HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705902 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15300 : 17. Studeni, 2013., 01:31 »



Odličan film. Vrlo dobra priča i odlična gluma. Najviše bih istakao Heatha Ledgera koji je sjajno odradio posao odglumivši Jokera (šteta što je čovjek malo nakon snimanja preminuo), što se tiće glume i Christian Bale je ulogu Batmana odradio sasvim solidno a i Morgan Freeman mi se također dopao mada je bio sporedna uloga. Uživao sam u svakoj sekundi filma zbog odlične atmosfere i glume, u nijednom trenutku mi film nije bio dosadan što mi je najbitnije. Od mene 9.5/10

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15301 : 17. Studeni, 2013., 11:11 »
The Seventh Seal

A ono, šta say. Rula križ, ideja, atmosfera i izvedba. Općenito što volim kod starijih filmova je to drugačije kadriranje i drugačija gluma, ovdje mi sve to nekako više dolazi do izražaja i puno mi se sviđa :(


sjećam se kad smo grga i ja prodali profi iz hrvatskog foru da nas pusti zadnji sat jer kao idemo gledat ovaj film u kino na neki festival. i žena nas pusti, kao veliki kulturoljupci i sranja. i što je najgore. stvarno smo otišli ovo pogledat.

sjeli u kino. počeo film. ja sam znao da je to neki >>KLASIK<< ali stari moj...

nakon 12 minuta mi je postalo dosadno. nakon još 5 sam se počeo vrpoljit od stresa gledanja tog smeća. za točno 20 minuta imao sam osjećaj kao da se zidovi približavaju. hvatala me panika i klaustrofobija, kao ja sam sad tu dva sata zarobljen u kinu i moram gledat baš najveće smeće koje je netko izmislio.

baš nadrealan osjećaj, realno 16 godina nije doba za gledanje ART filmova iz 50-ih.

#true #story :hiha:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15302 : 17. Studeni, 2013., 11:45 »
War Horse - 6/10

Ne znam, meni film nije bio nimalo zanimljiv - scene s konjem rulaju, sve te pozadinske priče baš i ne, a glumci su random i u rovu izgledaju doslovno isto tako da mi često nije bilo jasno o kome se trenutno radi i tko je u centru pozornosti. Razumijem zašto nije osvojio nijedan oskar.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15303 : 17. Studeni, 2013., 14:25 »
sjećam se kad smo grga i ja prodali profi iz hrvatskog foru da nas pusti zadnji sat jer kao idemo gledat ovaj film u kino na neki festival. i žena nas pusti, kao veliki kulturoljupci i sranja. i što je najgore. stvarno smo otišli ovo pogledat.

sjeli u kino. počeo film. ja sam znao da je to neki >>KLASIK<< ali stari moj...

nakon 12 minuta mi je postalo dosadno. nakon još 5 sam se počeo vrpoljit od stresa gledanja tog smeća. za točno 20 minuta imao sam osjećaj kao da se zidovi približavaju. hvatala me panika i klaustrofobija, kao ja sam sad tu dva sata zarobljen u kinu i moram gledat baš najveće smeće koje je netko izmislio.

baš nadrealan osjećaj, realno 16 godina nije doba za gledanje ART filmova iz 50-ih.

#true #story :hiha:

Moram se diviti tvojoj iskrenosti... Baš me zanima što bi prokomentirao da ga danas pogledaš :hiha:
Neću se bojati.
Strah pobjeđuje um.
Suočit ću se sa svojim strahom.
Pustit ću ga da prođe kroz mene i preko mene!

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15304 : 17. Studeni, 2013., 15:08 »
Last Vegas (2013)

Neloša komedija, 4 velikana filmske industrije pokazuju svoju hehehe šašavu stranu :hiha:
Manje više cijeli film je očekivan, fore su dosta smiješne, radnja je dobra, dosta sam zadovoljan izašao iz kina, osim činjenice da je kino bilo puno 40godišnjih ljudi koji su se smijali na doslovce svaku stari ljudi šalu :wildboy:
Kline i Freeman su vrh likovi filma, Douglas je iritantno govno, a De Niro se baš i ne uklapa u cijelu koncepciju šašavih staraca. U filmu je i 50 Cent, nezz, tako glupa scena s njime, baš je izgubio svoju crnoću :ave: :ave:
Uglavnom, dobar film. Nasmijao me u dosta situacija, uživao sam više manje.

7/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15305 : 18. Studeni, 2013., 00:24 »
Wolverine (2013)



Inače sam ljubitelj X-Men filmova a Wolverine mi je najdraži mutant, tako da je ovo još jedan od filmova koji nisu mogli a da mi se ne svide. Prije nego što išta napišem moram odmah iskazati svoje komplimente Hughu Jackmanu, to je prema mom mišljenju najzgodniji primjerak muške vrste na planetu. Odiše muževnošću, ta brada, frizura, a mišiće da i ne spominjemo, nisam peder ali sam stvarno uživao gledajući ga.
A što se tiče filma, pa standardna Hollywoodska visokobudžetna akcija koja pruža solidnu dozu zabave. Film je dobar ali čini se nije na nivou dosadašnjih X-Men filmova, uživao sam u njemu ali ne toliko da osjećam želju da ga nekad ponovo odgledam.
Nezz koji je razlog ali kao da mi nešto fali u filmu, možda zato što mutanti nisu bili okosnica priče, ili mi možda fale prof. Xavier, Magneto i ostali, ili je neki drugi razlog vezan konkretno za mene npr. možda sam ga gledao u nepogodnom vremenskom trenutku ili sam možda jednostavno imao prevelika očekivanja. Nije za :ave:, ali je ipak :thumbs:

