HCL.HR

Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?

  • 81069 Odgovora
  • 4727279 Hitova
*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77715 : 03. Kolovoz, 2015., 23:19 »
ane, muha jebena. U grlu sam je osjetio da pokušava van izać al nisam mogao vratit jer je već predaleko otišla. A znam da je muha jer je kružila oko mene bila.

popio sam litar vode u sekundi

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77716 : 04. Kolovoz, 2015., 08:57 »
:hihi:

Ma sve je to za ljude :thumbs:

3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77717 : 04. Kolovoz, 2015., 21:54 »
@Hrvatina evo prošao ti je mimohod, kako si stari, kako zgrada? :ementaler: :mrgreen:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77718 : 04. Kolovoz, 2015., 21:57 »
Pogleda na tv-u i mogu rec da je dobro bilo..A i nisan zna da imamo onoliko vozila...Kako su govorili da imamo samo 6 migova, racunao sam da bice imamo i 20-ak tenkova, koji kamion i to je to...

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77719 : 04. Kolovoz, 2015., 22:00 »
Pogleda na tv-u i mogu rec da je dobro bilo..A i nisan zna da imamo onoliko vozila...Kako su govorili da imamo samo 6 migova, racunao sam da bice imamo i 20-ak tenkova, koji kamion i to je to...

I ja odgledao sa obitelji, bilo je baš fino. Najviše me zasmetalo kod početka mimohoda kad su bile one uniforme hrvatskih vojnika kroz povijest kako komentatori nisu začepili usta dok je Duško govorio koja je koja. Na pola sam nešto polovio šta je šta. Kao primorca me najviše razočarala pomorska flota, ono izgleda pomalo smiješno, ali s obzirom na naše financijske mogučnosti i veličinu same zemlje sve u svemu :thumbs:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77720 : 04. Kolovoz, 2015., 22:05 »
Meni izgleda predstoji još jedna radna noć.. :bonk:
Sada kada spominjete minohod, sjetih se kako sam prije 20 godine spavao obučen. :tired:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77721 : 04. Kolovoz, 2015., 22:07 »
Obucen u odoru? Ili obucen kao vojnik(u smisli da si istreniran)? Ili si spavao obucen dok je oluja trajala(to jest zavrsila)?

Nisam te shvatio bas.

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77722 : 04. Kolovoz, 2015., 22:09 »
@bartull_9 Metalni je HCLov official Deda

vjv je bio u Oluji

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77723 : 04. Kolovoz, 2015., 22:12 »
Izvinite deda, nisam znao.:ave:

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77724 : 04. Kolovoz, 2015., 22:36 »
:loludara::loludara::loludara:

Ma duga je to priča... Let it go.
:kava:

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77725 : 05. Kolovoz, 2015., 12:42 »
Ma taj mimohod je glupost na kvadrat, te pare su mogli (oko 15 milja) potrošit da raznimiraju Hrvatsku do kraja, evo vratio se neki dan iz Zadra ni 15 km od grada oko ceste minska polja :hiha2:
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2015., 12:47 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77726 : 05. Kolovoz, 2015., 13:46 »
Kako glupost totalna o cemu pricas, 20 godina je proslo od rata obljetnica ovo, ono, ako imalo postujes domovinu postovaces i mimohod i svako ko je to gleda jucer se najezija i osjetija lubav prema domovini, ako si Hrvat normalno...A to za 15 milja ako cemo pricat di smo ih sve mogli potrosit mozemo do ujutru....Jbg ti si morao zaobilaznim putem, da smo znalli nebi bilo mimohoda nego bi ti isa pravim putem, a ispred tebe bi setali mungosi i cistili mine...Zasto morate uvik pametovat ovo, ono...Postuj to sta si dobia, ako zeelis nesto prominit skoluj se otidi u sabor pa gori dizi ruku za da ili ne...I doprinosi domovini(ili ciscenju mina)..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77727 : 05. Kolovoz, 2015., 13:49 »


 :thumbs:

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77728 : 05. Kolovoz, 2015., 13:54 »
Panem et circenses. Panem et circenses...

