HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147166 Hitova
*

Raziel

  • *
  • 7
  • A jok, ti si!
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #330 : 22. Veljača, 2018., 15:48 »
ne zamjerajte kaj ponavljam upit. jel se preporuča uz xbox one s uzet eksterni hard? čitao sam negdje da bolje vrti igre u odnosu na ako je samo interna memorija. ili da zanemarim to i uzmem konzolu s 1 TB?
Powder to the people!

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #331 : 23. Veljača, 2018., 00:59 »
ne zamjerajte kaj ponavljam upit. jel se preporuča uz xbox one s uzet eksterni hard? čitao sam negdje da bolje vrti igre u odnosu na ako je samo interna memorija. ili da zanemarim to i uzmem konzolu s 1 TB?

Ja ne vidim razliku, isto sam citao i probao. Ne znam koliko planiras imati igara na konzoli, meni je 500 GB dovoljno, a razlika u cijeni zbog tog diska, barem kod nas, je da mozes uzeti externi 1TB hdd i da ti ostane nesto novca.

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #332 : 23. Veljača, 2018., 13:02 »
Pa eksterni Harddisk se uvijek preporuča. Ako na konzoli imaš 500GB i to ti je malo prostora onda taj problem riješiš eksternim uzmeš do 4T, izbjegavaj Seagate.

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #333 : 27. Veljača, 2018., 04:34 »
XBox One S i PS4 su identicne konzole, neke igre izgledaju bolje na jednoj neke na drugoj konzoli, ali sve je to u par milimetara. XBox One S nema podrsku za 4K u igrama, tako da i ta prednost nema svrhe. Najveca prednost XBoxa nad PS4 (a imam obje konzole) je fantastican gamepad i mnostvo dostupnih igara za male novce (EA Access, Game Pass, cak i odlicni naslovi koje dijele u Gold pretplati), kao i daleko bolji i stabilniji multiplayer servis i store koji nema regionalnih ogranicenja tako da su igre daaaleko jeftinije nego na PS4.

Nema u igrama ali 4K BluRay filmovi idu kao podmazani :D Ne trebas dodatni player :) iskreno ja sam zbog ovoga i uzeo XOS a ne PS-slim :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #334 : 02. Ožujak, 2018., 23:44 »
XBox One S i PS4 su identicne konzole, neke igre izgledaju bolje na jednoj neke na drugoj konzoli, ali sve je to u par milimetara. XBox One S nema podrsku za 4K u igrama, tako da i ta prednost nema svrhe. Najveca prednost XBoxa nad PS4 (a imam obje konzole) je fantastican gamepad i mnostvo dostupnih igara za male novce (EA Access, Game Pass, cak i odlicni naslovi koje dijele u Gold pretplati), kao i daleko bolji i stabilniji multiplayer servis i store koji nema regionalnih ogranicenja tako da su igre daaaleko jeftinije nego na PS4.

Nema u igrama ali 4K BluRay filmovi idu kao podmazani :D Ne trebas dodatni player :) iskreno ja sam zbog ovoga i uzeo XOS a ne PS-slim :)

Ne koristim bluray diskove, samo usb od tv ;)

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #335 : 04. Ožujak, 2018., 06:10 »
XBox One S i PS4 su identicne konzole, neke igre izgledaju bolje na jednoj neke na drugoj konzoli, ali sve je to u par milimetara. XBox One S nema podrsku za 4K u igrama, tako da i ta prednost nema svrhe. Najveca prednost XBoxa nad PS4 (a imam obje konzole) je fantastican gamepad i mnostvo dostupnih igara za male novce (EA Access, Game Pass, cak i odlicni naslovi koje dijele u Gold pretplati), kao i daleko bolji i stabilniji multiplayer servis i store koji nema regionalnih ogranicenja tako da su igre daaaleko jeftinije nego na PS4.

Nema u igrama ali 4K BluRay filmovi idu kao podmazani :D Ne trebas dodatni player :) iskreno ja sam zbog ovoga i uzeo XOS a ne PS-slim :)

Ne koristim bluray diskove, samo usb od tv ;)

Da ne skidas filmove sa Torrenta na USB, koristio bi :D  :mrgreen:

*

Kegdon

  • *
  • 121
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #336 : 07. Ožujak, 2018., 16:09 »
Xboxaši kakav je novi onex, jel istina da je snage PC - a grafičke 1070, imal ga tko i da li ga se isplati kupovat.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #337 : 12. Ožujak, 2018., 16:36 »
Xboxaši kakav je novi onex, jel istina da je snage PC - a grafičke 1070, imal ga tko i da li ga se isplati kupovat.

