HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566571 Hitova
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1845 : 18. Listopad, 2015., 11:03 »
Treba mi netko pametniji za ovo...

(Klikni za pregled slike.)

Prije par minuta sam napokon se vratio u gold, i sad me zanima ako ja sa 0 bodova izgubim JEDNU rundu, dali će me baciti natrag u silver 1 ili smijem par izgubiti ne računajući onu zaštitu kad se tek digneš diviziju.

Htio bih nastaviti igrati ranked ali da znam na čemu sam, da ne bih pao slučajno a sad je kraj sezone, živ ću se pokidat onda.

Racunaj da bi ti trebao MMR pasti toliko nisko da te vrati nazad (tipa da te pocme matchat s silver 4 i silver 5 stalno).

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1846 : 18. Listopad, 2015., 11:13 »
Treba mi netko pametniji za ovo...

(Klikni za pregled slike.)

Prije par minuta sam napokon se vratio u gold, i sad me zanima ako ja sa 0 bodova izgubim JEDNU rundu, dali će me baciti natrag u silver 1 ili smijem par izgubiti ne računajući onu zaštitu kad se tek digneš diviziju.

Htio bih nastaviti igrati ranked ali da znam na čemu sam, da ne bih pao slučajno a sad je kraj sezone, živ ću se pokidat onda.

Mozes ispasti u teoriji, ali jako tesko. Moras izgubiti toliko gameova da imas silver 5 MMR i jos ce doci upozorenje ako ti prijeti demotion u silver.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1847 : 18. Listopad, 2015., 22:27 »
Možeš gubit koliko te volja, nemožeš ispast iz golda.

Prijatelj mi je danas pao iz Gold 5 u Silver I 75LP :piva:


Scope, ne vjerujem tom MMR pokazatelju, ne mora biti točan.

Meni recimo sada kaže da ću se popeti dvije dvizije (D4) http://eune.op.gg/summoner/userName=ShadowSneakDude

A prestao sam praktički igrati više jer mi se ne da, a par dana prije toga mi je reklo da mi je MMR premal :hiha:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1848 : 19. Listopad, 2015., 16:20 »
Zadnjih 16 rundi imam 2 poraza, prošao promo i nisam preskočio diviziju, eto ako je nekog zanimalo što će biti. :)
"Keep that hair short, Clem."

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1849 : 29. Listopad, 2015., 23:34 »
Odradil relativno lagan promo za Diamond V  3w/3gamea na mainu i tako stal...dosta sam nacul od ljudi da je to dosta hard elo za izac el puno ljudi trolla,ne care-a...
Sad se bacil na smurfa pa pokusat njega u diamond,trenutno sam u plat 3 seriesu....
Inace Jinx mi je fkcn free elo,Vayne jos radim na njoj ponekad sam previse cocky s njom pa me dosta puta to kosta u teamfightu al aj to moram poradit....Premade mi obicno igra mid Veigara i ako vec ja nemogu carry onda on odradi svoje,al opcenito rijetko kad se desi da obadvojica odigramo bad game...
Ako se nije moglo doc do Adc role odradim svoj posel sa Ireliom,il Shyvanom prije devourer nerfa je bila fkcn sick.
Evo trenutno ako je itko zainteresiran za premade tokom dana a oce uc u diamond,pogotovo ako maina supporta nek me slobodno adda Summoner name: Ga1adrio

GL,HF!

« Zadnja izmjena: 29. Listopad, 2015., 23:38 galareal »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1850 : 03. Studeni, 2015., 20:01 »
Možeš gubit koliko te volja, nemožeš ispast iz golda.

Prijatelj mi je danas pao iz Gold 5 u Silver I 75LP :piva:


Scope, ne vjerujem tom MMR pokazatelju, ne mora biti točan.

Meni recimo sada kaže da ću se popeti dvije dvizije (D4) http://eune.op.gg/summoner/userName=ShadowSneakDude

A prestao sam praktički igrati više jer mi se ne da, a par dana prije toga mi je reklo da mi je MMR premal :hiha:

Moj bed, nemožeš decayat iz golda, pobuca san malo.

