HCL.HR

Što igrate na vašoj PS4 konzoli?

  • 1274 Odgovora
  • 392341 Hitova
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #945 : 07. Srpanj, 2018., 11:30 »
Igra se The Evil Within 2, dok ne uzmem platinu pa idemo dalje.
Majke mi.,  ostao sam sokiran koliko je bolja igra od orginala u svakom pogledu (osim atmosfere).. Kontrole - neusporedivo bolje,  vrti se neusporedivo bolje,  grafika mnogo bolja,  glavni lik i prica puno interesantniji.. Bas mi je drago da sam uzeo ovo na popustu,  preporuka!

Note: moram samo jos reci da prvi dio ima izrazeniji horror i survival,  ali igra kao igra dvica mi je puno bolja

*

Pave L

  • n00b
  • 1
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #946 : 08. Srpanj, 2018., 21:59 »
CoD WW2 Fifa sa prijateljima itd

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #947 : 11. Srpanj, 2018., 07:43 »
Baš završio Beyond: Two Souls.

Odlična igra. Priča jako zanimljiva, baš kao i Heavy Rain. Tako da s nestrpljenjem čekam kupnju Detroita.

Sad idem ganjati trofeje, što će vjerujem biti velika tlaka. Opet kao i u Heavy Rainu.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #948 : 12. Srpanj, 2018., 08:30 »
Krenuo igrati Witcher 3, za sad mi se sviđa, stavio sam odmah na najteži difficulty tako da odmah probamo doći do platine.  :clap:
EDIT: ništa od platine, morao smanjiti difficulty :wildboy:
« Zadnja izmjena: 12. Srpanj, 2018., 13:41 mile159 »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #949 : 13. Srpanj, 2018., 09:53 »
Probaj u new game+ odgurati do kraja. Tu će biti lakše.

I ja se moram natjerati ponovno upaliti Witchera, pa da sredim taj platinasti pokal.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #950 : 14. Srpanj, 2018., 17:50 »
Isplatili se uzeti ove tri igre za 10 dolara: Darksiders Warmastered Edition, Darksiders II Deathinitive Edition, Until Dawn ili Need For Speed.


*

siblyx

  • *
  • 117
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #951 : 16. Srpanj, 2018., 09:44 »
Još uvijek se tjeram da završim prvi Kingdom Hearts. Očekivao sam nešto spektakuralno s obzirom koliko su te igre nahajpane, a kad ono, igra mi je pala u kategoriju najlošijih igara što sam ikad igrao. Jedino dobro mi je ta ideja miješanja svijetova i likova, ali ideja sama po sebi baš ništa ne znači ako je izvedba loša. Likovu su cringy as fuck, gameplay je preloš, a pogotovo borba, priča mi je bezveze s obzirom da je ne mogu uopće ozbiljno shvatiti uz takve likove, a pogotovo Soru, platforming je očajan, level design je kritičan (iako je u početku obećavao), itd. Nemam problema sa mentalnim vračanjem u prošlost, odnosno godinu kada je neka igra izažla pa je tako gledam, ali ovo je preloše i za tadašnje pojmove.

Svi mi kažu da dvojka daleko bolja što se i iskreno nadam.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #952 : 16. Srpanj, 2018., 13:54 »
Nakon neke cca 2 godine sam se ponovo vratio Unchartedu 4 pa sam sad u lovu na platinu.  :kava:

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #953 : 17. Srpanj, 2018., 11:12 »
HITMAN™ - Summer Pack Free on PSN-u

'** Available for a Limited Time Only **

Welcome to Marrakesh, Morocco! A city of contrasts where old meets new.
Download the HITMAN Summer Pack and experience everything from Episode 3, including the campaign mission, Escalation Contracts, 20 levels of location mastery and 120+ challenges!

You’ll also get full access to everything included in the ‘ICA Facility’ location.

The Summer Pack includes:
- 3 Campaign missions, including all cut-scenes
- 8 Escalation Contracts
- 120+ Challenges
- 24 Trophies

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #954 : 25. Srpanj, 2018., 18:11 »
I kaj, završio Uncharted 4, ostao li la...fan trilogije, pristupio ovome, loše, nepotrebne komplikacije, previše penjanja, čudan aim sustav...sama priča na dijelove Goonies, čak i muzika podsjeća na Goonies...ništa specijalno, nekak, žal mi je i love, nijedna epska scena...
Onu petu dionicu nebum igrao...

The Last Of Us prema ovome, neusporedivo, iako je sam žanr različit
« Zadnja izmjena: 25. Srpanj, 2018., 18:13 Rajder »

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #955 : 26. Srpanj, 2018., 19:19 »
Bioshock 3, ili Infinite, napokon dobra igra, doslovno fantazija. Nadam se da će takve SP igre nastaviti raditi nakon ovih nevjerojatnih uspjeha sa Battle Royal igrama i gomilom sličnih MP gluparija.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #956 : 26. Srpanj, 2018., 23:56 »
Igram PES 18 i BF1 u iscekivanju PES 19 i BF V.  :hihi: :hihi:

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #957 : 27. Srpanj, 2018., 00:37 »
Ja se bacio u Heavy Rain. Početak mi je bio dosta čudan, u najmanju ruku.. Animacije i generalno izgled likova dosta čudan, kretanje užasno, priča pomalo nelogična, ali to je bilo prvih pola sata možda. Kasnije je bar što se priče tiče postalo dosta interesantnije i zanimljivije, ali i dalje ostaje kretanje najveći "problem". U svakom slučaju Beyond mi je svakako puno bolje legao na početku nego HR.

Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #958 : 27. Srpanj, 2018., 08:07 »
To i meni smeta u HR-u. Priča je jako zanimljiva, ali sve ostalo što si nabrojao mi je komično i nije mi baš sjelo.
Beyond je definitivno bolji što se toga tiče.
Čekam neki lagani popust pa da Detroit ubodem. Po onome što sam vidio, izgleda jako dobro.

*

14maxx

  • **
  • 293
Odg: Što igrate na vašoj PS4 konzoli?
« Odgovori #959 : 27. Srpanj, 2018., 14:00 »
Takođe... Pogledao samo jedan ili dva videa za Detroit i odigrao onaj demo jer si nisam htio previše spoilati igru, ali po dosad viđenom čini mi se da su ispravili dosta stvari koje nisu valjale u HR i Beyondu.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9