HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705744 Hitova
*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14055 : 20. Svibanj, 2013., 20:05 »
The Incredible Hulk - 5/10

E najgori pre-Avengers film ikad. Dosadno, nezanimljivo, Edward Norton koji je inače perfektan glumac ovdje ne dolazi do izražaja, loša gluma sporednih likova, Hulk izgleda kao zeleni degenerik, kompjuterska grafika skromna pa se često pokušava sakriti animacije u mraku ili ih uopće ne prikazati (borba u Brazilu). 5 bodova više od 0/10 radi Abominationa koji je :ave: lik.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14056 : 20. Svibanj, 2013., 23:29 »
Dracula (2012) - premijerno prikazan na Cannesu prošle godine, vjerojatno najlošiji film Daria Argenta, talijanskog redatelja koji je u ranijim vremenima znao potpisati dobre horrore (Suspiria, Inferno, Tenebrae, Phenomena), no u zadnjih nekoliko godina opako se srozao. Ovakva mizerna i loša produkcija bi možda imala smisla prije nekih tridesetak godina, pa bi po trash kriterijima možda postigao kultni status razine jednog Jessa Franca. Danas djeluje kao nešto što bi potpisao notorni Uwe Boll. Od poznatijih imena u glavnim ulogama se sramote Thomas Kretschmann (Dracula), Asia Argento (Lucy) i Rutger Hauer (Van Helsing). Izbjeći pod svaku cijenu.

Ipak, u jednoj sceni Dracula se pojavljuje kao divovski skakavac, pa ako baš želite vidjeti...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14057 : 21. Svibanj, 2013., 00:20 »
Mysterious Skin (2004)

;___;
Rula. Solidna priča, zanimljivi likovi i dobra gluma.
Na trenutke neugodno za gledati. Ne u nekom cringe smislu gdje film postane baš loš, nego su situacije takve.
Sviđa mi se što film ne ponudi neko sretno razrješenje na kraju nego samo onako... ostane tako.


Mallrats (1995)

90e i šanen doerti. Morao sam pogledati.
Okej, znam da je mržnja Kevina Smitha jaka ovdje. Ja ga isto dosta mrzim, ali Clerksi su mi bili jako dobri.
Ovo je u biti isto to, ali lošije. Humor je uglavnom užasan, ali nakon nekog vremena se prekine forsirati toliko.
Sve u svemu, dosta rendom, dosadnjikavo i na trenutke smarajuće.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14058 : 21. Svibanj, 2013., 07:21 »
I Am Number 4

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14059 : 21. Svibanj, 2013., 08:35 »
The Avengers - 8/10

Film nije savršen, ali ovako visoka ocjena ide zato jer mi je na kvalitetan način zaokružio sve prequele + bio je dosta zabavan. Ali zamjerku upućujem na činjenicu da Hulk ponovo ima novog glumca, da mi je fav. lik (Cpt. America) dosta zapostavljen, na činjenicu da je film natrpan glupostima i nepotrebnim scenama, na činjenicu da je opasna alienska rasa koja Lokiju prijeti da će mu nanijeti nešto bolnije od boli zapravo hrpa kornjača... ugl takve gluposti su zasmetale, ali ne previše u ukupnom dojmu

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14060 : 21. Svibanj, 2013., 08:49 »
I Am Number 4

Da ti nebi ruke otpale slučajno od pisanja.

OT:

Dr. Strangelove - 8.0
Dobar je film svakako, ali ima Kubrick i boljih filmova. Odličan scenarij i preporuka svakom (Osim Coletu koji će reći da je dosadan i dati mu 5/10)

Gladiator - 9.3
Ono, baš epski film. Tamo negdje 3. Scottov najbolji. Fino rekreirana atmosfera toga doba, odlična Zimmerova glazba. super gluma.

The Last Stand - 4.0
Dosada i smor. Jadan Schwarzenegger jedva hodati može i sad bi on akcijske filmove snimao. Hrpa zatupljenosti likova i primjetno lošeg CGI--a vlada kroz film.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14061 : 21. Svibanj, 2013., 11:57 »
Fino rekreirana atmosfera toga doba


:hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14062 : 21. Svibanj, 2013., 11:57 »
gladijator rula  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14063 : 21. Svibanj, 2013., 12:00 »
kuiš fraer uzme neku svisoka poziciju "cole će mu dat 5", al onda gladiator 9.3 lol.

A ono... Dao je 5 Driveu, pa sam iz toga zaključio da i sa ovim neće biti ništa drugačije.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14064 : 21. Svibanj, 2013., 12:09 »
:hihi: :hiha:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14065 : 21. Svibanj, 2013., 12:11 »
tvoje neosvješteno plebstvo mi se gadi.

Super. \:D/
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14066 : 21. Svibanj, 2013., 13:43 »
Jer kao Gladijator ne zaslužuje 9.3?
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14067 : 21. Svibanj, 2013., 14:18 »
Ne. 9.1 možda, ali sve preko toga je previše.
Sorry RoboWarrior, nemam ništa protiv tebe ali fakat si pretjerao ovaj put.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14068 : 21. Svibanj, 2013., 20:34 »
Sad ne kužim. Nisi gledao bezbroj filmova, ili Gladijajatora nisi pogledao bezbroj puta.? :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #14069 : 21. Svibanj, 2013., 21:54 »
Directors cut rula. (Y)
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9