HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1724947 Hitova
*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2895 : 11. Studeni, 2007., 20:51 »
fakat si retardiran

fakat smo ga svi pogledali i old je i los je  :tired:

mr.olfo treš loveri grga i zapi pogledali bi bilokaj sam da na coveru od dvda piše, namjerno smo napravili treš film samo da veliki filmoljupci mogu reć, hej, hej, ak je namjerno, onda je film odličan.

lejm.  :tired:

Ne,ja volim vidjet ako ima neki gore moment..i zato sam ga odlučio pogledat..

zadnje gledo..

Monster House (2006)
Baš je cool crtić..

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2896 : 12. Studeni, 2007., 15:43 »
Duckman: Private Dick/Family Man

Nije lose. Jason owna :ementaler:

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2897 : 12. Studeni, 2007., 19:59 »
Highlander (1986)

Borba je losa, rekviziti sakaju (rasklopivi mac ftw), puno nepotrebnih efekata itd.

Ali ipak, prilicno je dobar. Vrijedi pogledat :ementaler:

*

Lich

  • ***
  • 636
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2898 : 12. Studeni, 2007., 21:14 »
Ponovo sam pogledao Fight Club nakon dugo vremena. Pitt i Norton su odlična kombinacija, super radnja, soundtrack također, ugl. predobar film. 10/10

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2899 : 12. Studeni, 2007., 23:03 »
Ponovo sam pogledao Fight Club nakon dugo vremena. Pitt i Norton su odlična kombinacija, super radnja, soundtrack također, ugl. predobar film. 10/10

Da, slazem se! Film je totalno kulni, gledao sam ga 2-3 puta i opet cu kad bude na telki.
Inace sad gledam Jason Bourne trilogiju... jos da ovaj najnoviji pogledam, kazu da je zakon ;)
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2900 : 12. Studeni, 2007., 23:17 »
Ponovo sam pogledao Fight Club nakon dugo vremena. Pitt i Norton su odlična kombinacija, super radnja, soundtrack također, ugl. predobar film. 10/10

Ipak je to Fincher ne... ;) :ementaler:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2901 : 12. Studeni, 2007., 23:50 »

Nestali zarobljenik

http://www.broadway-kina.com/film_raspored.php?TB_iframe=true&height=341&width=652&id=264
Lejm prijevod, al navikli smo?  :dancing:

Nije loše kao što sam mislio da će bit  :ementaler:

(da, ustvari naglasavan da san napokon bia u brodveja)  :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2902 : 13. Studeni, 2007., 10:51 »
jos da ovaj najnoviji pogledam, kazu da je zakon ;)

Odličan film, iako je meni osobno drugi nastavak najbolji.

Pogledao South Park: Bigger Longer & Uncut

Blame Canada.  :ave:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2903 : 14. Studeni, 2007., 11:35 »
Opasan let (ConAir)

kul stvar ako zanemarimo apsolutno najlošiju glumu Nicholasa Cagea. Onak naglasak.  :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Benko

  • *****
  • 2370
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2904 : 14. Studeni, 2007., 11:49 »
Opasan let (ConAir)

kul stvar ako zanemarimo apsolutno najlošiju glumu Nicholasa Cagea. Onak naglasak.  :tired:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2905 : 14. Studeni, 2007., 16:10 »
Jučer gledao Borata.

*

Zapi

  • Gost
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2906 : 16. Studeni, 2007., 10:25 »
House of 1000 Corpses (2003)
Odlučio sam ga opet pogledat, jer sam prošli put zaspo..ovo je film za ljubitelje horora, nasilja, serijskih ubojica i sl..ako se želite uplašit, zaboravite..al ako se hoćete zabavit, vrhunski film..mislim da na ovaj film niko ne kaze da je ok..ili je super, ili je ocajan..meni je super..

I onaj Tiny, njega mi je bas zao..on je dobar, samo ga iskoristavaju.. :wildboy:

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2907 : 16. Studeni, 2007., 23:00 »
Metropolis (1927.) - futuristicki, preorvelski, antiutopijski film odraz je zastrasujucih kaosa i otudenosti. Reakcija publike na film moze se usporediti s onima koje je cetrdesetak godina kasnije izazvala Kubrickova Odiseja.
Radnja filma smjestena je u velegrad, u nama ne vise tako dalakoj buducnosti (2026.) u kojem se zivot odvija na dvije razine - nadzemni grad, u kojem zive bogatasi, i podzemni, u kojem zive i rade radnici. Radnja se temelji na melodramaticnoj ljubavno-socijalnoj prici s tendencijom: Freder, sin Fredersena zaljubljuje se u radnicku kcer Mariju i prati je u podzemlje gdje upoznaje potpuno novi svijet kojim je zaprepasten; otac tu ljubav zeli sprijeciti pomocu suludog znanstvenika Rotwanga koji otima Mariju i po njenom liku napravi kiborga. Kiborg uvodi pomutnju u podzemlje, pocinje pobuna te zaprijeti katastrofa. Marija se otima i spasava djecu. Zarvsetak je obracun Fredera i Rotwanga te pomirenje oca i sina.
Vrijednost filmu, ne daje ovaj klisej, nego ono po cemu je taj film prvi SF film, jedan od najboljih ekspresionistickim flimova te jedan od najutjecajnijih filmova svih vremena (citati u Dr. Strangelove, Blade Runner, Batman...): polozaj kamere na najneobicnijim mjestima, kutno osvjetljenje, vrlo jaki kontrasti, (i danas) spektakularni prikaz velegrada, raskosne masovne scene (oko 3,5k statista), zanrovski detalji SF-a (strojevi...).
Futuristicka slika hladnog velegrada u kojem ulice ne postoje, vec uskomesane cikcak zgrade povezuju mostovi, a izmedu njih zuje avioni i vlakovi na zracnim tracnicama postaje arhetip. Atmosfera grada nabijena je otudenoscu i dehumanizacijom: radnistvo prikazano kao krdo kojim upravljaju strojevi, potpuno obezliceni, anonimni i stvoreni kao hrana za strojeve.  Najsnaznije upravo i jesu masovne scene i sekvence katastrofe: slika radnika koji uniformirani i obrijani dolaze na posao mehanicki bodro jednako nas strasi kao i slika njihovog povratka kad se vuku prebijeni kao pseta.
Likovi su nabijena znacenjima - Fredersen, master mind koji dominira gradom, upucuje na faraona za kojeg roblje gradi piramide ali i na Hitlera; Rotwang, opsjednuti izumitelj koji stvara robota kojem nedostaje dusa, prototip je u svom kasnijim ludim genijima (dr Stangelove...). Rotwangov labaratorij arhetipski je za sve kasnije, a zbog efektata ozivljavanjanja kiborga i danas zastaje dah.
Gluma ce se mozda uciniti prenaglasenom zbog jakih gesta i sminke, medutim, isprekidani pretjerani pokreti Rotwangovi odraz su njegova manijakalnog uma; izvrsna je gluma Briggite Helm u dvostrukoj ulozi: blage, tople, skromne, andeoske Marije i njene dvojnice, zlog, pozudnog pogleda s jednom podignutom obrvom.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2908 : 16. Studeni, 2007., 23:06 »
Definitivno film van granica tvog skromnog uma. Post također.
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #2909 : 16. Studeni, 2007., 23:08 »
Meni je najvise drago kaj si procital. :piva:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9