HCL.HR

Medal Of Honor

  • 215 Odgovora
  • 35826 Hitova
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #120 : 17. Srpanj, 2010., 17:52 »
Prema svemu sudeći igra je grafički jako loše izgleda. Nekako sam očekivao više. Puno više. :(

Ono, teksture razmuljane, sve je nekako preoštro, a i modeli oružja su fakat koma. :wildboy: Jebemu...
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #121 : 17. Srpanj, 2010., 18:08 »
lako za grafiku, ali da barem taj gejplej valja šta :(

nego, mali OT, domagoj, šta je sa onim KONKURENTSKIM sajtom? Propalo? :(

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #122 : 17. Srpanj, 2010., 18:44 »
Yup :(
Admin se debelo ulijenio i shvatio da od toga nema para. Mislio sam da vođenje gaming stranice se radi iz ljubavi prema igrama, a ne zbog para. Malo sam i ja razočaran, al ae. Zaradio sam neke pare, konzole i tak...
Pratite službeni F1 portal za Hrvatsku - GP1

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #123 : 17. Srpanj, 2010., 18:54 »
Osim rušenja koja su meni rijetka igta boluje od svih gluposti koja su viđena u svakoj sličnoj igri --- preslaba oružja - granata padne na metar i pol od neprijatelja - i čovjek je živ (to se može dogoditi, ali bas svaka) - ili tip izađe iza ugla (ili ga pak nađete okrenutog leđima) i sprasite mu 6-7 metaka i covjek je još živ i slično --- takve stvari mi totalno uništavaju igru -- jedino gdje je to bilo koliko toliko riješeno a da nije bio korisnički mod u pitanju je MW HC - gdje je jedan metak a da nije u ektremitet rusio covjeka u 9 od 10 slučajeva -- ovakve provale sa sprašim ti 6-7 metaka i ti se jos uvijek mozes okrenut i ubit me nemaju veze s mozgom a događaju se stalno ... a tek slican slucaj sa snajperima koji su vrlo jako oruzje pa opet nista osim ako je pogodak u glavu sto nema veze sa stvarnoscu ni najmanje...

spawnanje isto preglupo jer je sto nebrojeno situacija da se pojavite točno tamo gdje vec netko puca -- ne da vas vidi pa pocne pucati - nego vec puca na to mjesto ...

trcanje sa ogranicenjem strafea je koliko toliko razumna ideja - nitko ne moze trcati u stranu istom brzinom kao naprijed .... ali je ovdje to pretjerano do besvjesti ...

puno stvari koje bi trebalo popraviti da bi ovo bilo konkurentno među trenutno vodećima - ovako se čini popriličnim promašajem ...


*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #124 : 17. Srpanj, 2010., 19:19 »
Osim rušenja koja su meni rijetka igta boluje od svih gluposti koja su viđena u svakoj sličnoj igri --- preslaba oružja - granata padne na metar i pol od neprijatelja - i čovjek je živ (to se može dogoditi, ali bas svaka) - ili tip izađe iza ugla (ili ga pak nađete okrenutog leđima) i sprasite mu 6-7 metaka i covjek je još živ i slično --- takve stvari mi totalno uništavaju igru -- jedino gdje je to bilo koliko toliko riješeno a da nije bio korisnički mod u pitanju je MW HC - gdje je jedan metak a da nije u ektremitet rusio covjeka u 9 od 10 slučajeva -- ovakve provale sa sprašim ti 6-7 metaka i ti se jos uvijek mozes okrenut i ubit me nemaju veze s mozgom a događaju se stalno ... a tek slican slucaj sa snajperima koji su vrlo jako oruzje pa opet nista osim ako je pogodak u glavu sto nema veze sa stvarnoscu ni najmanje...

spawnanje isto preglupo jer je sto nebrojeno situacija da se pojavite točno tamo gdje vec netko puca -- ne da vas vidi pa pocne pucati - nego vec puca na to mjesto ...

trcanje sa ogranicenjem strafea je koliko toliko razumna ideja - nitko ne moze trcati u stranu istom brzinom kao naprijed .... ali je ovdje to pretjerano do besvjesti ...

puno stvari koje bi trebalo popraviti da bi ovo bilo konkurentno među trenutno vodećima - ovako se čini popriličnim promašajem ...



Ali ako bolje razmislimo sve igre imaju drito iste probleme. Moh nije ništa gori od ostalih, njegov problem je što je zadnji došao pa ispada da kopira ostale. I on ima HC mod, samo što ni jedan server ga ne vrti. Možda će se izvuči na single.

