HCL.HR

League of Legends

  • 1908 Odgovora
  • 566610 Hitova
Odg: League of Legends
« Odgovori #240 : 07. Prosinac, 2012., 21:55 »
Gdje sam ja rekao da moraš rushat taj item? Krivo si protumačio,samo sam rekao da sad vrijedi uzeti quicksilver sash da counteraš midove(ili samo negatron cloak ako taj mid nema puno cc) zato jer se qss(negatron) ekšli builda u lategame damage item.
If Santa is not a black pimp, why does he wear a fancy red suit, rides a kick-ass pimped out flying sledge, apparently has unlimited cash and says "Hoe, hoe, hoe!?

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #241 : 07. Prosinac, 2012., 23:51 »
Generalno QSS kupujem samo i jedino ako enemy team ima nekoga sa disableom. Poput Warwicka ili Malzahara.

Ako nemaju, nema smisla kupovat to. Magic penetration ce ionako probijati kroz taj magic resist bez problema.
Hexdrinker/Maw ispadaju puno, puno bolji zbog shielda.

3810 golda za Mercurial Scimitar je previse za item koji ima limitiranu korisnost.

Hexdrinker+Mercury Treads su u vecini slucajeva dovoljni da prezivis kad te nesto uhvati sa CC-om.

U vecini slucajeva na AD midovima zapravo u zadnje vrijeme ni ne radim Hexdrinker. Samo rusham armor pen i ubijam.
« Zadnja izmjena: 07. Prosinac, 2012., 23:57 Yuri »

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #242 : 08. Prosinac, 2012., 13:59 »
jeste vidjeli onog novog champa Vi? na pbe je pustena, ima neke kamene sake i prezakon je, Q joj napuni jednu saku i onda doskoci do nekog mjesta i ja mislim knock-upa koga pogodi, skillshot uglavnom, nesto kao varus. Jako je zabavna i dobra. Mislim da se zove Vi, the Enforcer of Piltover. Ulti joj je nesto kao fiorin, doskoci do enemya i udari ga par puta u zrak, i onda ga spuca u zemlju. Sad sparam za nju, a ova nami mi je nekako vise mid nego support. Onaj njen stun balon je pre OP.
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #243 : 08. Prosinac, 2012., 21:22 »
Taj Namin Q (stun balon) ima jako spor travel time. Nekako vise imam filing da ga je bolje koristit defenzivno nego ofenzivno, jer rijetko kad vidim da ga itko ikad pogodi.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: League of Legends
« Odgovori #244 : 09. Prosinac, 2012., 13:49 »
tocno to, jucer igrao protiv neke nami i u cijeloj rundi (45 min) pogodila me sa balonom samo 2 puta, s tim da smo laning phase jako brzo zavrsili jer smo ispusali top i bot totalno, a mid lux nam imala 7/1, pa je tower brzo pao, na kraju je anivia iz njihovog tima rage-quitala, a bili su full premade  :mrs:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Igor88

  • n00b
  • 3
Odg: League of Legends
« Odgovori #245 : 10. Prosinac, 2012., 17:14 »
Imal vamo zainteresiranih za koju partiju LoLa. Da se skupi neka ekipica pa da peglamo? (EU West)

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #246 : 10. Prosinac, 2012., 17:27 »
Ima, ali ne na Westu.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #247 : 16. Prosinac, 2012., 23:59 »
http://imgur.com/shdn5

Sezona 3 uspješno završena sa 12 gameova u minusu. Malo reći da sam imao trolove, feedere i afk idiote. S evelynn junglam, po asistovima se vidi da sam aktivan bio u svakom gameu i gankao sto sam vise mogao + pustao killove nebi li se bot odnosno top ufidao.
Neki gameovi su i poceli tako da sam imao 6-0-1+ međutim nakon što u teamu AD carry/top/mid ufida onda i mene svi masakriraju itd. Ezreal u zadnjem gameu 2-12-2 i ragequit.
Mislim da je dosta LoL-a na određeno vrijeme.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012., 00:02 Shazaam »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #248 : 17. Prosinac, 2012., 00:12 »
http://imgur.com/U4RXO

S evelynn junglam

I onda se pitas zasto ne mozes carryat losije igrace.

