HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1725018 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12540 : 17. Rujan, 2012., 21:18 »
"Meni do sada apsolutno nepoznati redatelj napravio je odličan posao upravo svojom režijom."

Nije li to njegov posao i je li tvoj posao da sagledavaš i ocjenjuješ redatelje jel rade svoj posao?  :hiha: :hiha:


Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12541 : 17. Rujan, 2012., 22:26 »
"Meni do sada apsolutno nepoznati redatelj napravio je odličan posao upravo svojom režijom."

Nije li to njegov posao i je li tvoj posao da sagledavaš i ocjenjuješ redatelje jel rade svoj posao?  :hiha: :hiha:

Nemoj... Nemoj, molim te... :fpalm:

Da, njegov posao je da režira. Samo sam rekao da je čovjek svojom režijom dignuo kvalitetu filma na visok nivo. S obzirom da ima masu filmova na istu temu koji se utope u neku prosječnost zahvaljujući trkeljavom scenariju i redatelju koji na pola puta zastane i snimi ostatak filma tek toliko da ga završi, jer nema ideju kako izvući najbolje iz ne baš dobrog scenarija.
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12542 : 18. Rujan, 2012., 00:02 »
Crash (2004)

Odličan film koji uspijeva sve nelogičnosti povezat sa lijepim razumljivim krajem. Baš me zanima jeli serijal Touch nastao po ovome filmu. Glumi jako puno poznatih i odličnih glumaca. Savršen je paceing kada se polako počne nadzirati rasplet pa sve do kraja filma. Scenarij je stvarno jeben i nije ni čudo da film ima 3 oskara. Sviđa mi se što je cijeli tonus filma u tome kako je samo dijelić sekunde dovoljan da odlučimo krivo i kako nas ta odluka može stajat svega.



8.0

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12543 : 18. Rujan, 2012., 12:27 »
007: GoldenEye (1995)

Jeli sva lošost svijeta u ovome filmu? Ne shvaćam uopće ozbiljno ljude kojima je Brosnan najbolji Bond. U najmanju ruku je srednja žalost. Scenu s tenkom i kipom valjda nikad neću moć zaboravit nažalost. Stvar malo spašava prelijepa Izabella Scorupco. Famke Janssen kao Xenia neznam savršena je žena. Jedva sam čekao da film završi.



5.3

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12544 : 18. Rujan, 2012., 12:40 »
 :wildboy:

8.1 realno  :hiha:

ne shvaćam ljude kojima bond nije najbolji bond durrp. mišljenja. (okej, connery > bond općenito. prije bi reko da bond glumi connery-a (= )

zašto pišem ovdje lol


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12545 : 18. Rujan, 2012., 12:47 »
Neznam Craig mi je uvijerljivo najbolji bond u serijalu, možda zato što su ova dva najnovija nekakav odmak od neralnosti.

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12546 : 18. Rujan, 2012., 13:06 »
 :wildboy:

Rula Craig. Ali ne, nije najbolji. Mislim, ok, tebi je, al objektivno nije. :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12547 : 18. Rujan, 2012., 13:10 »
/pilip
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12548 : 18. Rujan, 2012., 13:29 »
objektivno

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12549 : 18. Rujan, 2012., 15:24 »
Nema objektivno najboljeg Bonda već samo subjektivno najdražeg... meni je Brosnan najdraži... valjda radi igara na PlayStationu  :ementaler:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12550 : 18. Rujan, 2012., 16:42 »
007: Tomorrow Never Dies (1997)

Upao u neki 007 mod. Dosta bolji od predhodnika. Jako mi rula dio s BMW-om. Jonathan Pryce valjda savršen negativac iako je podosta iritantan. Ja neznam zašto su uzimali plave snagatore tih godina u filmove, presmješni su i patetični. Čak mi ni Pierce Brosnan nije toliko loš. Desmond Llewelyn (pokoj mu u duši) kao Q ja nezz zašto to.



6.3

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12551 : 18. Rujan, 2012., 20:52 »
the collector - fina priča, glup kraj, tona nelogičnosti

6/10
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12552 : 18. Rujan, 2012., 21:56 »
Seeking a Friend for the End of the World (2012)

Dosao iz kina sad pa moram podjelit impresije.
Apsolutno sve na filmu rula. Ja nezz. Najbolji film iz zanra koji sam gledao. Realno, Keira je najbolja picka koju sam vidio, od karme, stasa... naglaska :wildboy: E, naglasak. :wildboy:
Steve Carol rula isto iako ga je cudno vidjet malo s Keirom ali totalno ulazi u seting price.
Prvi dio filma kao HUMOR pa saka, ali drugi dio je nesto najsavrsenije ikad. Kad ploce ide objasnjavat, savrseno <3 Totalno hip. Sutra definitivno idem k baki po HIFI sa gramofonom. :hiha2:
Kad smo kod ploca, muzika je savrsena. Nez, rok, oldskul lav songs. totalno Keira u niskim starkama. Muzika uz Keiru rula najvise.
Sakaju jedino te HUMORLOL scene na pocetku, koje su fors totalni. Ima i kasnije neke gluposti, ali zanemarivo. Dao mu 9/10.

E da, i tolko sam bio dirnut da sam se sam sebi nasmijao u kinu. Cura recimo nije niti trepnula i dala mu je prvotno 5/10. Nez prekinut cu s njom, zenom bez duse. :hiha2:

Pocnite :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12553 : 18. Rujan, 2012., 22:12 »
keira je jedno nadnaravno odbojno biće.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #12554 : 18. Rujan, 2012., 22:13 »
Sori zvijezdo. Meni rula jako.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9