HCL.HR

Diablo 3

  • 682 Odgovora
  • 164336 Hitova
Odg: Diablo 3
« Odgovori #390 : 20. Travanj, 2012., 13:03 »

Odg: Diablo 3
« Odgovori #391 : 20. Travanj, 2012., 21:51 »
jel iko uspija uc u betu?

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #392 : 20. Travanj, 2012., 22:36 »
Ako pod betu misliš maloljetnu susjedu ;) Onda ne  :wildboy: Al nisam ni u igru uspio :mrgreen:


Šašavo :bonk:
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

Odg: Diablo 3
« Odgovori #393 : 20. Travanj, 2012., 22:38 »
Kolko vidim, ljudi uspijevaju ući u igru na foru da upišu username, stave password na ctrl+c i onda jednostavno rade ctrl+v pa enter.
I tako dok ne uđu.  :hiha2:

*

Đester

  • *****
  • 2126
  • OSOBNI TEKST
Odg: Diablo 3
« Odgovori #394 : 20. Travanj, 2012., 22:46 »
Ma idem leć. Nezz, sutra je novi dan ;)
Cuando puedo ni siquiera el tabaco, por lo menos voy a ser oblejan,,,,

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Odg: Diablo 3
« Odgovori #395 : 21. Travanj, 2012., 00:14 »
Usao sam. U Betu ;)

Ugasio za 2 min, nezz :hiha: Ali dobra se cini, isti glumac pozamljuje glas barbu i ima tristram gitaru :hiha2:

Odg: Diablo 3
« Odgovori #396 : 21. Travanj, 2012., 02:43 »
Kada ce taj 15.5 hehe.   Moze netko malu recenziju tko je igrao betu? Gledao sam na jutjubu, ali kao sto se kaze nije isto gledat i igrat :)

 evo, ja sam danas probao open betu pa da prenesem svoja iskustva...
prije svega moram reći da sam bio očaran igrom kada sam prvi puta vidio famozni barbarian gameplay video od 15+ minuta... (ljeto 2008.)   e sad, da je igra izašla godinu dana nakon toga, bila bi pun pogodak, ali sad kad je gledam - tj. igram, moram reći da se meni osobno čini kao čisti prosjek, a naročito ako uzmemo u obzir da je u izradi već više od 10 gladnih godina (tu si činjenicu nikako ne mogu izbiti iz glave dok igram).
 
 Ono što bih ja prvenstveno rekao za tu igru jeste da se tu zapravo radi o nadomjestku za WoW igrače, zato jer im je dobro znana droga već dobrano ishlapjela i osušila se.  
Iskreno rečeno, što se tiče hack'n'slash RPG-a , Titan Quest mi je bio daleko zanimljiviji za igrat, a što je možda još zanimljivije, moram priznati da više uživam igrajući nedavno otkriveni Fire Emblem na 3DS-u (2004., Gameboy Advance), nego u ovoj beti. Znam da se te dvije igre ne mogu niti uspoređivati, ali ono što hoću reći je da se iskreno nadam da će Blizzard ovaj put napokon debelo podbaciti, jer im je ovo već druga previše osrednja igra koju su izrađivali preko 10 gladnih godina i krajnje je vrijeme da se opamete i oni a i njihovi fanovi.

 inače, mislio sam nešto detaljnije opisivati igru, ali s druge strane ne čini mi se kao da uopće zaslužuje tako šta, a osim toga open beta traje cijeli vikend tako da imate priliku uvjeriti se iz prve ruke o čemu se radi; samo jedna važna napomena koju je uostalom nedavno izrekao i sam developer - smanjite očekivanja.

 btw, čisto sumnjam da ću se uspjeti natjerati igrati sa svih 5 klasa tijekom vikenda, zasad sam isprobao barbariana (lvl 6) i već mi se neda.
« Zadnja izmjena: 21. Travanj, 2012., 03:02 l)oolvl »

Odg: Diablo 3
« Odgovori #397 : 21. Travanj, 2012., 10:51 »
Ne znam, meni rula. :(

Malo je arhaično, al dobro.  :hiha:

*

iStealSkills

  • *
  • 64
  • Chase the Dream, Not the Competition. R3hab#2358
    • hots.hcl.hr
Odg: Diablo 3
« Odgovori #398 : 21. Travanj, 2012., 11:34 »
Frend i ja smo se spojili jucer oko 22:30, ugl igrali smo 3 sata i prosli onaj "main quest - skeleton king leoric"
Igra je solidna.
Citat: iStealSkills
EUROBATTLE  |  HOTS-HCL

Odg: Diablo 3
« Odgovori #399 : 21. Travanj, 2012., 13:46 »
potreba online konekcije za SP igru u punom sjaju. azijski i europski server ne rade, americki busy. ko uopce donosi takve dizajnerske odluke

Odg: Diablo 3
« Odgovori #400 : 21. Travanj, 2012., 13:50 »
Čisto sumnjam da će takva situacija biti i kad cijela igra iziđe.

Poanta ove bete i je stress test.
Ne bih se čudio ni da namjerno otvaraju/zatvaraju/mijenjaju player cap na serverima čisto da vide kako se sve ponaša u realnoj situaciji.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #401 : 21. Travanj, 2012., 14:04 »
al fora je u tome da oni ni u kojem smislu ne bi trebali biti financijski ograničeni tako da im se takve stvari uopće ne bi smjele događati. 

Odg: Diablo 3
« Odgovori #402 : 21. Travanj, 2012., 14:11 »
Ne, nije u tome fora.
Kriste, prekinite se ponašati kao rendom 12-godišnjaci.
Što vam nije jasno oko pojma beta testiranje?
To je kao da se interni beta testeri žale što su našli bug u igri jer TO JE BLIZZARD NJIMA SE TO NE SMIJE DOGAĐATI.  :fpalm:

Ako žele testirati kako im se serveri ponašaju pri opterećenju (što moraju jer hej, neovisno o tome koliko servera imaju, nepredviđene stvari se mogu dogoditi, a testiranje ih ne košta previše + nude ljudima svojevrsni demo), moraju to testirati u realnoj situaciji.

Ako se stvarno namjerno igraju sa serverima, beta očito ispunjava svrhu jer dobivaju konkretne podatke.  :hiha:
Ako to i nije slučaj i stvarno su očekivali manje ljudi, beta opet ispunjava svrhu jer imaju bolju projekciju broja ljudi i, samim time, broja potrebnih servera.

Odg: Diablo 3
« Odgovori #403 : 21. Travanj, 2012., 14:15 »
da su napravili normalni offline SP, mogli bi igrati sad isto kao i za 20g, a ovako i sad i kad god kasnije hoces igrati u buducnosti, ovisit ces o statusu njihovih servea i o pitanju dokad ce oni biti u funkciji

Odg: Diablo 3
« Odgovori #404 : 21. Travanj, 2012., 14:18 »
Što ne znači da oni neće za pet godina reći "e mi gasimo servere, evo vama ovaj update s kojim možete igrati offline".

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9