Eve je bila osrednji izbor za junglera tijekom Season 2, ali je jednostavno los izbor za junglera u Season 3.
Vjerojatno si ju gradio kao AD bruisera isto, ili?

Ne znam koliko sam puta ovo ponovio ljudima - samo zato sto je Riot u introduction videu deklarirao nekog champa za odredeni role ne znaci da je to njegov najbolji role/lane.

Isto kao sto je Zed prokleto OP na midu, tako je i Eve.

Eve pucas na mid, buildas cisto AP i one-shottas bilo koga tko nema preko 100 magic resistance.
Rushas magic penetration iteme poput Sorcerer's Shoes, Liandry's Torment i Void Staff, pa eventualno zavrsis Deathfire Grasp.
Zasto fokus na magic penetration iteme? Jer Evin ult zadaje postotak enemy max healtha kao damage.
Liandry's Torment + novi Deathfire Grasp = gg na Eve.
Pogotovo jer Evin ult automatski triggera bonus health damage na Liandry's Torment, koji onda skace sa 5% necijeg healtha na 10% necijeg healtha.

Prije nego dovrsis DFG, combo ti je R-E-QQQQQ.
Nakon sto dovrsis DFG, combo ti je DFG-R-E-mozdaQQQ(jer je meta cesto mrtva vec nakon E).

Pushas mid, farmas za iteme, regeneriras manu u stealthu, ubijes mida (ako mozes) i odes gankat top/bot(najbolje bot da snowballas svog AD carrya) kad god ti je ult dostupan.

AP Eve mid je free elo.
Jedino ju ne smijes birati protiv Swaina ili Malzahara, jer se oni poseru na nju u ranim levelima.
Anivia je isto terror za Eve kad dobije ult.
Sve drugo je relativno lako za Eve.
Eve se recimo posere na squishy AP mageove poput Karthusa, Veigara & co.
Iznenadujuce je efektivna i protiv "opasnijih" mageova poput Kassadina i Fizza, samo im spamma Q u facu u ranim levelima i ne da im da farmaju.

Posto ima base movespeed assassina, moze si slobodno priustit Flask+5 Potions+Ward start, tako da ima brdo sustaina.
Visok base movespeed isto znaci da je jako dobra protiv champova koji imaju vecinu skillshotove kao skillove, poput Lux, Orianne, Ahri itd.


Mislim, igrao sam samo AP Eve mid neko vrijeme, imam valjda oko 120 matcheva samo s njom.


EDIT:

Jos jedna stvar. Za soloqueue, nikad ne zelis uzimati AP midove koji se oslanjaju na to da netko drugi zapocne fight umjesto njih.
Katarina, recimo. Njoj treba team u kojem ima nekog poput Malphitea, Amumua, Leone... nekog initiatora koji ce prvi uletjet u enemy team i malo tankat, pa ona krene na nekog squishiea i pocisti enemy team.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012., 00:17 Yuri »

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #249 : 17. Prosinac, 2012., 09:18 »
Katarini ne treba nista kada imam 20 killova i izgubim game, ona je pre op heroj koji ima bolestan mobility i obzirom da razvalim mid 99% vremena usput gankajuci top, bot, ufidam se, ali problem je u ostatku teama koji je beskoristan i to ne iskoristi nego onda idu sami i umiru 1 po 1 ili u laneovima protiv svojih lane partnera i samo nabace feed fest ili su samo teske noobare.

Evelynn igram mid (za counteranje), ali cesce jungle zato sto je jebeno op i radi masivan dmg, pritom je nevidljiva i wardovi su beskorisni ukoliko nisu vision, a sa ovim promjenama bot je wardan 24/7 sa 3 warda konstantno. Igram je AP zato sto je najjaca kao AP, uvijek bila i ostala.

Hvala na savjetima, ali ako hoces mozes me dodati i mozemo raspaliti 2-3 partije normal, samo da vidis da zapravo jedino sto mi fali u cijeloj toj prici je sreca.

