HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147169 Hitova
*

ScouseCafu

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #285 : 26. Lipanj, 2017., 12:14 »
Pozdrav. Nedavno sam kupio Xbox one, prezadovoljan sam, ali imam par pitanja. Vidio sam već da se raspravljalo o registraciji na EA Access i Live gold. Ja sam mislio stavit kao državu Njemačku i regat se na bratićevu adresu. Jel bi mogao imat problema, jel se provjerava to ili nešto slično?
I da, jel gejmate zajedno? :D

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #286 : 11. Srpanj, 2017., 23:51 »
XBox One S je odlicna strojka sa milion opcija. Godisnja pretplata je oko 40 dolara, moze se naci i nize. Nema veze sto nije podrzana rezidentna zemlja, odaberes drugu i cao. Mozes gledati 4k filmove, 4k Youtube klipove itd. Drzavu je svejedno koju ces uzeti, ja sam uzeo Veliku Britaniju.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #287 : 29. Kolovoz, 2017., 21:38 »
Pozdrav! Uskoro putijem u ameriku i razmsljam o kupnji xboxa one s. Igre su koliko sam skuzio region free ali me brine situacija sa napajanjem jer koliko sam skuzio prvi xbox one je u sad-u ima napajanje od 110w a u europi je standard 220 pa bih volio znati kakav je power supply u one s. Ima li 110 ili 220 w ?

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #288 : 29. Kolovoz, 2017., 23:00 »
Pozdrav! Uskoro putijem u ameriku i razmsljam o kupnji xboxa one s. Igre su koliko sam skuzio region free ali me brine situacija sa napajanjem jer koliko sam skuzio prvi xbox one je u sad-u ima napajanje od 110w a u europi je standard 220 pa bih volio znati kakav je power supply u one s. Ima li 110 ili 220 w ?
Prvi XO je imao vanjsko napajanje slicno kao laptope, ali S model je drugaciji i ima unatrasnjo napajanje unatoc tome sto je fizicki manji, pretpostavljam da to ce biti problem, takodje osim struja sto je druhacija u SAD,oni koriste u drugaciji tip na outlet tip A and B ako se ne varam. Pokusaj naci ovakav uredjaj kao Samsonite https://www.bestbuy.com/site/samsonite-converter-adapter-kit-red-black/9419572.p?skuId=9419572 samo vice versa.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #289 : 29. Kolovoz, 2017., 23:50 »
Moja ti je preporuka da ne kupuješ u SAD-u XO. Prvo moraš se brinuti o transportu, a tu je i garancija. Nisam previše upućen, ali mislim da ne možeš kutiju staviti u kufer i unijeti u RH, naplatiti će ti carinu. ( uvijek možeš nešto smuljati, ali ... ) Druga stvar je garancija, ovisno od koga ćeš kupiti, od njega ćeš dobiti garanciju, u RH, XO nije službeno podržan pa nema ni službene podrške. A slati u SAD, i nazad i možda opet morati platiti carinu i/ili PDV, nije isplativo, pa čak i ako gledaš samo poštarinu. I nakraju nema brige oko 110V ili 220V :)

Da ne duljim, imaš u UK, ili Njemačkoj, jako dobre ponude za XOS, bliže je, u EU je i garancija vrijedi na područiju EU, da ne spominjem da smo na neki način i “zaštićeni“ i da možemo ostvariti puno lakše naša prava nego što bi bio slučaj sa SAD-om. Nema carine i “PDV-a“, niti dodatnih troškova, dođe ti na kućnu adresu kao da si naručio i iz RH.
Ovdje imaš par dobrih ponuda, sa igricama :
http://www.game.co.uk/en/hardware/xbox-one-consoles/xbox-one-1tb-consoles/?inStockOnly=false&merchname=TopNav-_-XboxOne_Consoles-_-XboxOneS1TB
Ja sam više puta od njih naručivao i moram priznati da su pouzdani.
Ako kupiš i bude kakvih nepoznanica, slobodno se javi. ( oko Gold pretplate...)
I ja bih put u SAD iskoristio više za kupnju iPhone-a, Macbook-a ili tako nekih stvari koje su tamo povoljnije.
Ali hej, ti najbolje znaš što ti treba i kako ćeš to napraviti, ovo je samo mala sugestija.
 

