HCL.HR

No Man's Sky

  • 373 Odgovora
  • 98440 Hitova
*

Stryderist

  • *
  • 55
  • Time is the fire in which we burn
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #165 : 02. Kolovoz, 2016., 19:23 »
Gospodin daymeeuhn je izbacio novi video u trajanju 42 minute, ako netko želi pogledati.
Unaprijed upozoravam da ima dosta spoilera u njemu.

http://www.dailymotion.com/video/x4ms4fq_a-review-of-nms-with-some-reveals-and-footage_videogames
« Zadnja izmjena: 02. Kolovoz, 2016., 19:25 Stryderist »

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #166 : 03. Kolovoz, 2016., 14:00 »
Jump animacija je užas. Texture su muljave, a pop-inova ima debelo previše.

Nadam se samo da je ovo zbog konzole  :(

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #167 : 03. Kolovoz, 2016., 15:51 »
Jump animacija je užas. Texture su muljave, a pop-inova ima debelo previše.

Nadam se samo da je ovo zbog konzole  :(

Ono nije jump, ono je jetpack!
Texture su lože i pop up-ovi su očiti zato jer si bolje ne mogu priuštit ako troše toliko puno snage na proceduralnu generaciju.

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #168 : 03. Kolovoz, 2016., 19:21 »
hahaha nije mu dugo trebalo
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #169 : 04. Kolovoz, 2016., 01:38 »
Ono nije jump, ono je jetpack!

8:25 - to je jump. I izgleda užasno. Odnosno izgleda ko da gledam direktno u stroboskop. Dam se kladit da će to bit jedna od stvari koje će patchat. Jer ako će ljudi morati u to epileptično svjetlo gledati svaki put kad jumpaju... well... zaključi sam  :(

Texture su lože i pop up-ovi su očiti zato jer si bolje ne mogu priuštit ako troše toliko puno snage na proceduralnu generaciju.

Ako se ne varam, negdje je neko stavio video (vjerojatno čaki i ti), u kojem je intervjuiran taj bradati lik i koji je razlog ove odgode naveo upravo taj pop-in. Odnosno da rade na dodatnom poliranju kako se to nebi događalo.

Kad kod se nešto proceduralno generira - jasno mi je će se "stvorit" jednostavno. Al u NMS je taj problem drastično očit jer stvari iskaču doslovno 10m od mene. Onih par trailera di se frajer vozi relativno nisko u brodu je užas. Doslovno pola planine se stvori s njegove desne strane.

Na kraju krajeva - bazirati igru na proceduralnoj generaciji i onda kiksati na samom prikazu tog generiranog sadržaja je totalni promašaj.

Trust me  - niko sretniji od mene ako ovo bude epična igra. Ja sam totalno space junky... al ovo trenutno izgleda samo kao gomila hypa. Bit ću jako sretan ako PC verzija igre opravda sav hype.

Na kraju krajeva - čak ni taj lik koji je ispljunuo 1300kusur dolara nije reko da je oduševljen igrom. Dapače - jako je lukavo izbjegao odgvor i rekao nešto u stilu "ovisi što očekujete od igre"... Gee? You no say?  :mrgreen:

A jedno par puta je ponovio kako je igra deliverala u stilu planet explorationa. Ostale stvari nije uopće naglasio. I WANT SPACE!  :hug


« Zadnja izmjena: 04. Kolovoz, 2016., 01:41 skipp »

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #170 : 04. Kolovoz, 2016., 09:31 »
Ne shvacam bas hype za ovu igru, sve sto sam do sada vidio mi se cini poprilicno dosadno i besciljno :(

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #171 : 04. Kolovoz, 2016., 12:14 »
Ni Minecraft se ne sviđa svakome. Ni COD. Ni WoT...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #172 : 04. Kolovoz, 2016., 12:41 »
8:25 - to je jump. I izgleda užasno. Odnosno izgleda ko da gledam direktno u stroboskop. Dam se kladit da će to bit jedna od stvari koje će patchat. Jer ako će ljudi morati u to epileptično svjetlo gledati svaki put kad jumpaju... well... zaključi sam  :(

Texture su lože i pop up-ovi su očiti zato jer si bolje ne mogu priuštit ako troše toliko puno snage na proceduralnu generaciju.

Ako se ne varam, negdje je neko stavio video (vjerojatno čaki i ti), u kojem je intervjuiran taj bradati lik i koji je razlog ove odgode naveo upravo taj pop-in. Odnosno da rade na dodatnom poliranju kako se to nebi događalo.

Kad kod se nešto proceduralno generira - jasno mi je će se "stvorit" jednostavno. Al u NMS je taj problem drastično očit jer stvari iskaču doslovno 10m od mene. Onih par trailera di se frajer vozi relativno nisko u brodu je užas. Doslovno pola planine se stvori s njegove desne strane.

Na kraju krajeva - bazirati igru na proceduralnoj generaciji i onda kiksati na samom prikazu tog generiranog sadržaja je totalni promašaj.

Trust me  - niko sretniji od mene ako ovo bude epična igra. Ja sam totalno space junky... al ovo trenutno izgleda samo kao gomila hypa. Bit ću jako sretan ako PC verzija igre opravda sav hype.

