HCL.HR

Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]

  • 5 Odgovora
  • 2316 Hitova
*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Po meni jedne od najboljih igara za DS. Dali ih je netko ovdje igrao ? nabacite koji komentar  :ementaler:

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]
« Odgovori #1 : 29. Veljača, 2012., 21:29 »
Bring Up Mah Post  :ementaler:

Odg: Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]
« Odgovori #2 : 01. Ožujak, 2012., 22:36 »
igro sam igru cijelo ljeto sto najgore nikad ju nisam uspo zavrsit igra je pre dobra samo kad zapnes negdje nikako izac :/ ali igra je stvarno odlicna a o prici da ne govorim cista 10 :D

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]
« Odgovori #3 : 02. Ožujak, 2012., 10:13 »
igro sam igru cijelo ljeto sto najgore nikad ju nisam uspo zavrsit igra je pre dobra samo kad zapnes negdje nikako izac :/ ali igra je stvarno odlicna a o prici da ne govorim cista 10 :D

meh,i mene su zezali neki djelovi,ali me zanimala prica,pa bih walkthrough pogledao  :chair:

Odg: Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]
« Odgovori #4 : 20. Ožujak, 2012., 19:12 »
ehhehe dad ai mene je full zanimala prica ali eot ja nikad to nisma koristio pa nika dnisam uspio zavrsit igru :7 ali negdje sambio vidio da postoji nekakav nastavak ili slicno nest, sjecam se glavon lika samo

*

3v1lcl0n3

  • *
  • 137
  • Undercover Anarchist
Odg: Hotel Dusk: room 215 / last window: the secret cape west [DS]
« Odgovori #5 : 23. Ožujak, 2012., 21:28 »
ehhehe dad ai mene je full zanimala prica ali eot ja nikad to nisma koristio pa nika dnisam uspio zavrsit igru :7 ali negdje sambio vidio da postoji nekakav nastavak ili slicno nest, sjecam se glavon lika samo

yeah,nastavak je last window: the secret of hotel cape west, puno je laksi od hodel duska,i puno kraci (prvi run hotel duska mi je bio 40 h~,dok je kod last windowa bio 10 h ~) prica je isto ok,ali je nekako kod hotel duska bila zanimljivija

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9