HCL.HR

Što se trenutno igra na PC-u?

• 4862 Odgovora
  • 968631 Hitova
*

IvanLegenda

• n00b
  • 3
Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #4860 : 03. Srpanj, 2021., 13:49 »
battlefield 4 :kava:

*

HyPo

• *
  • 73
« Odgovori #4861 : 14. Srpanj, 2021., 01:06 »
Upravo Presao Strife na Veteran difficulty. Dobio sam bad ending i možda jedan dan odlučim da probam dobiti good ending. Dobra mi je bila igra. Iznenadio sam se kako je igra dobra. Nisam je igrao sve ovo vrijeme jer svi su govorili da je ovo prvi FPS-RPG što i je i mislio da če imati previše RPG elemenata kao Deus Ex ili System Shock. Ali RPG elementi nisu toliko pretjerani. Sviđa mi se kod igre šta je drugačija od ostalih FPS naslova tog doba. Ima mehaniku stealtha koja nije nešto specijalno ali tu je. Oružja su stvarno super. U početku šaka je beskorisna ali nakon nekog vremena bude kao berserk u doomu.Ali to se dešava postepeno Onda se dobiva cross bow ali electric bolts nisu baš korisne vec poison bolts su najbolje. Ima i machinegun koji je koristan u nekim situacijama. A onda mini rocket launcher je jako koristan protiv dronova,metalnih pauka,crusadera i tako dalje. Emp grenades su jako korisne za vece neprijatelje ili prije nego što odete na lift bacite bar emp grenades i ako ima neprijatelja nestanu. Flamethrower i Mauler su u redu. Mauler ima drugu funkciju pucanja koja služi kao BFG iz Dooma koja je super protiv Inqusitora. I onda Sigil koji se polako nadograđuje i postaje sve jači i jači.Health se nadograđuje nakon svake misije na 110,120,130 sve do 200. Secrete ili ti tajne dosta pomažu. Misije su zanimljive. Zadnji dio igre nije nešto Ali početak i sredina su super. Tamo kada se dođe do order commons tu igra polako počinje da opada u zabavi ali svejedno je zanimljivo igrati kroz ta područja. U nekim područjima se može lako izgubiti što nije baš super. Ali ako odigrate to područje par puta biće lakše Sve u svemu. 7 do 7.5 za Strife
« Zadnja izmjena: 14. Srpanj, 2021., 01:09 HyPo »

*

HyPo

• *
  • 73
« Odgovori #4862 : 19. Srpanj, 2021., 17:42 »
Upravo sam prešao prvu epizodu The Adventures of Square total converziju za DOOM i moram reči bilo mi je super iako je bilo malo na težoj strani pogotovo kasni leveli. Uživao sam u prvoj epizodi. Pogotovo na kraju. Vidi se da se uložilo puno truda u mod. Više mi se sviđaju početni leveli nego oni kasniji ali zadnji level mi je bio super pogotovo na kraju i nisam očekivao boss fight. Secret level je bio bezveze po mom ukusu.Oružja su isto super.Sasvim čistih 7/10 za prvu episodu.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9