HCL.HR

Call of Duty: Black Ops

  • 217 Odgovora
  • 50046 Hitova
*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #150 : 16. Studeni, 2010., 11:54 »
Crysis je govno inace. Samo pucam a nista ne umire :tired:


neznam...zasto je onda bio game of the year 2007,a ne bi reko da si igro crysis2...nebitno
Pa naravno da nisam sabane, jos nije ni izasla :hihi: :tired:

Al da, jedinica jednostavno nije zabavna. Mogao bih reci da je preteska, al nije to to.

Nego, BF BC2 je onaj sa "realnom putanjom metka"? :hihi: Gdje uvijek ima prasine/snjega/neznam od cega se nista ne vidi? I koja je valjda jednako bugovita ko black ops?

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #151 : 16. Studeni, 2010., 11:58 »
bc2 je half life 2 za black ops

od grafike koja je na razini PCa a ne konzola, do osjećaja pucanja kojeg imaš i vrlo je dobar, mape koje su ogromne i nema nevidljivih zidova

ima bugova što se tiče hit detekcije, i sa serverima tu i tamo zna bit warpanja po mapi, ali što se same igre tiče, neusporediva je s codom (odigrajte SP bc2 i cod bo)

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #152 : 16. Studeni, 2010., 12:39 »
bc2 je half life 2 za black ops

od grafike koja je na razini PCa a ne konzola, do osjećaja pucanja kojeg imaš i vrlo je dobar, mape koje su ogromne i nema nevidljivih zidova

ima bugova što se tiče hit detekcije, i sa serverima tu i tamo zna bit warpanja po mapi, ali što se same igre tiče, neusporediva je s codom (odigrajte SP bc2 i cod bo)

@smigl

spomenuo si fiziku govoreći o black ops igri, ak si ti tamo vidio fiziku onda pričamo o različitim igrama

nisam primjetio nikakvu relanost ni fiziku u cod.u, mislio sam pod opcenito kako ocjenjujem fps igre, cudan mi je hitbox cod.a nekako nemam osjecaj da nesto pogadjam dok ne vidim da je pao.

bc2 ima svojih mana, hitbox je bog i batina kakav je bio u bf serijalu do tada, jos uvijek ima trzavica ali nije nesto sto konstantno ometa, ocjenio bi ga sa 9/10 sto se mp.a tice

sad cod ili bf je sasvim stvar izbora korisnika i nacina igre koji mu vise odgovara

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #153 : 16. Studeni, 2010., 12:44 »
ipak mislim da je cod pre arkadan, bc2 ga po meni owna u svakom segmentu

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #154 : 16. Studeni, 2010., 12:45 »
šta je bc2?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #155 : 16. Studeni, 2010., 12:51 »

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #156 : 16. Studeni, 2010., 12:53 »
battlefield:bad company 2

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #157 : 16. Studeni, 2010., 13:10 »
bc2 je half life 2 za black ops

od grafike koja je na razini PCa a ne konzola, do osjećaja pucanja kojeg imaš i vrlo je dobar, mape koje su ogromne i nema nevidljivih zidova

ima bugova što se tiče hit detekcije, i sa serverima tu i tamo zna bit warpanja po mapi, ali što se same igre tiče, neusporediva je s codom (odigrajte SP bc2 i cod bo)
Grafika IMO nije bila cudo u BC2. Onak, ista ko sve danas :wildboy:

Osjecaj pucanja uzasan. Ta realnost me toliko zivcira da nije normalno jebote. Zvuk oruzja je prelos isto.

Mape su velike, da. Al koji kurac, ne vidi se nista sto je dalje od 5m ispred :wildboy:

I da, bugovi. Zvuk ponajvise, dijalozi su kod mene bili necujni, nebitno jel ingame ili u cutscenama. Zbog toga sam i obrisao igru valjda.

I na kraju, totalno los izbor oruzja. Nitko ih ne zna, ono :tired:

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #158 : 16. Studeni, 2010., 13:15 »
igram mp već skoro 8.mj, sva oružja znam, ne kužim dobek očito ne pratiš oružja il nisi u tome, ali sva su oružja relevantna ivećina je napravljena vrlo dobro

zvuk je vrhunski, neznam kako tebi nije, možda nešto sa zvukom imaš problema, ali nisam čuo da se netko žali na zvuk u bc2

i ovo da ne vidiš 5m ispred sebe ne kužim uopće

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #159 : 16. Studeni, 2010., 13:25 »
Pratim oruzja. Al ovo nisu oruzja koja zelim vidit. AN-94? Dobro jebote :hihi: Onda neki random snajperi, od kojih je usput jedan istovremeno i LMG. Prelose :ave: Ida, oruzja su siva. XM - 8. komad sive plastike. AN-94, komad sivog zeljeza. Sve je sivo, ne razlikuje se :solidus:

Ukucaj bad company 2 dust u googlu.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #160 : 16. Studeni, 2010., 13:39 »
@damir
jebote isus neznam stvarno.  :hihi: :wildboy:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #161 : 16. Studeni, 2010., 13:57 »
To je smigl.  :wildboy:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #162 : 16. Studeni, 2010., 14:37 »
Pratim oruzja. Al ovo nisu oruzja koja zelim vidit. AN-94? Dobro jebote :hihi: Onda neki random snajperi, od kojih je usput jedan istovremeno i LMG. Prelose :ave: Ida, oruzja su siva. XM - 8. komad sive plastike. AN-94, komad sivog zeljeza. Sve je sivo, ne razlikuje se :solidus:

Ukucaj bad company 2 dust u googlu.

a gle, realno...oružja su takva danas  :wildboy: nemaju dušu i to, al opet nemoš ubacit ak47 i m14 u moderne pucačine jer se ta oružja ne koriste nigdje u tim HAJ TEH BORBAMA :wildboy:
inače an94 rula i poznat je i užasno raširen.  :(
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #163 : 16. Studeni, 2010., 15:29 »
Pratim oruzja. Al ovo nisu oruzja koja zelim vidit. AN-94? Dobro jebote :hihi: Onda neki random snajperi, od kojih je usput jedan istovremeno i LMG. Prelose :ave: Ida, oruzja su siva. XM - 8. komad sive plastike. AN-94, komad sivog zeljeza. Sve je sivo, ne razlikuje se :solidus:

Ukucaj bad company 2 dust u googlu.

a gle, realno...oružja su takva danas  :wildboy: nemaju dušu i to, al opet nemoš ubacit ak47 i m14 u moderne pucačine jer se ta oružja ne koriste nigdje u tim HAJ TEH BORBAMA :wildboy:
inače an94 rula i poznat je i užasno raširen.  :(

ne pricaj gluposti, ak i m16 su standardne i najkoristenije puske ikad koji se na tvoje divno cudjenje koriste danas u svim high tech borbama... dodatno modane po potrebi korisnika... ako ti fali recoil gun upalis si ut i peres ne pricas gluposti o autenticnosti oruzja koje se koriste danas...

najkoristenije oruzje u americkoj vojsci danas je :

M16A2
M-4 Carbine
M-24 Sniper Weapon
M-240 Machine Gun

sva oruzja u bc2... ne trolaj bezveze

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #164 : 16. Studeni, 2010., 15:46 »
Ja ne znam za vas, ali oružja i ponašanje istih su čisto smeće ako bi primjerice uspoređivali igru s Stalkerom. Tamo na putanju metka utječe gravitacija i vremensku uvjeti. Gađenje protivničkih glava sa 100m izgleda ovako:

http://www.youtube.com/watch?v=yj2KBZENtwI

fizika u CoD-u. Veliki LoL.
The greatest teacher, failure is.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9