Imam ja i mislim da cu ga prodati, ne isplati. Sasvim ok mi je bio i X1S, sad ne znam ni sto sam ga prodao. Definitivno igre izgledaju dosta bolje ali neces biti zaludjen, npr. vrlo malu razliku vidim izmedju X i PS4 Pro, skoro nikakvu.

*

fazlic3

  • n00b
  • 1
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #338 : 24. Ožujak, 2018., 15:46 »
Podzdrav xboxaši planiram kupiti xbox one pa me zanima da li su dijelovi(rezrevni ako se pokvari nesto i sl.), igre i ostali dodaci jeftiniji u odnosu na ps4 i kakva da li je one izdrzljiviji (koliko cesto bi se citac morao cistiti ili mijenjati)

*

Raziel

  • *
  • 7
  • A jok, ti si!
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #339 : 28. Ožujak, 2018., 13:46 »
vidio sam par interesantnih naslova na ovom spring sale-u. s obzirom da se dvoumim oko toga uzeti ih ili ne, jel mi može neko reći pojavljuju li se iste igre svakog proljeća tamo?
Powder to the people!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #340 : 17. Svibanj, 2018., 14:30 »
https://youtu.be/9fcK19CAjWM

<33333333333333333333

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #341 : 17. Svibanj, 2018., 15:09 »
Lijepo  :hug

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #342 : 19. Svibanj, 2018., 16:57 »
Podzdrav xboxaši planiram kupiti xbox one pa me zanima da li su dijelovi(rezrevni ako se pokvari nesto i sl.), igre i ostali dodaci jeftiniji u odnosu na ps4 i kakva da li je one izdrzljiviji (koliko cesto bi se citac morao cistiti ili mijenjati)

Nisam odavno pročitao gluplje pitanje.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #343 : 19. Svibanj, 2018., 17:50 »
Daj nema potrebe za tim tonom, čovjek očito pita iz neke perspektive novog korisnika konzole ili nekog tko je zadnji put imao konzolu na kojoj se morao čistiti čitač :)

Plus, pitanje je dva mjeseca staro pa je malo čudno da sada odgovaraš.

Uglavnom, ako ikoga drugoga zanima - servisiranje konzole nije nešto što obično trebaš raditi jer se konzole i ne kvare previše, a rezervne dijelove ne kupuješ sam i ne popravljaš konzolu sam nego ostaviš u servisu ako se ikada išta dogodi. Možeš naravno uz stranice kao ifixit i youtube probat nešto sam popravit, ali nema baš smisla po meni... puno vremena iziskuje, a riskiraš si sam uništiti konzolu. Rezervni dijelovi bi u tom slučaju trebali biti tu negdje po cijeni za obje konzole.

Ali nove konzole su generalno dosta pouzdane pa nema potrebe razmišljati o tome previše. Xbox One i PS4 se tu negdje podjednako (ne)kvare.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #344 : 20. Svibanj, 2018., 02:27 »
Daj nema potrebe za tim tonom, čovjek očito pita iz neke perspektive novog korisnika konzole ili nekog tko je zadnji put imao konzolu na kojoj se morao čistiti čitač :)

Plus, pitanje je dva mjeseca staro pa je malo čudno da sada odgovaraš.

Uglavnom, ako ikoga drugoga zanima - servisiranje konzole nije nešto što obično trebaš raditi jer se konzole i ne kvare previše, a rezervne dijelove ne kupuješ sam i ne popravljaš konzolu sam nego ostaviš u servisu ako se ikada išta dogodi. Možeš naravno uz stranice kao ifixit i youtube probat nešto sam popravit, ali nema baš smisla po meni... puno vremena iziskuje, a riskiraš si sam uništiti konzolu. Rezervni dijelovi bi u tom slučaju trebali biti tu negdje po cijeni za obje konzole.

Ali nove konzole su generalno dosta pouzdane pa nema potrebe razmišljati o tome previše. Xbox One i PS4 se tu negdje podjednako (ne)kvare.

Izvinjavam se zbog tona, medjutim pitanje je u krajnju ruku smijesno. :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9