HCL.HR

Call of Duty: WWII

  • 100 Odgovora
  • 37054 Hitova
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #75 : 09. Studeni, 2017., 14:54 »
Ma najveći "pravi" problem COD-a,su ti vražji serveri svake godine isto prvih par dana neigrivo , nemožeš se uopće spojiti na server(a radili 3 g na igri hahah)...kaj nije fer od njih ako si preorder-aš igru daš pare pa jebiga onda bi bilo fer da možeš igrat odma kad izađe...ali nije to samo sad ma to se svake godine ponavlja . Umjesto da riješe te "prave",velike probleme i da igra ide ko po loju ,ne oni se  zanemaruju glupostima  rade 100 000 onih gripova za pištolje .-za koga,zbog čega !!!!!??
Inače Cod WW2 je fora , i MP i SP i zombiji . Zombiji su malo drugačiji ,strašniji ali lakši nego od Treyarca (<3) ali ajde ok su . SP - kampanja , odigral sam samo prvu misiju Dan D , predobro za sad , fora kaj nema health regeneration onda moram žicat onog Zussman da baci health , mislim da ga još uvik boli ruka od bacanja + hihi :D , samo bacaj Zussman ,kaj šparaš !!!  MP: Većinom rokam po MP , war- dobar,drugačiji mod ali ima malo mapa i još k tome samo se iste vrte!!, Užitak je i igrati snajperom onaj osjećaj kad nekoga flisneš mmmm , SnD - iako veliki ljubitelj SnD-a  ali jednostavno nekak mi ovdje u novom COD-u ne odgovara nije to taj osjećaj, mislim da za te mape i samo kretanje po mapi više odgovaral SnR ( search and rescue ) ...tataratarata samoooo rokajjjj!!!

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #76 : 09. Studeni, 2017., 16:18 »
Zato jer velka vecina ljudi glupa koja će svoje novce uložit u miktrotranskacije i loot kutije. Serveri? Kakvi serveri? Većinu ni ne zanima kvaliteta servera, pogotovo konzolaša (jbt pa njima je 30 fpsa ok).  Večinom se bunimo mi PC igrači koji smo igrali na dobrim serverima i stalo nam je do kvalitetnog MP iskustva. Igra će ionak pasti polagano u zaborav kako će doći druga polovica sljedeće godine i na tako kratko vrijeme oni ne vide isplativost u hostanju dobrih dedicated servera.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #77 : 11. Studeni, 2017., 01:20 »
ako je igra samo 6 sati,za nas koje MP nimalo ne zanima...onda to i nije bas nesto za cega mi se daje 50-60€

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #78 : 11. Studeni, 2017., 17:00 »
Napokon ga uzeo ako neko igra na ps4 dodaj te me na psn pa možemo zombie ili mp bacit

 

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #79 : 12. Studeni, 2017., 09:55 »
Napokon ga uzeo ako neko igra na ps4 dodaj te me na psn pa možemo zombie ili mp bacit

Nick? Dodat ću te ja, treba nam još ljudi za dobar tim

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #80 : 13. Studeni, 2017., 08:28 »
Usporiti igru za 15%, maknuti kutije s lootom, puknuti dedicated servere.
Sve ostalo je odlično, a kada bi riješili 3 prethodna problema, igra bi bila zabavna ko CoD2.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #81 : 17. Studeni, 2017., 10:48 »
Jel mozda zna netko zasto dok sam u Headquartersu nema nijednog drugog igraca unutra? Samo ja i oni botovi. Nijedan pravi igrac.

*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #82 : 18. Studeni, 2017., 14:38 »
Zato jer su isključili public HQ pošto su im se serveri raspadali.
Možeš pozvati svoje frendove i to je to.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #83 : 18. Studeni, 2017., 15:24 »
Hvala ti. Znas mozda kad ce ukljucit opet?

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #84 : 19. Studeni, 2017., 02:40 »
Završio igru i stvarno sam impresioniran,za moj ukus igra godine.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #85 : 19. Studeni, 2017., 08:19 »
Završio igru i stvarno sam impresioniran,za moj ukus igra godine.

Bravo za hrabrost :)
Slažem se s tobom, u FPS kategoriji bez konkurencije!

*

daandjdo

  • n00b
  • 2
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #86 : 19. Studeni, 2017., 12:04 »
Pozz svim gamerima ,Ova igra je nešto najbolje juče sam je instalirao i iznenadio sam se grafikom grafika je perfect

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #87 : 21. Studeni, 2017., 09:27 »
Ovo je mrtvo na PC-u, 7000 online igrača samo trenutno. Peak je 29000. Igre stare par godina imaju više igrača online.
Jedan F2P Paladins ima 9000/31000.
Ipak ne kupujem. Pa do uskrsa nitko neće više igrati na PC-u.

Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #88 : 21. Studeni, 2017., 13:50 »
Ponavljam pitanje, ima li netko mozda informaciju kolko aktivnih ima na ps4?
Imam osjecaj da puno vise ljudi igraju na ps4 nego na pc-u.

*

The one

  • ***
  • 563
  • BMW<3
Odg: Call of Duty: WWII
« Odgovori #89 : 21. Studeni, 2017., 16:18 »
Ja sam gledao jutros stats na steamu jako jako lose se igra na 22 ili 23 mjestu  koliko sam jutros vidio,nekih 10 000 max igraca.
Izgleda da su svi na konzolama,cak i po youtube sceni vecina pegla na xone ili ps4,dvije godine star Black Ops 3 i skoro 6 godina star Black Ops 2 imaju oba cirka 3500 igraca u zadnja 24 sata nmg vjerovat stvarno  :mrgreen:   :loludara:
« Zadnja izmjena: 21. Studeni, 2017., 16:22 The one »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9