HCL.HR

Anketa

Hrvatska će na ovom Euru

Uzeti jedino zlato koje joj fali
Dogurati do polufinala
Ispasti u ranoj fazi te razigravati

Rukomet: Euro 2010 Austria

  • 155 Odgovora
  • 16213 Hitova
*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #15 : 16. Siječanj, 2010., 14:23 »
daj prestani bičvajnat  :hiha2: :hihi:

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #16 : 16. Siječanj, 2010., 14:25 »
oprosti, ali zašto bi ikog moralo biti briga za rukomet, sport bez ikakve tradicije, kojeg nitko ne prati na klupskoj razini? a sad bi trebo gledat nekakvo prvenstvo samo zato jer hrvatska igra na njemu. jea rajt.

sport bez tradicije kojeg nitko ne prati?  :tired:
preloše

EDIT: istina našu ligu rjetko ko prati, ali to je do naše lige, a ne sporta općenito.

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #17 : 16. Siječanj, 2010., 14:27 »

inače ne kužim baš ljude koji automatski omalovažavaju sportove u kojima smo dobri. jebote, mi smo narod koji po svemu mora srat. ako smo u nečemu dobri onda je taj sport bezveze, a ako smo loši onda je sport jeben, ali mi sišemo kitu. govorim općenito, da se netko ne osjeća prozvanim jel.

da, poslije 3.mjesta u francuskoj svi s urekla da je nogomet sranje i prestali ga gledat, igrat i trenirat.
 :clap:


dosadan sport je dosadan. meni osobno jel. ko i košarka. :( pecto koševa/golova po utakmici i retardirane akcije, probijanje kroz ljude doslovno.
za igrat druga stvar, al za gledat, bezveze. nogomet > ljetne olimpijske > ostalo

automobilizam zanemarujem ode.

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #18 : 16. Siječanj, 2010., 14:29 »
oprosti, ali zašto bi ikog moralo biti briga za rukomet, sport bez ikakve tradicije, kojeg nitko ne prati na klupskoj razini? a sad bi trebo gledat nekakvo prvenstvo samo zato jer hrvatska igra na njemu. jea rajt.

sport bez tradicije kojeg nitko ne prati?  :tired:
preloše

EDIT: istina našu ligu rjetko ko prati, ali to je do naše lige, a ne sporta općenito.

ti pratiš ostale rukometne lige?
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #19 : 16. Siječanj, 2010., 14:32 »
Po čemu je to nogomet toliko zanimljiviji od rukometa ili košarke recimo? Eventualno padne par golova i to je sve zanimljivo što se ima za vidit. A u rukometu je konstantna akcija, napadi i golovi, ono di ćeš zanimljiviju igru.

 :tired:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #20 : 16. Siječanj, 2010., 14:34 »
pa ajmo reć da znam ko je prvak njemačke, francuske i španjolske i od jačih klubova, ko se gdje nalazi. da pratim kao gledam, ne, jer nemam gdje.

da, poslije 3.mjesta u francuskoj svi s urekla da je nogomet sranje i prestali ga gledat, igrat i trenirat.
 :clap:

nogomet spada u ovu drugu kategoriju. onu gdje je sport dobar, a mi sišemo kitu. jer budimo realni, osim tog 3. mjesta u francuskoj, na svim prvenstvima imamo prevelika očekivanja pa seremo po reprezentaciji kad ispadnemo u skupini.

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #21 : 16. Siječanj, 2010., 14:36 »
Po čemu je to nogomet toliko zanimljiviji od rukometa ili košarke recimo? Eventualno padne par golova i to je sve zanimljivo što se ima za vidit. A u rukometu je konstantna akcija, napadi i golovi, ono di ćeš zanimljiviju igru.

 :tired:

upravo zato. kad se nešto u nogometu dogodi onda je to posebno. kad netko zabije gol u rukometu - to je samo još jedan gol. akcija je bezlična i konstantno ponavljajuća. nema varijacija nit uzbuđenja, osim u apsolutnom rezultatskom smislu.


nogomet spada u ovu drugu kategoriju. onu gdje je sport dobar, a mi sišemo kitu. jer budimo realni, osim tog 3. mjesta u francuskoj, na svim prvenstvima imamo prevelika očekivanja pa seremo po reprezentaciji kad ispadnemo u skupini.


i zato je kul kad nekog pobjedimo. jer ono, nije teško igrat samo protiv njemačke il kog već ko je dobar u rukometu.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #22 : 16. Siječanj, 2010., 14:40 »
@solidus, potpuno je nevažno tvoje hejtanje, budi siguran da ima dosta ljudi koji itekako prate rukomet...
"Bez povijesti" - http://hr.wikipedia.org/wiki/Povijest_rukometa_u_Hrvatskoj

+ '90-e kad je Zagreb, tj. Badel 1862 rulal po Europi, doba Saračevića, Ćavara, Matoševića itd... :tired:
http://hr.wikipedia.org/wiki/RK_Croatia_Osiguranje_Zagreb

+ Podravka, koja je također bila prvak Europe...

Tolko o povijesti i poveznicama s rukometom.
Uostalom, ko te tjera da ga gledaš i da za bilo kog navijaš.
« Zadnja izmjena: 16. Siječanj, 2010., 14:59 Armor »
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #23 : 16. Siječanj, 2010., 14:41 »
gle, kad kažeš za rukomet nešto kao "akcija je bezlična i konstantno ponavljajuća. nema varijacija nit uzbuđenja, osim u apsolutnom rezultatskom smislu." onda je očito da ne pratiš taj sport uopće. ono pogledao si 3 utakmice i to površno.
 

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #24 : 16. Siječanj, 2010., 14:42 »
 :hihi:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #25 : 16. Siječanj, 2010., 14:46 »
 :2116:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #26 : 16. Siječanj, 2010., 15:59 »
ma kaj ga slušate. taj nije pogledao jednu tekmu ikojeg sporta ikad na kugli zemaljskoj osim nogometa. a po svemu sere.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #27 : 16. Siječanj, 2010., 16:07 »
nabroji 5 rukometnih tekmi koje si gledao a da nisu hrvati igrali ili zauvijek šuti.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #28 : 16. Siječanj, 2010., 16:13 »
ok. kad ti nabrojiš 5 tekmi koje si gledao da su hrvati igrali, ja ću nabrojat pet ostalih. ili zauvijek šuti.  :piva:
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

Odg: Rukomet: Euro 2010 Austria
« Odgovori #29 : 16. Siječanj, 2010., 16:15 »
gledao sam ih i više od pet, i sve su bile dosadne.

nisi pogledao ništa više tekmi od mene tako da ono. ne pravi se znalac kad te isto tako boli kurac za rukomet.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9