HCL.HR

Call of Duty: Black Ops

  • 217 Odgovora
  • 50004 Hitova
*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #195 : 17. Studeni, 2010., 20:07 »
koliko ja znam, to im je vid zaštite od piratstva.

uzaludan, ali opet.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #196 : 17. Studeni, 2010., 20:12 »
Da, vise sam se namucio s originalom nego da sam pirata uzeo :hihi: :wildboy:

Nego, da ne bude opet off... Instalirao patch i OK ide, zbrejka malo tu i tamo al opcenito je igrivo :approve

*

Nevenka

  • *
  • 36
  • Posegnut ću za žiletom.
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #197 : 17. Studeni, 2010., 20:57 »
Ok, ako tko ima tutorial za gusarski MP, molila bih na pm.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #198 : 17. Studeni, 2010., 21:13 »
@dibek
ne znam šta bi  trebalo biti komplicirano s kupnjom originala, posebice ako uzmes na Steamu. Sam postupak aktivacije retail verzije na Steamu nije neka znanost. E sad, to što igra zahtjeva takav oblik zaštite, na te uvjete automatski pristaješ dok kupiš igru jer kolko znam, takve stvari pišu na kutiji.
Ako ne pišu, možeš tužiti Activision  :D
The greatest teacher, failure is.

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #199 : 17. Studeni, 2010., 21:41 »
Ako nemas internet, jednostavnije je uzet pirata i krekat, nego uzet original i ne igrat, kuzis? Znam da pise na kutiji (za Orange Box), samo kazem da je to glupa strategija.

A za BO ne treba internet (single player), ne pise na kutiji, a bez interneta se mozes jebat jer ti treba steam da bi skinuo patch, inace igra steka i je neigriva.

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #200 : 17. Studeni, 2010., 21:48 »
Ne znam tko bi kupio igru samo da igra par sati SP-a.
The greatest teacher, failure is.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #201 : 17. Studeni, 2010., 22:04 »
Ne znam tko bi kupio igru samo da igra par sati SP-a.

A kaj je nekom Britancu problem dat 20-30 eura za "igricu"
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #202 : 18. Studeni, 2010., 20:43 »
Eto i naše (video) recenzije, namučila nas ova, poglavito zbog vremena izlaska (puno drugih recenzija, vijesti i ostaloga se paralelno pisalo), ali i zbog neoptimiziranosti PC verzije u prva tri dana (tj. prije prvog patcha), kada uopće nismo mogli snimati gameplay (jer snimamo samo na PC-u). Svejedno, recenzija je sada online u svoj svojoj detaljnosti... pogledajte, pročitajte, komentirajte, ostavljajte ocjene... znate već proceduru.

VIDEO RECENZIJA: Call of Duty: Black Ops

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #203 : 18. Studeni, 2010., 23:15 »
Ne znam tko bi kupio igru samo da igra par sati SP-a.
Dobro. Pobjedio si :wildboy:

Nego, najavili su stealth, jel? Nisam stealtha vidio bas. Tj., jedna misija mozda, al ovi iz mog tima su mi sjebavali kaver uvijek, pa nije bilo steath :hihi:

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #204 : 19. Studeni, 2010., 20:44 »
Ne znam tko bi kupio igru samo da igra par sati SP-a.
Dobro. Pobjedio si :wildboy:

Nego, najavili su stealth, jel? Nisam stealtha vidio bas. Tj., jedna misija mozda, al ovi iz mog tima su mi sjebavali kaver uvijek, pa nije bilo steath :hihi:

Stealth i cod nikad nece biti jedno...ono iz mw, mw2 etc nije stealth nego obicna skripta
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #205 : 19. Studeni, 2010., 22:26 »
Pa ono, sve ikad je skripta. :wildboy:

Al ghillie misija u MW je stvarno bila kul.

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #206 : 23. Studeni, 2010., 11:21 »
Uzo sam Call of Duty Black Ops od jarana, i sad kad oću da ga instaliram pojavi se ovo

Citat:
Please go to Control Panel to install and configure system components.

Need help  :wildboy:
« Zadnja izmjena: 23. Studeni, 2010., 11:28 wyzard »

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #207 : 23. Studeni, 2010., 14:16 »
Dibek kaj pričaš upravo gledam u svoj Orange Box i ne vidim nigdje natpis : Internet required ???
Ne treba za instalaciju i igru al neš imat nove updejte. A što se tiče komercijalizacije igara. Pa WTF ? Ste vi svi spaljeni ? Svaka igra je komercijalna FFS. Zato jer joj je zadaća kao i svim drugim igrama na tržištu da se što bolje proda tj. da zaradi što više novaca. To je kao da veliš da je Lady Gaga komercijalna a Metallica kao nije ? Svatko tko je ikada zaradio 5 dolara na naplati albuma ili ulaznice za koncert je komercijalan. i točka. Tako je i s igrama. Sve su komercijala. Što se tiče usporedbe Black Ops - BC2 ne bi u to ulazio. Ali ocjena na HCL-u je prevelika za Black Ops. Nije toliko loša igra da ju baš tako pljuvaju kao Mamut ili Deadwalker, ali niti ne zaslužuje 90. Ajd 80. Puno iskriptirana, recoil nikakav, AI smeće itd itd. Ali priča je u globalu intrigantno zanimljiva, pucanja ima dosta, pa čak i On-rail misija, zanimljiv kraj, zombiji, u PS3 verziji jedna potpuno cijela igra kao bonus +MP. I grafika je jako dobra, jes da je isti engine i ušminkan ali kvragu Deadwalkere čemu ispucavanja tolike frustracije ? I više nego dobro izgleda. E da na PC (naročito zbog Intela) dolazi do pada framerate-a. I to je propust od Treyarcha veliki. Šta su testirali igru sam na AMD-u ? Ne zaslužuje 9/10 nikako. Ali 8/10 definitivno, ili 7/10. Nikakva epska smanjenja ocjene. Samo mrvicu. Zbog tih tehničkih problema i ostalih stvari.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #208 : 23. Studeni, 2010., 14:54 »
Dibek kaj pričaš upravo gledam u svoj Orange Box i ne vidim nigdje natpis : Internet required ???
Ne treba za instalaciju i igru al neš imat nove updejte.
A ja sam rekao da pise? :wildboy:

HL2 epizode ne mozes igrati bez da si ulogiran na steam ili bez registracije na steamu ili nesto. Uglavnom, ako nemas internet, ne mozes igrat.

Ostalo nisam probao.

Odg: Call of Duty: Black Ops
« Odgovori #209 : 24. Studeni, 2010., 17:44 »
Sigurno je bilo teško uz tagove poput "Black", "Ops", "Call", "of" i "Duty".  :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9