8

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15306 : 18. Studeni, 2013., 08:25 »
:hihi:

nadam se da nisi propustio zadnju scenu poslije creditsa

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15307 : 18. Studeni, 2013., 10:15 »
:hihi:
nadam se da nisi propustio zadnju scenu poslije creditsa
Jbt bio sam propustio :chair:. Ev sad sam je odgledao na youtube-u, eh takve scene su mi falile, onaj pravi X-Men feeling.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15308 : 18. Studeni, 2013., 15:00 »
ne kužim zašto nema cica i seksa. U sva tri filma niti jednom nema cica, dok je Daniel Craig baš max seks čovjek ikad. Moderni nasljednik Steve Mcqueena. Da ima seksa bile bi to najseks scene u povijesti filma ikad.
zašto james bond film nije rated r? =D>

Uostalom, koji se ku**c uopće čudim kad je Dekins iza kamere.
koji display znanja direktora fotografije. :ave: naježio sam se od užasa,,,,,na stranu što si krivo napisao ime hehe.

Philip :)))))))
Baš isto razmišljam.
auč.

The Amazing Spider-Man (2012)
Mislim, okej je, osim par iritantno glupih dijelova, ali tako je,,,, bezdušno i prazno. ;_;
al baš ne nezz kemija između fejzbuk lika i emme je najbolja ikad često mi se duša usplahirila. *__*

Shame (2011)

Odlično u više manje svakom pogledu.
Tvrdo i nelagodno, ali nikad baš iritantno samosvjesno i samozadovoljno.
Dosta seks scena - nikad ugodno, uvijek nekako hladno i neugodno.
Dapače, atmosfera u tim scenama mi je dosta bacala na La Marge, što nije loša stvar.

Fassbender fenomenalan, a i Carey Mulligan je odlična.

Mali problem bi možda mogao biti nedostatak neke čvrsto strukturirane radnje.
Mislim, to nekako i je poanta i jasno mi je zašto je tako, ali moglo bi vam biti dosadno, nez. Mislim, meni nije bilo ni malo, al vidim zašto bi nekom moglo biti.
Film izgleda jako dobro. Fotografija/kadriranje su vrh i sve se bazira na nekoj zadovoljavajućoj, ali suzdržanoj estetici. Nema nekih ludih trikova, efekata ili nešto. Pa mu možda fali malo,.,., osobnosti?  :hiha2:

Deffff preporuka, ali ne baš kao kežualni rendom film koji se pogleda. Dosta je feel bad. ;(

Ali rula.
al dobro heh gledaj što čovjek misli o 4 / 10 filmu,,,,,,,,,,,

al doslovno se s ničim ne slažem. :hiha: pokušava bit tvrd neugodan i feel bad al samo je zato užasno dosadan. to kombinirano s tom čistom suzdržanom estetikom je baš neizdrživi pakao dosade. fassbender koji je inače dosta okej je ovdje grozan kao što uvijek bude kad glumci postaju sam svoj meme ko on ovdje il nezz goslong u drive 2 il morgan freeman u svakom filmu u zadnjih 10 godina.

Moram se diviti tvojoj iskrenosti... Baš me zanima što bi prokomentirao da ga danas pogledaš :hiha:
impliciraš da nije potpuno umno deteriorirao. :hiha:

------------------------------------------------

:hiha: :hiha: :hiha: :hiha: :hiha:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15309 : 18. Studeni, 2013., 15:56 »
Da, jer naime, postoji baš ikakva kemija između ičega u Spidermanu lel.

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15310 : 18. Studeni, 2013., 16:13 »
gledo bi taj shame ali mcqueen je napravio možda najdosadniji film svih vreemna hunger a kažu da su dosta nekako slični stilski,,,,
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

black_out

  • ******
  • 4118
  • #IgračVrata
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15311 : 18. Studeni, 2013., 17:13 »
Taj frajer baš voli Fassbendera. Meni se iskreno ne da gledati ni Shame ni Hunger, ali mi se ovaj novi 12 Years a Slave čini zanimljivim.
hardcore gamer | rapist | nerd | cis scum | misogynist |

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15312 : 18. Studeni, 2013., 17:15 »
Da, jer naime, postoji baš ikakva kemija između ičega u Spidermanu lel.
da nisi glupi robot možda bi i vidio kemiju igdje,,,,

*

Suhi pršut od svinje

  • *
  • 93
  • PERMANENT BAN
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15313 : 18. Studeni, 2013., 20:40 »
gledo bi taj shame ali mcqueen je napravio možda najdosadniji film svih vreemna hunger a kažu da su dosta nekako slični stilski,,,,

:wildboy:

__

Shame je jebeno revolucionarno delo, novi L’Étranger.  Slažem se dosta s Ixy, pa da ne ponavljam iste stvari. Inače, FYI, film je "shot in 25 days".

Ja u biti ne postojim. Ja sam prototip HCL.hr umetne inteligencije (1. generacija HCL.hr botova). Moj kreator je "Ementaler".

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #15314 : 18. Studeni, 2013., 20:41 »
Oni ti nisu ovisnici o seksu pa ni ne znaju koliko je film realističan.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9