HCL.HR

The Dark Knight Rises (Spojleri)

  • 400 Odgovora
  • 38069 Hitova
*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #195 : 24. Srpanj, 2012., 15:35 »
 :hiha:

Inace 161 mil $ vikend zarada. S obzirom da nema 3d jako IMPOZANTNO.
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #196 : 24. Srpanj, 2012., 15:37 »
 :hihi: kako te to ne zanima nez uzasno je zanimljivo  :hiha:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #197 : 24. Srpanj, 2012., 15:39 »
http://www.imdb.com/news/ni32619360/

ovo da. :wildboy: Najbolji debi 2d filma i treci najbolji od svih ikad. Nezz :solidus:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #198 : 24. Srpanj, 2012., 17:02 »
@lulz - Sto se tice Wayna i njegovog ne bivanja batmanom. U filmu se bogatas ciji su roditelji bili ubijeni od strane mafije pojavio nakon 8 godina i u isto vrijeme se pojavio tajanstveni Batman. Pa kaj mislis da nikom nebi palo na pamet da je jedino Wayne dovoljno bogat za sve one high-tech spravice ? Da je jedini dovoljno ljut na sistem pravde ?

Mislim onak i da su svi ljudi u Gothamu poput tebe i nebi im to palo na pamet, i dalje bi intelektualna osoba glumila pred vecinom da je plejboj jebac.

Uostalom njegovo pravo lice se pokazuje tek u razgovorima s Rachel i Alfredom. Tad je povrjeden i povucen kakav je Wayne iz stripova.

I da Burtonov Gotham je bio detaljan prema orginalu. Al je Burtonov film orijentiran stripovski, poput recimo Avengersa. Ne trudi se bit ''realan''.
Nolanov je s druge strane ''realan''. Car tog redatelja je da kroz pricu dostavi zabavu,duboku pricu,povezanost s likovima i neku skrivenu poruku.
I to cini filmove u ovoj trilogiji tolko dobrima. Heroj moze bit svatko, i to pokazuje u svim filmovima. Svatko ko je dovoljno lud/genijalan da riskira.

To je poruka u Nolanovim Batmanima. On se osvrce na danasnju situaciju u svijetu kroz te filmove. What chance does Gotham have when good people do nothing?

I dobro sad sam se raspiso. Al za mene je ova trilogija savrsena, upravo zbog te poruke. Svijet se nece promjenit sam od sebe mjenjaju ga ljudi. I Nolan je iskoristio Batmana samo da to ilustrira. I zato mi je to tak savsrseno,a ti frende hejtaj kolko oces. Al ak ti u batmanu vidis samo strip onda nezz  :wildboy:

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #199 : 24. Srpanj, 2012., 18:22 »
 :thumbs:

vjerojatno najbolja poenta nolanovog batmana koju sam cuo
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #200 : 26. Srpanj, 2012., 20:20 »
Fenomenalan film. Nemam sto dodati osim da je Tom Hardy jebeni Bane. Scene kada lomi Batmana su me uzdrmale,  tako zastrašujuću scenu u filmu po stripu nikada nisam vidio.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 22:04 Duksy »

*

sajo

  • **
  • 417
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #201 : 26. Srpanj, 2012., 21:53 »
tnx na veoma bitnom detalju filma koji se nije smio znati prije samog gledanja  :fpalm:
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #202 : 26. Srpanj, 2012., 21:54 »
8/10

Bejn lomi zidove udarcem, ona baba vozi motor ko Betmen iako nikad nije sjela na njega. znam da sam uocio jos takvih gluposti ali sam zaboravio kad sam kuglao poslje :wildboy:
Uglavnom, najveca mana - ŠABLONA. E nezz, predvidljivo i vec videno. Barem meni.

Ostalo sve rula. Tom Hardy i Michael Caine daleko bolji od svih. Bale i Hathaway rendom. Nikad mi Bale nije sjeo :( Ovaj Blake, Robin jel je isto rulao. Savrsena uloga za njega. Iako je kraj s njim toliko los da nezz
Glazba ubija, vizualno savrseno, pogotovo krupni kadrovi.

I da, masovna sora :wildboy: :wildboy:
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 22:06 Duksy »
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #203 : 26. Srpanj, 2012., 21:59 »
8/10

Bejn lomi zidove udarcem

Doduse ovo je lako moguce. Nakon godina treninga kosti mogu ocvrsnut do tocke di ih tesko kaj lomi. Vidjeh lika koji je savio zeljezo na isti nacin bez posljedica i boli.
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 22:09 Kveki »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #204 : 26. Srpanj, 2012., 21:59 »
 :hiha:
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #205 : 26. Srpanj, 2012., 22:01 »
/sadfjfjh

BEZZ/10
« Zadnja izmjena: 26. Srpanj, 2012., 22:07 Ixy »

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #206 : 26. Srpanj, 2012., 22:02 »
Sori kralju ali to nije niti otprilike isto.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #207 : 26. Srpanj, 2012., 22:04 »
Savršeno mi je kako ste na zadnjoj stranici obojica uvalili dva možda najbitnija spojlera. Mene je već jedan retaj sjebao i otkrio mi ih, al svejedno ono, bravo.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #208 : 26. Srpanj, 2012., 22:06 »
Al je istina je, ima djelova filma koji mogu izbacit iz ritma jer su ''nerealni'',al ono iz razumjevanja zasto su tu mi nisu smetali. Naravno bit ce ljudi kojima smeta. Al ono mene nije izbacilo iz ritma filma. Sutra jos jedno gledanje s ekipom u Imaxu  :hug

Odg: The Dark Knight Rises
« Odgovori #209 : 26. Srpanj, 2012., 22:08 »
Savršeno mi je kako ste na zadnjoj stranici obojica uvalili dva možda najbitnija spojlera. Mene je već jedan retaj sjebao i otkrio mi ih, al svejedno ono, bravo.

Alternativno, nemoj čitati BETMEN topik nakon što je film već izišao, a ti ga nisi gledao?
Plus, nisam nikako spojlao.  :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9