HCL.HR

Trofeji

• 413 Odgovora
  • 82195 Hitova
Odg: Trofeji
« Odgovori #405 : 12. Prosinac, 2017., 14:41 »
Nakon podosta trčkaranja po kući, uspješno je izbjegnut Jibl sandwich i platiniran Resident Evil Remaster  :clap:

« Odgovori #406 : 12. Prosinac, 2017., 18:03 »
Nakon podosta trčkaranja po kući, uspješno je izbjegnut Jibl sandwich i platiniran Resident Evil Remaster  :clap:

Bravo, jel teška platina?

« Odgovori #407 : 12. Prosinac, 2017., 20:30 »
Iznenadio sam se da sam s relativnom lakoćom došao do platine, pogotovo kad sam čitao opise trofeja, tipa, završi igru za manje od tri sata. Ali na kraju nisam imao većih problema.
Za taj speedrun sam koristio neki vodič s interneta i kad se upoznaš s rutom kojom treba ići, postane lakše.

*

YeYa

• *
  • 10
« Odgovori #408 : 10. Siječanj, 2018., 02:31 »
Drugi platinum mi je bio Life is Strange koji je pao negdje u studenom. Jučer sam napokon dobila svoj treći platinum, AC Origins. :D

« Odgovori #409 : 11. Siječanj, 2018., 08:00 »
Drugi platinum mi je bio Life is Strange koji je pao negdje u studenom. Jučer sam napokon dobila svoj treći platinum, AC Origins. :D

Bravo!
Ja isto još samo moram obići sve lokacije.

*

Hrv4tin4

• 5286
  • Bez predrasuda
    • Steam
« Odgovori #410 : 04. Veljača, 2018., 16:54 »
Stigla i 10. platina  :hug 

Hitman GO, ništa posebno, ali eto - čovjeka veseli  :hihi:

Nisam siguran, no na neko vrijeme planiram stati s tim platinama jer se dosta namučim, a nije da imam previše volje platinirati stvari kada me hrpetina drugih igara čeka...

*

ck7

• 699
« Odgovori #411 : 04. Veljača, 2018., 17:07 »
Cestitam na ceneru  :clap:
Iz osobnog iskustva kad prestanes ganjati platine, tesko je opet zapoceti 😭 al opet ja sam sav u poslu i u očekivanju prinove pa sve teze nalazim vremena za gaming...cak me i zena potjerala jer se ona navukla na COD IW... :wildboy:

« Odgovori #412 : 04. Veljača, 2018., 18:22 »

Nisam siguran, no na neko vrijeme planiram stati s tim platinama jer se dosta namučim, a nije da imam previše volje platinirati stvari kada me hrpetina drugih igara čeka...

Bravo  :thumbs:

« Odgovori #413 : 04. Veljača, 2018., 18:28 »

Brzo si došao do 10-te. GG!  :thumbs: