mape na drugi.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #169 : 16. Studeni, 2010., 17:16 »
Nisam ja zabrijao, netko je to rekao. CoD nije realan, BC2 je. Dal je bio u ovom topicu ili u jednom od smiglovih ne znam.

Ja samo kazem da je glup. Cak i ako zanemarim sve osim prasine/magle/snjega, opet ce biti glup.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #170 : 16. Studeni, 2010., 18:37 »
Nisam ja zabrijao, netko je to rekao. CoD nije realan, BC2 je. Dal je bio u ovom topicu ili u jednom od smiglovih ne znam.

Ja samo kazem da je glup. Cak i ako zanemarim sve osim prasine/magle/snjega, opet ce biti glup.

bc2 nastoji biti realan, ali faila u mnogim situacijama (pogoditi lika sa Barretom u vrat/trbuh ili nedajboze glavu, a da lik nastavi trcati ko da ga je komarac ugrizo), dok cod ne nastoji biti nista, osim zabavan a i u tome je vrhunski.
da se razumijemo, imam bc2 original, kupio ga bas zbog toga jer je "realan" ali sto su napravili iz te igre to je horor, sa svakim patchem sve vise i vise sj*bu igru...

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #171 : 16. Studeni, 2010., 18:49 »
Da, čuo sam da ti patchevi u bc2 poprave par stvari te zajebu još više toga.
The greatest teacher, failure is.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #172 : 16. Studeni, 2010., 20:05 »
Još jedan besmisleni post i nadam se da ćeš opomenu pokupiti.
« Zadnja izmjena: 16. Studeni, 2010., 21:38 snowblind »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #173 : 16. Studeni, 2010., 21:41 »
Lefty bc2 ne nastoji biti realan niti mu je to ikada bila namjera. Ni kod hc moda nije realan, tako da ja neznam odakle to izvlačite. Patchevi nažalost nekima sjebu igru, nekima poprave, meni je zadnji patch sjebao jer niti na jednom serveru nemam ping ispod 100, dok prije nije tako bilo. A sada manje priče o bc2 i oružjima (ako netko želi raspravljati o tome, neka se otvori novi topic) i više priče o black opsu.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #174 : 16. Studeni, 2010., 21:54 »
Dobro.

Je li izasao patch izvan steama jebemtisve? :wildboy:

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #175 : 16. Studeni, 2010., 22:50 »
pa je .. jos prije dan dva.. I popravlja FPS, sada sve radi na high.
easy-forex-basics.blogspot.com

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #176 : 16. Studeni, 2010., 22:59 »
Link? Ubio sam se i ne mogu naci.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #177 : 16. Studeni, 2010., 23:33 »
I ja, di, gjde, kako?!  :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #178 : 16. Studeni, 2010., 23:57 »
jbg, al cod je tu da bude zabavan, a ne realan,


to  :hug

i zato rula, brz, zabavan, pecto eksplozija, kaos, muškost, umri muški, grga  :hiha:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #179 : 17. Studeni, 2010., 10:57 »
I ja, di, gjde, kako?!  :wildboy:

Steam automatski updatea igru, šanse su da vam je patch već apliciran. Restart Steama bi treboa pokrenuti i instalaciju patcha

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9