Doduše MMR ti mora past u silver 5 da ispadneš, pa se pitam što ti je frend radio u Goldu :mrgreen:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1851 : 10. Studeni, 2015., 00:23 »
Trenutno sam u promu za platinum 2 ali tako vec stoji tjednima. Za 5 dana nestaje promo zbog neaktivnosti. Mene zanima za 2 dana kad zavrsi ova sezona jel ja mogu totalno napustiti ranked i bez obzira sto cu upasti u gold nakon gubljenja LP-a ja cu biti nagradjen sa platinum nagradama jer sam zavrsio sezonu kao platinum?
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1852 : 10. Studeni, 2015., 17:08 »
Kad zvanično završi sezona a ti si u platini, ti možeš pasti ali ti ostaje platina border, isto tako i ako se digneš ostane ti platina border.
"Keep that hair short, Clem."

*

9mlg9

  • Gost
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1853 : 10. Studeni, 2015., 18:06 »
a sezona završava večeras u ponoć, tako da nemaš brige :)

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1854 : 17. Studeni, 2015., 01:48 »
Kakvi dojmovi sa preseason-om?  Ja bas i nisam nesto odusevljen moram priznat pogotovo sa reworkom Gravesa...Takoder Cait postaje stvarno zone control monster s tim silnim trepovima...

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1855 : 17. Studeni, 2015., 12:17 »
Ne sviđa mi se ni najmanje, AD champove su sve buffali a AP champovi imaju manj moć u igri, svi itemi skuplji, a nedavno su im smanjili i količinu AP koje daju.
A pošto uvijek igram AP champove, ovo mi je najgora sezona.
"Keep that hair short, Clem."

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1856 : 18. Studeni, 2015., 18:02 »
Meni se sviđa, jedino nerazumin šta da pickam, koje r/m setup da koristim, di da idem, šta da buildam i šta da pušam.

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1857 : 18. Studeni, 2015., 18:07 »
Meni se sviđa, jedino nerazumin šta da pickam, koje r/m setup da koristim, di da idem, šta da buildam i šta da pušam.

Haha, sad je to na redu, prilagođavanje promjenama nove sezone. Iskreno ne da mi se. Mislim da ću prestati pa ponekad odigrati koji normal.

Ne govorim da je to loše, svaka im čast što rade na igri i pokušavaju ju držati svježom ali jednostavno nakon svih ovih promjena i mogućnosti igranja rankeda mislim da će se rankovi puno brže mijenjati i da će ljudi koji to ne zaslužuju biti u većim rankovima. Kao primjer je CS:GO gdje možete igrati petero zajedno, likovi porastu u rankovima i onda kad igraju sami sve svima sje*u rundu jer se ne znaju ponašati kad igraju bez ostatka svoje ekipe i na taj način nisu učili igrati.

Već i ovako ima idiota koji misle da zaslužuju biti u većoj ligi pa kupe diamond / platinum acc i onda grješe žestoko. Kad igram ranked pred kraj sezone i vidim da mi lik u platinumu igra za challenger borderom odma mi je jasno jer je isto u 90% slučajeva.
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1858 : 18. Studeni, 2015., 18:39 »
Nisam bio nesto odusevljen svim tim silnim promjenama,pogotovo igrajuci sa frendovima gotovo svaki game je oko 30 minute imal preko 70ak killova sto je previse...Nesvida mi se opcenito taj gold flow do itema se vrlo brzo dode,recimo mastery kao Warlords bloodlust su broken,kao i vecina novih itema za ADC el do high crit chance-a nemores fulat sa itemom,gotovo svaki ti daje...
Vidim cemu te silne promjene zele veci champ pool na pro sceni,vise allin playeva...Iskreno se nadam da necu vidjet neke gravese jungle i top lane tokom sezone.Takoder mi se nesvida da olaksavaju igranje AD carrya za poneke igrace koji nisu svladali tu rolu tj. mechanics i daju im neke burst champove i vise movement,gap closera gdi ce jedan allin bit dovoljan da snowballa lane...
« Zadnja izmjena: 18. Studeni, 2015., 18:42 galareal »

*

Shicko

  • ***
  • 851
Odg: League of Legends - Chat
« Odgovori #1859 : 19. Studeni, 2015., 16:51 »
http://snag.gy/Loe7y.jpg

Nwm, skužia san šta da radin :loludara:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9