Odg: Što vam se dogodilo danas? Što radite sada?
« Odgovori #77729 : 05. Kolovoz, 2015., 15:03 »
Kako glupost totalna o cemu pricas, 20 godina je proslo od rata obljetnica ovo, ono, ako imalo postujes domovinu postovaces i mimohod i svako ko je to gleda jucer se najezija i osjetija lubav prema domovini, ako si Hrvat normalno...A to za 15 milja ako cemo pricat di smo ih sve mogli potrosit mozemo do ujutru....Jbg ti si morao zaobilaznim putem, da smo znalli nebi bilo mimohoda nego bi ti isa pravim putem, a ispred tebe bi setali mungosi i cistili mine...Zasto morate uvik pametovat ovo, ono...Postuj to sta si dobia, ako zeelis nesto prominit skoluj se otidi u sabor pa gori dizi ruku za da ili ne...I doprinosi domovini(ili ciscenju mina)..

Daj molim te mamlazu jedan idi se baci u more ili još bolje idi hodaj po nekom minskom polju i rješi nas muke svojih nepismenih postova.

1: Sama činjenica da 20 godina nakon rata 10 km od velikih gradova imaš minska polja koja su jedva označena je jebena sramota. Ne vojske nego govnarskih političara škrtih koji nedaju dovoljan proračun za razminiravanje. Nemam na šta bit ponosan ak ću sutra pročitat u crnoj kronici da je neki klinac izgubio nogu itd. Ne 2 godine, nego 20 godina poslije. jebenih 20 godina :wildboy:
2: Slavljenje pobjede, slobode, oslobođenja i svega može se napraviti bez ikakvih kurčenja i raznoraznih parada (al općenito smo dokazali da su naši političari majstori u bezveznom trošenju para) sa dozom i ponosa i dostojanstva.
3: Na šta da točno budem ponosan ? Na zaostalu i sramotnu mašineriju ? Na migove koji bugari 9 puta godišnje popravljaju (ovo jebeno mogu potvrdit jer frend radi na održavanju vojnih aviona i to smeće dobro da leti uopće). Gledo sam specijalce, jebena oprema na njima a iskaču iz ruskog smeća koje dobro da se ne sruši na mimohod. Da budem ponosan na rat i klanje općenito ? Na Kosoricu i Smranadera koji imaju odličja a nisu vidjeli rova 2 minute ? Ili na starog koji je bio po Kostajnici i Petrinji ? Jedino to. (svaki koji je bio tamo i ginuo reći će ti da se u rovovim više jebalo m.... tuđmanu nego slobi.) Jedino mogu bit ponosan na njega i na ostale jadnike koji su ostavili život tako da bi danas ti mogao bit ponosan nimalo svjestan u kakvoj korumpiranoj državi s kako sjebanim i nepravednim zakonima živiš i da bi isto tako mogao gledat na telki kako se domobrane i invalide tretira ko govna.
4: Znači po tvojim argumentima ako nešto prigovorim paradi ja nisam Hrvat :fpalm:
5: Vrhunac svega je čoletov proslijeđeni post u kojem se još i Hamed (koji 90-ih vjerovatno nije ni imao državljanstvo još) našo pametovat jbt. Okej napisao je lijepo i sve stoji al rečenica: "...bacajući na taj način sjenu na dom rat..." lol zamisli netko je bacio sjenu na savršen rat. Koji jebeni rat nema crnu sjenu nad sobom nebitno jel domovinski, svjetski il lokalni rat je grozan, i ne bi trebao ni postajati niti bi se trebao voditi skupa sa mimohodima 50 godina poslije.
6: Jel ameri isfuravaju atomske bombe na ulice washingtona da slave hirošimu i nagasaki ?
7. Mi bog i Hrvati naš je rat bio pravedan al nijedan drugi na svijetu nije hurr durr. Misliš da naši nisu klali po Bosni i radili ratne zločine u osvetničkom zanosu, misliš da su samo srbi radili sranja ? Ajd bjež radije i idi žali za Hajdukom šta neće vidjet evrope :p

Ukratko ovog mimohođenja nije ni trebalo bit, bolje bi bilo da smo svi zajedno išli kupit koju svijeću i vijenac :wildboy:
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2015., 15:15 MaliMicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9