HCL.HR

FIFA 19

• 203 Odgovora
  • 13993 Hitova
*

bhlazio

• 660
  • Forza Lazio
Odg: FIFA 19
« Odgovori #195 : 25. Travanj, 2019., 17:44 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.

neznam stari , meni je vec trednima sve uzas . Best pick danas mi je neki random 81 rated od oba 2 picka . Sve se  cini da neki imaju uvijek " luck " a neki nikad lol

Jbg. Možda meni jer mi je ovo prva FIFA. Reus kida. Jutros gledam TOTW i razmišljam kako bi bilo dobro ubosti Mbapea ili Reusa :)
Imaces sada sreće kada krene TOTS kampanja, sigurno.

« Odgovori #196 : 25. Travanj, 2019., 18:23 »
Više se ne mogu žaliti ni na WL nagrade, jutros player pick 1 od 3 - silver 1 I dobijem Reusa.

neznam stari , meni je vec trednima sve uzas . Best pick danas mi je neki random 81 rated od oba 2 picka . Sve se  cini da neki imaju uvijek " luck " a neki nikad lol

Jbg. Možda meni jer mi je ovo prva FIFA. Reus kida. Jutros gledam TOTW i razmišljam kako bi bilo dobro ubosti Mbapea ili Reusa :)
Imaces sada sreće kada krene TOTS kampanja, sigurno.

da da ziher haha Briem da kada tots krene sada da budu untradable random tots , oces radit to? Neam pojma kako se stavit za requirements .

*

bhlazio

• 660
  • Forza Lazio
« Odgovori #197 : 26. Travanj, 2019., 18:19 »
Ne vjerujem, možda samo Van Dijka ako bude sta normalno. Završiću Gerrarda i to je to, ionako imam prejak tim, pojačati se mogu jedino nečim 'iz vedra neba' kao što jucer dobih crvenog Reusa. :)

*

Tomina

• **
  • 198
« Odgovori #198 : 27. Travanj, 2019., 18:31 »
Upalio ovo valjda nakon mjesec i pol....Update izvršio, nadam se uklanjanju momentuma, no i dalje se meni to ne sviđa. Zabavu jedino daje ovako kad igramo nas par jedan protiv drugoga (i tu me zna momentu ubiti u pojam), no protiv AI-a užas.

Uzmem Dinamo, liga krvaka, Galatasaray, City, Valencia u skupini. Nakon prve 4 tekme imam 10 bodova, i treba mi jedan bod da potvrdim prolazak.

Prvo doma izgubim od Galatasaraya 4-1, pa u gostima od City-a 2-0, no prođem dalje jer su turci zeznuli u zadnjem kolu protiv Valencije.

Osmina protiv Bayerna, doma izubim 2-0, odigrao 3 tekme u gostima i nema šanse dalje.

A PRO težina, dakle malo jača sredina.

Ubija me u pojam što u zadnje 3 tekme (ako brojim od poraza doma 4-1) gotovo svaki kontakt je faul za protivnike. Mislim kao da AI namjerno dodatno oslabi moj tim, i jedno poluvrijeme nemogu 3 dodavanja napraviti, dok drugo te pusti da se igraš i ganjaš rezultat.

Evo treći pokušaj protiv Bayerna, nakon 10 minuta gubim 2-0, imam ukupno 4-0 zaostatak. Upijem smanjiti na 2-1 do kraja poluvremena, no doslovce ovi lete ko strijele, moja obrana nikamo, svaki udarac glavom bayern osvaja, svako dodavanje u kontranapadu krivo iako igrač sam otvoren.

U drugom poluvremenu Bayern kreće igrati kao 2 razine ispod da se smanjio, ja zabijem fakin 2 gola, i oba dva poništena radi nepostojećeg zaleđa. Točnije u prvom je AI kao fulao za par cm procjenu, u drugome mi igrač doslovce za širinu tjela iza obrane, no ovaj sudi zaleđe.

