HCL.HR

Prijava

• 7 Odgovora
  • 1762 Hitova
*

Xonodos

• n00b
  • 4
Prijava
« : 03. Prosinac, 2015., 02:14 »
Unaprijed se ispričavam g. Pu_Fu što sam koristio njegovu prijavu kao šprancu: :D
Minecraft username: Xonodos
Zašto imam baš taj username: to mi je prvo palo na pamet :D
Godine:23   
Kontakt: [email protected]
Snimam li za YouTube: ne jos planiram početi
Imam li mikrofon: imam
Slika građevine iz zadatka: http://i.imgur.com/p2PG7cI.png nista specijano na brzaka (stari projekti otišli sa HDD)
Koliko mi je trebalo da sagradim građevinu iz zadatka: oko 2 sata
Koliko dugo igram Minecraft:  2 godine
Od kad imam kupljenu igru: 2 godinu
Što najviše volim raditi u Minecraftu: istraživanje, gradnja i druženje
Odakle znam za HCL server: Zzumche, Marty (kad je bila aktivna), djPtica
Zašto želim igrati na HCL serveru: glavni razlog je to što zelim server na kojem mogu ljudima vjerovati da mi nece unistavat i krasti stvari. Vec sam star i trazim ozbiljnu ekipu da se totalno opustim u igri i uzivam ;)
Kakvu bazu planiram imati na serveru: Veliku oceansku bazu, kopnenu bazu koja ce biti "SMART" redston
Zašto želim igrati na serveru bez komandi (vanilla): to najviše volim, jer je teško a odmah je i zanimljivije
Pravilo servera koje mi se najviše sviđa: Zabranjeno je koristiti cheat, mod, hack bilo koje vrste. Kazna=ban
Ako ne možeš igrati pošteno, ovo nije server (igra) za tebe.
Ne uzimaj tuđe stvari bez dopuštenja. Kazna=ban.
LP

Odg: Prijava
« Odgovori #1 : 03. Prosinac, 2015., 09:51 »
Dobra prijava nema šta, ip: minecraft.hcl.hr aj probaj se spojit jer sam te dodao.

*

Xonodos

• n00b
  • 4
« Odgovori #2 : 03. Prosinac, 2015., 10:23 »
Hvala na brzom odgovoru i na privacanju na server. Ne mogu ući na server. ;( Primjetio sam malu greškicu u prijavi xonods sa malim x.
LP

« Odgovori #3 : 03. Prosinac, 2015., 10:33 »
Neka greška do tebe je onda, pokušaj reinstalirati minecraft ili ugasiti i upaliti računalo, onda bi moglo funkcionirati

*

Xonodos

• n00b
  • 4
« Odgovori #4 : 03. Prosinac, 2015., 11:32 »
Nakon svih pokušaja i firewalla, jave itd i dalje piše:
"Faild to connect to the server
java.net.connectexception: Connection refused: no further information". Iskreno nisam se susreo jos sa ovakvim errorom

« Odgovori #5 : 03. Prosinac, 2015., 12:22 »
Dosta Brko poigravanja sa onima koji ne znaju čitati.
Prijave su zatvorene i ne zna se kada će biti otvorene sledeće.

Zato prati podforum i nemoj pisati ovakve postove jer samo pokazuješ da ne znaš da koristiš forume.
Kažu u Engleskom parlamentu:"Ko ćuti, a glup je, ako ne progovori, neće dokazati da je glup, a onaj koji kaže, a jeste, dokazao je."

*

Xonodos

• n00b
  • 4
« Odgovori #6 : 03. Prosinac, 2015., 12:25 »
Hahahaha uredu uredu :D Hvala na savijetu :) Ispricavam se radi moje pogreške :D

« Odgovori #7 : 03. Prosinac, 2015., 12:38 »
Zafrkavao sam se sa čovjekom a ti medonja bi mogao prestat glumit boga i batinu i bit spamer