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #290 : 30. Kolovoz, 2017., 09:03 »
Zahvaljujem se na odgovorima. Cini mi se da cu pricekati sa kupovinom xboxa kupit cu gavtamo negdje oko Bozica u Njemackoj ili Engleskoj a u americi cu mozda neki novi mobitel ili tablet. Pozdrav.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #291 : 01. Rujan, 2017., 15:17 »
Dal postoji dućan u hr da prodaje one bonove za 12 mjeseci igranja online.?
Teško je Biti glup!

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #292 : 01. Rujan, 2017., 16:10 »
Ne bi trebao postojati. Ti kada si pravio račun za Xbox, morao si odabrati određenu regiju/državu, većina odabere UK, pa kupuješ bonove ili gold pretplatu iz UK, naravno, dobiješ kod na mail i aktiviraš ga.
Uglavnom bonovi vrijede globalno, ali se mogu kupiti u državama koje službeno podržavaju Xbox.

Možeš ih naći na Amazonu ili G2A: https://www.g2a.com/?p=583
 

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #293 : 06. Rujan, 2017., 18:55 »
Hvala na odg.
Imam još jedno pitanje.

Mogu li se igrati EA Access igre na Xbox-u, stim da nije Access aktiviran na Xbox-u već na Originu preko web-a.
Teško je Biti glup!

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #294 : 10. Rujan, 2017., 08:43 »
Sve manje ljudi igra se na Xbox-u? Forum kao da je umro.
Teško je Biti glup!

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #295 : 10. Rujan, 2017., 09:54 »
Ne mogu, moras aktuvirati EA Access na XBox. Igraju se ljudi na XBox, sve vise i vise, a to zakljucujem prema multiplayeru na igrama koje igram, npr. na PES-u se i ne sjecam kada me spojio sa nekim izvan Europe, najvise me spaja sa pòljacima, madjarima, njemcima... dok prije svaka treca sa nekim iz Juzne Amerike.  XBox One S se nudi u bundleovima po super cijenama, bolje Gold igre, EA Access, XBox game pass su stvari koje privlace a izlaskom X1 X ce sigurno baza igraca jos debelo da se nadopuni.
« Zadnja izmjena: 10. Rujan, 2017., 18:01 bhlazio »

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #296 : 29. Rujan, 2017., 19:38 »
Kupio Live gold preko g2a i nemogu ga dodati na konzoli a ni na webu, something went wrong error.
Teško je Biti glup!

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #297 : 02. Listopad, 2017., 12:36 »
Kupio Live gold preko g2a i nemogu ga dodati na konzoli a ni na webu, something went wrong error.

Da nije neispravan kod?

Ili mozda pogresan region, iako mislim da je Gold worldwide.

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #298 : 09. Listopad, 2017., 23:34 »
Kupio Live gold preko g2a i nemogu ga dodati na konzoli a ni na webu, something went wrong error.

Da nije neispravan kod?

Ili mozda pogresan region, iako mislim da je Gold worldwide.

Ako je neispravan kod ili iskoristen, obrati im se e-mailom i mislim da ce ti poslati novi. Imao sam slican problem i odmah su poslali novi :)

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #299 : 10. Listopad, 2017., 00:05 »
Imaš odmah mogućnost ocijeniti kod, ako ga ocjenis negativno, pozalis se prodavaču ili samom g2a i on će ti u većini slučajeva vratiti novac. Čak i bez one njihove “zaštite“.

Ako to ne upali, blokiraj transakciju na paypalu, tj. objasni im problem i oni će ti vratiti novac.

 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9