HCL.HR

PSP 3000

• 4 Odgovora
  • 1692 Hitova
*

Syzygy

• 1935
  • čvarkuša
PSP 3000
« : 16. Prosinac, 2008., 13:02 »
Možda je vecina cula da je redizajnirani PSP na trzistu. Evo imam ga vec tjedan dana i mogu rec da je konzola ok, ima par mana zbog koje ne bi prelazio sa slim and lite na nju, al ono.

Zaslon je izvrstan, vidi se da je ostriji i bolji, tipke su me ful iznenadile, onako mekane fensi, strava su, skupa s triggerima..
A ono što me nervira jest kratak kabal punjaca (ne mos igrat ko covjek kad se puni, nego ga ostavit pokraj uticnice), onda onaj na pozadini konzole mat finish, nakon dan-dva igranja se osjeti ko da je netko burekom mazao po njemu :/ GPS mi se takodjer nije svidio.

Al ono, sve u svemu ok stvarcica ako nemate psp konzolu ili ako imate phat, pa malo nadogradnje ne bi skodilo

PSP3000 review (GPS ukljucen)
http://www.usporedi.hr/testovi/pogled/2237/
« Zadnja izmjena: 16. Prosinac, 2008., 13:14 Syzygy »

*

seymour

• 1473
Re: PSP 3000
« Odgovori #1 : 16. Prosinac, 2008., 13:16 »
ak se bude mogao stavit custom firmware vjerojatno ću si ga uzet,a trenutno imam slim edition.

jel su poboljšali ekran da se može igrat vani ak je sunčano i to,jer znam kad bi igrao negdje di je malo jače sunce nebi skoro niš vidio ?+s to submit/post or alt+p to preview

Di ćemo večeras, pusti prazne priče<br />Di ćemo večeras da se ubijemo pićen<br />Di cemo večeras, da bude luda kuća<br />Tu su Kuzma i Shaka Zulu, doktori puknuća

*

Syzygy

• 1935
  • čvarkuša
« Odgovori #2 : 16. Prosinac, 2008., 13:23 »
je, sređeno je, ne previše, ali pomaže

*

Lewka

• 5580
  • Lijep, interesantan
    • Kristen Miller Online :D
« Odgovori #3 : 16. Prosinac, 2008., 18:40 »
zainteresirao sam se čim je izašao, al sam na više sajtova čitao o onim problemima sa interlacingom, kakvo je stanje sada? jesu nove pošiljke došle ili štajaznam?
Хрватска саjбер лига за победу!

s h u m a . o r g  :approve

*

Syzygy

• 1935
  • čvarkuša
« Odgovori #4 : 16. Prosinac, 2008., 19:56 »
zainteresirao sam se čim je izašao, al sam na više sajtova čitao o onim problemima sa interlacingom, kakvo je stanje sada? jesu nove pošiljke došle ili štajaznam?

Si uopce procitao test?

Pise u njemu da je sony priznao da je do hardwareske greske i da nece bit popravljeno