Uspijem na 2-2 izjednačiti, i opet bayern poludi, nemožeš do lopte. Do kraja 4-5 prilika, skoro sve 1-1 sa golmanom, no ovaj brani kao boginja šiva.

Ide dalje pauza Fife, dok ne dođe koji frend da pošteno zaigramo.

*

bhlazio

• 660
  • Forza Lazio
« Odgovori #199 : 01. Svibanj, 2019., 07:27 »
Kao početnik, ne bih se složio sa tobom, iako na početku FIFE bih. Trenutno ne vidim scripting ispod legendary I ultimate tezine.

Online je druga priča, tu scripting apsolutno ubija, iako ima dosta do laga i interneta pa se nekada to učini kao scripting. 
« Zadnja izmjena: 01. Svibanj, 2019., 09:03 bhlazio »

*

Cole

• Moderator
  • 13373
    • CroSimRacing
« Odgovori #200 : Jučer u 11:02 »
Wolverhampton Wanderers Football Club
The Wanderers | Molineux Stadium 32,050 att.

Wolves have won the FA Cup four times, most recently in 1960, and finished runners-up on a further four occasions.
The club has also won the Football League Cup twice, in 1974 and 1980.
Ultimate Difficulty

Vukovi okreću novi list u klupskoj povijesti i s 80,000,000€ kapitala ulaze u novu sezonu EPL-a. Klub je prvo doveo bivšeg engleskog reprezentativca i legendu Liverpoola i Leicestera Emila Hekseya. Heskey je dobio potpunu slobodu biranja koga će dovesti od pojačanja. Čak 17 igrača doveo je Emile Heskey pred svoju prvu sezonu na klupi Wanderersa.

GK | Kevin Trapp (Eintracht Frankfurt)

DF | Kyle Walker (Man City)
DF | Stefan de Vrij (Internazionale)
DF | Gary Cahill (Chelsea FC)
DF | Benjamin Hübner (TSG 1899 Hoffenheim)
DF | Florian Lejeune (Newcastle United)
DF | Benjamin Mendy (Man City)

MF | Maikel Kieftenbeld (Birmingham City)
MF | Jota (Birmingham City)
MF | DeGuzman (Eintracht Frankfurt)
MF | Danny Drinkwater (Chelsea FC)
MF | Gary Gardne (Birmingham City)
MF | Dani Olmo (Dinamo Zagreb)
MF | Emil Forsberg (RB Leipzig)
MF | Kerem Demirbay (TSG 1899 Hoffenheim)

CF | Ante Rebić (Eintracht Frankfurt)
CF | Timo Werner (RB Leipzig)

Stanje na ljestvici nakon deset kola EPL-a.

*

wyzard

• Administrator
  • 16171
    • HCL.hr
« Odgovori #201 : Jučer u 15:08 »
Olma je kupio lik  :hihi:

*

Cole

• Moderator
  • 13373
    • CroSimRacing
« Odgovori #202 : Jučer u 15:27 »
Naš kako je jeben.  :slini:

:hiha: :hiha: :hiha:

*

bhlazio

• 660
  • Forza Lazio
« Odgovori #203 : Jučer u 18:19 »
Danas sam ušao u FUT DIV 1. Za početnika koji nije imao kontakta sa FiFA-om velika stvar. Preko 1500+ tekmi sam odigrao do sada, sklopio strašan tim (8 ikona), i u single division sam došao do division 1, pobjedjujem COM na legendary ...  i sve to za 7 mjeseci aktivnog igranja. FIFA me apsolutno "kupila", iskreno ovoliko zabave nisam imao od 2011. i zadnjeg vrhunskog PES-a za mene. Definitvno prednarucujem i FIFA 20, a do tada cu da uživam u svom timu sa kojim me niko nije uspio pobijediti 27 tekmi unazad. Gerrard, Blanc i Van Nistelrooy prime moments jednostavno su nepobjedivi.  :) Uskoro im se pridružuje još jedan base icon FUT swap i zavrsavam Hernandeza, tako da idemo postaviti nove rekorde.
« Zadnja izmjena: Jučer u 18:21 bhlazio »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21