Na kraju krajeva - čak ni taj lik koji je ispljunuo 1300kusur dolara nije reko da je oduševljen igrom. Dapače - jako je lukavo izbjegao odgvor i rekao nešto u stilu "ovisi što očekujete od igre"... Gee? You no say?  :mrgreen:

A jedno par puta je ponovio kako je igra deliverala u stilu planet explorationa. Ostale stvari nije uopće naglasio. I WANT SPACE!  :hug
[/quote]

Aha, ja sam mislio da pričaš o jump jump-u, to si mislio na warp (hyper jump). Da, moglo je bit i bolje napravljeno, ali meni je skroz ok. Na igri ipak radi nekoliko ljudi, nije da će sad njih 10 radit na warp animaciji tjedan dana.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #173 : 06. Kolovoz, 2016., 21:40 »
Jos 2 dana do izlaska igre.Jedva cekam vidjet prve recenzije i poslusat sto ljudi imaju za rec.

Ko iz HCLa recenzira igru??

Evo mali video koji prikazuje sve muke koje su developeri iz Hello Gamesa morali proc da naprave NMS(kad vidim koja ih je nesreca pratila cak mi ih je i zao) +  jos nekoliko bitnih cinjenica pogledajte u ovom videu.

http://youtu.be/w8ebLxj2Tvs

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #174 : 06. Kolovoz, 2016., 22:39 »
Nezz, kod mene je hype splasnuo još odavno, mislim da svakako neće biti konkurent naslovima kao Elite: Dangerous.
Steam nalog: http://steamcommunity.com/id/dfonbalkan

Nije bitno šta je bilo već kako je do toga došlo!

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #175 : 06. Kolovoz, 2016., 22:48 »
A nemam blage sta mislit o ovoj igri,ranije sam mislio bit ce ludilo,malo je to splasnulo al svemir istrazivanje milion planeta,nema puno takvih naslova pa se jos uvijek nadam da ce ispast ok naslov.

*

skipp

  • **
  • 432
    • NuttyGamer
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #176 : 06. Kolovoz, 2016., 22:52 »
Nezz, kod mene je hype splasnuo još odavno, mislim da svakako neće biti konkurent naslovima kao Elite: Dangerous.

NMS nema nikakve veze s Eliteom. Isto ko što Elite nema nikakve veze s X serijalom. Jedino što im je zajedničko je da su u svemiru  ;)

Svi naslovi imaju totalno drugačiju ciljanu publiku i osobno ne vidim razloga čemu toliko hejtanje između tih "tabora" po redditu pogotovo. Ko da nemoš igrati obje igre istovremeno.

Najveći problem bilo kojeg naslova je upravo Hype i napuhavanje stvari od strane fanova koje uopće možda i nisu spomenute od strane developera ili od početka nisu stavljene u prvi plan.

NMS će 100% imati istu situaciju sa recimo combatom. Developeri su sami rekli da je to exploration game - da, postoji combat, al nije na njemu naglasak. Osoba koja kupi NMS sa pretpostavkom da će se napucavati u brodovima koje nadograđuje unutar beskonačnog niza zvjezdanih sustava će ostat razočaran nakon 15min gameplaya.

Plus - Elite je full-blown sim i tako se i ponaša. Pogotovo u combatu. NMS iz svakog videa kojeg sam vidio izgleda kao arkadni pewpew dogfighter

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #177 : 07. Kolovoz, 2016., 10:50 »
Nezz, kod mene je hype splasnuo još odavno, mislim da svakako neće biti konkurent naslovima kao Elite: Dangerous.

NMS nema nikakve veze s Eliteom. Isto ko što Elite nema nikakve veze s X serijalom. Jedino što im je zajedničko je da su u svemiru  ;)

Svi naslovi imaju totalno drugačiju ciljanu publiku i osobno ne vidim razloga čemu toliko hejtanje između tih "tabora" po redditu pogotovo. Ko da nemoš igrati obje igre istovremeno.

Najveći problem bilo kojeg naslova je upravo Hype i napuhavanje stvari od strane fanova koje uopće možda i nisu spomenute od strane developera ili od početka nisu stavljene u prvi plan.

NMS će 100% imati istu situaciju sa recimo combatom. Developeri su sami rekli da je to exploration game - da, postoji combat, al nije na njemu naglasak. Osoba koja kupi NMS sa pretpostavkom da će se napucavati u brodovima koje nadograđuje unutar beskonačnog niza zvjezdanih sustava će ostat razočaran nakon 15min gameplaya.

Plus - Elite je full-blown sim i tako se i ponaša. Pogotovo u combatu. NMS iz svakog videa kojeg sam vidio izgleda kao arkadni pewpew dogfighter

U potpunosti se slažem, netko misli da sam ja over hyped, ali nisam, ne očekujem ništa više od onog što su pokazali. Ne očekujem gradnju baze, ni tradicionalni multiplayer, ni plinovite planete...

Odg: No Man's Sky
« Odgovori #178 : 07. Kolovoz, 2016., 11:42 »
Zkj neće biti plinovitih divova ?  :(
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: No Man's Sky
« Odgovori #179 : 07. Kolovoz, 2016., 18:41 »
Flying over terrain – pop-in and shadow artefacts have been reduced. Generation speed has been increased two fold (planets with large bodies of water will be targeted in next update)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9