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #125 : 17. Srpanj, 2010., 19:32 »
Ustvari samo BC2 ima takve probleme, a s obzirom da je MoH većinu stvari kopirao od BC2, kopirao je i njegove probleme.
A dobre stvari poput spawnanja na team matea, se nisu sjetili ubaciti u MoH.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Aska

  • *
  • 31
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #126 : 17. Srpanj, 2010., 20:11 »
« Zadnja izmjena: 17. Srpanj, 2010., 20:42 Aska »

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #127 : 17. Srpanj, 2010., 20:43 »
Ustvari samo BC2 ima takve probleme, a s obzirom da je MoH većinu stvari kopirao od BC2, kopirao je i njegove probleme.
A dobre stvari poput spawnanja na team matea, se nisu sjetili ubaciti u MoH.

pa spawnaš se kraj kolege kad stisneš Spawn to battle tako nešto
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #128 : 17. Srpanj, 2010., 21:50 »
Ustvari samo BC2 ima takve probleme, a s obzirom da je MoH većinu stvari kopirao od BC2, kopirao je i njegove probleme.
A dobre stvari poput spawnanja na team matea, se nisu sjetili ubaciti u MoH.

pa spawnaš se kraj kolege kad stisneš Spawn to battle tako nešto
Drukčija stvar. U BC2 imaš squad, te se možeš birati na kojeg squad matea da se spawnaš.
U MoH, samo se spawnaš negdje random, gdje je najviše tvojih team mateova.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #129 : 17. Srpanj, 2010., 22:06 »

Ali ako bolje razmislimo sve igre imaju drito iste probleme. Moh nije ništa gori od ostalih, njegov problem je što je zadnji došao pa ispada da kopira ostale. I on ima HC mod, samo što ni jedan server ga ne vrti. Možda će se izvuči na single.

pa ak pogledas da se problemi provlace vec jako dugo - svaki razvojni tim koji izbaci novu igru a to ne popravi je toliko gluplji nego onaj prethodni - jer to nisu stvari koje imaju veze s tehnoloskim mogućnostima ...

a ovo za HC nisam znao -- moram onda cekat da to krene jer bez toga je skroz iritantno a ne zabavno ... ko da gađaš zračnicom tipa u pancirki - ak ga pogodis u oko dobro, ali bilo gdje drugdje kao da se nis nije dogodilo ...

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #130 : 18. Srpanj, 2010., 12:35 »
Al ono, baš se vidi kak  su konzole ubile te FPS-ove

Nema ni prikaz pinga, recoil je u kurcu, kretanje ko da je napravljeno za gamepad a ne za jebeni miš itd.  :hiha2:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #131 : 19. Srpanj, 2010., 17:59 »
Jel ima itko jedan redemption key za mene  :ementaler:
Tek sad vidim da već traje beta i za PS3...

I vijest:

LINK: Medal of Honor PS3 i PC beta produžena
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #132 : 20. Srpanj, 2010., 07:26 »
igra je losa, hitbox je najgori od svega i podsjeca me na stari hitbox iz bf serijala koji je ubijao igru. Grafika je full ok, ako uzmemo u obzir da je ovo beta sasvim je solidna. Gameplay u drugu ruku je katastrofa, fizika 0 bodova, artiljerija i ostala sranja sam zamrzio u cod.u. GL ubija samo ako padne tik ispod nogu sve ostalo je smijeh. Uglavnom cak i za betu jako jako lose, mislim da ce igra biti veliki fail... ali sacekajmo pa budemo vidjeli kako ce proci iako sumljam da mogu nesto znacajnije promijeniti do retail.a

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #133 : 20. Srpanj, 2010., 09:39 »
Dobih key od Diabolica  \:D/
Skida se polako ali sigurno...
Čudi me kaj ima samo 617MB

Opa miki:



Al sad se još skida patch od 268MB, opet mu se nikud ne žuri... :D
« Zadnja izmjena: 20. Srpanj, 2010., 11:20 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

Odg: Medal Of Honor
« Odgovori #134 : 21. Srpanj, 2010., 12:57 »
igra je losa, hitbox je najgori od svega i podsjeca me na stari hitbox iz bf serijala koji je ubijao igru. Grafika je full ok, ako uzmemo u obzir da je ovo beta sasvim je solidna. Gameplay u drugu ruku je katastrofa, fizika 0 bodova, artiljerija i ostala sranja sam zamrzio u cod.u. GL ubija samo ako padne tik ispod nogu sve ostalo je smijeh. Uglavnom cak i za betu jako jako lose, mislim da ce igra biti veliki fail... ali sacekajmo pa budemo vidjeli kako ce proci iako sumljam da mogu nesto znacajnije promijeniti do retail.a

nemoj zaboraviti ono  što mi se čini da će ovdje postati crowd favorite (a tiče se navjerojatnije laga - makar nigdje ne mozes vidjeti ping u mrežnoj igri (??)) - prekrasan osječaj kad se puškaraš s nekim i sakriješ se i onda umres NAKON što si se stao/sagnuo iz zida -- prekrasan osjećaj ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9