HCL.HR

Komentari na listu odigranih igara

  • 792 Odgovora
  • 310998 Hitova

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #481 : 13. Siječanj, 2016., 21:59 »
Dodana je vrhunska pirča prepuna osjećaja i po istinitom događaju That Dragon, Cancer
Zbilja jedinstvena igra i preporučam ju svakako svima iako je igra (barem tako smatram) namijenjena starijoj populaciji, roditeljima i ljudima koji su izgubili nekoga u borbi s tom teškom bolesti.  :wildboy:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #482 : 13. Siječanj, 2016., 22:20 »
Ja usao skoro 7 sati u ME3 i moram reci kako mi je ovo najbolji dio do sada.Konstanto akcija, cjeli svemir gori, bas ono sta meni pase.Spremam se za napad, vec sam prosao minimalnu crtu al imam zelju skupit sta vise mogu vojske.

+ Ona scena sa reaperom na Tuchanki je prebolesna.

Takoder moram reci kako su puno bolje cut scene izvedene to mi se svida.Napucavanje je jos klasu bolje od ME2, a imam i osjecaj kako su dosta pametniji ovaj put.Puno je emotivna ova zadnja epizoda, a jos nije ni krenilo ludilo.Bilo je par trenutaka sa nekim od stare ekipe kad sam skoro pustio suzu.Al svakako uzivam, nemam rjeci stvarno svaka cast BIOWARE.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #483 : 14. Siječanj, 2016., 10:58 »
Čuj ovog
2 tjedna već 6 igara

jbt hrvatin4 xd
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #484 : 14. Siječanj, 2016., 11:41 »
Pa kad sam ih 5 započeo u 2015. godini i bio sam pred kraj...
A ova zadnja igra traje cca sat i pol.

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #485 : 14. Siječanj, 2016., 16:04 »
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #486 : 16. Siječanj, 2016., 11:08 »
Dodan Mass Effect
Ovo mi je drugi prelazak u roku od 3 godine. I zaista mi je igra i dalje zabavna, no muči me loš model napucavanja.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #488 : 21. Siječanj, 2016., 03:28 »
Konačno malo uhvatih vremena za igranje i da finaliziram listu 2015 godine.

Konačna lista 2015

Dodane 4 igre:

Fallout 4
Trine 1 & 2
Life is Strange

Moram dodat za zadnji updejt da sam Falloutu 4 umalo dao nižu ocjenu. Zarazio me i zabavio no razočarao kao RPG.
S druge strane Life is Strange mi je najugodnije iznenađenje i jedna od boljih avantura koje sam igrao. Sjajna igra.
Odlična godina za gejmanje, osobno igrao sam više kvalitetnih naslova i zadovoljan sam godinom :)

Još se igralo 2015 no nedovoljno za ocjenu/dublje dojmove:

Cradle - Na prvu zanimljivo i futuristički privlačno, ubile su me zamorne i nemaštovite mini igre. Brzo sam odustao.

The flame in the flood - Zgodna izometrijska survival avantura koja me podsjetila na this war of mine, po sustavu resursa i promjena dana ali definitivno uz puno vedriju paletu boja i otvorenije prostore. Dosta izazovno. Nisam fan igara takvog tipa no ovo ima potencijala i ozbiljnog šarma. Guglajte, zgodno je.

Star Wars: Battlefront - Sjajna grafika i optimizacija, bolesno autentičan zvuk i općenito autentičan SW feel. No bez obzira što me beta jebeno zabavila (bez obzira na malen broj modova) nisu me kupili niti budu iako sam na početku godine razmišljao o preorderu ovoga.
I vidim po internetovima da sam dobro odlučio.

Dota 2 - I naravno tijekom godine uvijek se nađe vremena za ljubljenu dotu i pokoju partiju no pomalo mi dosađuje i mislim da ću 2016 u penziju. A i cifra preko 2500 sati na kraju 2015 govori svoje :wildboy:

Živjela gejmerska 2016  :piva:
« Zadnja izmjena: 21. Siječanj, 2016., 04:12 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #489 : 22. Siječanj, 2016., 12:15 »
UPDATE: Dishonored
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #490 : 22. Siječanj, 2016., 18:43 »
Dodan Naruto Shippuden:Ultimate Ninja Storm 3 Revolution. Sada krecem na Naruto Shippuden:Ultimate Ninja Storm 3 i Valkyria Chronicles.

http://www.hcl.hr/forum/gaming-kultura/lista-odigranih-igara-2016/msg784539/#msg784539

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #491 : 22. Siječanj, 2016., 19:58 »
Dishonored - [09/10] - [12:13] - Već neko vrijeme mi je bila na listi relativno novih igara koje želim ponovno igrat. Bilo je u planu da u ovom prelasku ne ubijem nikoga, ali par ljudi je ipak smrtno stradalo, nekako, a ponavljati cijelu misiju nisam imao volje.
Možda ti se desilo da si samo "uspavao" nekog čuvara i ostavio ga u nekom zabačenom ćošku ali su ga štakori našli i izgrizli do smrti i jbg broji ti se kao da si ga ubio. I ja sam svojevremeno morao 1-2 misije ponovit jer bi neko iz nekog razloga smrtno stradao.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #493 : 31. Siječanj, 2016., 09:17 »
Dodan je cijeli Mass Effect serijal. Konačno sam ga ponovno prešao nakon dugo vremena, odgađanja i čekanja pravog trenutka.
klik

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Komentari na listu odigranih igara
« Odgovori #494 : 02. Veljača, 2016., 18:33 »
Dodan i Sleeping dogs... klik

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9