(BTW normalno da radim magic pen iteme na Evelynn http://imgur.com/wPt18)

EDIT: Gameovi danas, evo sta se desi kada imam normalne timove. http://imgur.com/0Cs5s
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012., 14:44 Shazaam »

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #250 : 17. Prosinac, 2012., 19:04 »
Fali ti DFG na Eve. Novi DFG je zapravo jos bolji od starog jer sad zadaje damage ovisno o Max Health umjesto o Current Health kao stari DFG.
(stari DFG nije mogao nikoga ubit recimo, novi DFG se moze koristit kao finisher ako zatreba).
A i damage-boosting efekt novog DFG-a je zapravo Vlad ult za single target. Odlican je.

Katarini trebaju initiatori.

Govoris istu stvar koju i ja - ne uzimas Katarinu ako ne vjerujes svom teamu.
Radije uzmes nekoga poput Zyre koja ima tonu damagea i CC-a za late-game teamfightove.

Eve counteranje... iskreno ne znam da li ona ikoga direktno countera. Vise bih rekao da je ona medu champovima koji imaju vise od dva HARD countera.
Swain, Malzahar, Anivia i jos par drugih koji se mogu direktno posrati po njoj.
Njezina snaga je vise u tome sto moze vrlo brzo one-shottat enemy AD carrya i uvijek dolazi iza leda/flanka u teamfightovima i onda izleti.
Idealno, kupis si par wardova, wardas put do bot lanea kroz svoj jungle (ili trazis supporta da to napravi za tebe) i jednostavno gankas dolazeci od friendly turreta.
Ljudi pink-wardaju tri-brush i river, ali tower ne mogu wardat. Dok te vide sa Eve kad dolazis tako, vec je kasno.
Ako ista countera, onda su to AD midovi, koji su poprilicno popularni od season 3 patcha.(Eve se posere na Zeda u midu recimo)

Addaj slobodno ako si na EU East, nick je Yuri.

*

Shazaam

  • *****
  • 2278
  • But it was so artistically done...
Odg: League of Legends
« Odgovori #251 : 17. Prosinac, 2012., 20:09 »
Evo dodao sam te, btw Yuri ja uvijek pickam Katu kada god mi krasni tim dozvoli mid. Samo sam rekao kako sam imao korektne timove danas, nijedna pobjeda nije bila faceroll. U picku se nista ne moze zakljuciti, mogu osuditi npr. teemu da ce feedati, da je noob i onda lik ima legendary i pobijedimo zbog njega, desavalo se.  Krecem od te ideje da mi je tim uvijek prepun noobara,da ce vjerojatno feedat te da zbog toga JA moram igrati bolje odnosno i za njih i za sebe.

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #252 : 17. Prosinac, 2012., 21:51 »
Al' onda ne igras Katu jer je Kata champ koji ovisi o teamu. Ona ne smije zapocinjat fajtove inace odmah gine.
Treba team koji ce njoj zapoceti fajt.
Dobio si team koji ti je to dopustao - dobio si match.
Nisi dobio takav team - popusio si match makar si bio nafeedan.

O tome pricam. A imas hrpu AP midova koji nisu toliko ovisni o teamu. Zyra, Morgana, Gragas, Viktor, Swain, Lux, Kennen...

AP midovi koji u isto vrijeme mogu zapoceti fajtove i imaju jako dobar CC.
Kata je kompletno obrnut slucaj - nema CC i mora cekat da medu zadnjima uleti u fajt.
« Zadnja izmjena: 17. Prosinac, 2012., 21:58 Yuri »

Odg: League of Legends
« Odgovori #253 : 19. Prosinac, 2012., 00:19 »
Hehe moram priznat da sam trenutacno malo tuzan sto ne mogu igrat s vama na eastu jer sam se ja u ranoj fazi preselio na west zbog nekakvih prijatelja s kojima vise uopce niti ne igram, a i definitivno se slazem sa svim sto Yuri govori jer je kata definitivno ovisan champ o teamu jer ne moze ona bez da se recimo rano ufarmala jednostavno prva uskocit u teamfight, ali uglavnom ako ima neko na westu nek me doda, gzga11. :D

*

Yuri

  • *****
  • 1958
  • Feeeeejk
Odg: League of Legends
« Odgovori #254 : 19. Prosinac, 2012., 11:21 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9