HCL.HR

Xbox One - općenita rasprava

  • 403 Odgovora
  • 147173 Hitova
*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #270 : 29. Kolovoz, 2016., 23:20 »
Joystick je puno bolji,ja na pleyki igram dark souls 2,pokusavam igrat jer s ovim joystickom je uzas teski barem meni.Pa nakon tog iskustva umjesto neo ps4 kojeg planiram uzet nisam odjebao ni mogucnost uzimanja xbox-a samo zbog joysticka jer eksluzive koje izlaze za ps4 me ne zanimaju.

Je, definitivno je dzojstik daleko bolji, meni se čini idealno napravljen za "pucačine", isprobao sam COD: Ghost i BF4 u ovih par sati i daleko je prirodnije i lakše igrati nego na PS4. Skinuo sam i FIFA 16 i tu se već malo lome prsti, ali očigledno mi treba vježbe i privikavanja samo.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #271 : 02. Studeni, 2016., 23:32 »
Jel mi može tko ukratko objasnit kupovanje igri sa Xbox store, jel prihvaća naše kreditne (VISA) kartice ili moraju bit registrirane vani ?
Pretpostavljam da treba napravit prije toga xbox account s adresom u americi ili engleskoj, tak je bar bilo prije na 360...

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #272 : 03. Studeni, 2016., 02:44 »
Jel mi može tko ukratko objasnit kupovanje igri sa Xbox store, jel prihvaća naše kreditne (VISA) kartice ili moraju bit registrirane vani ?
Pretpostavljam da treba napravit prije toga xbox account s adresom u americi ili engleskoj, tak je bar bilo prije na 360...

Ne prihvata kartice izvan rezidentne države accounta (USA account mora imati USA karticu i tako i ostali), možeš jedino kupiti bonove ili kodove za download, kao što ja radim jer mi je jednostavnije.
Ovo sa karticama me ljuti jedino jer ne mogu skinuti XBox 360 igre koje dođu sa Gold pretplatom, fakat glupost, jer iako ne odbija ništa traži potvrdu kartice.
Account praviš USA ili EU (GB, DE ...), a preporuka meni sa njihove chat podrske je bila da pravim EU account zbog mogućeg laga u nekim online igrama na US accountu, pa sam napravio GB account.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #273 : 09. Studeni, 2016., 08:10 »
XBox One S + BF1 + GTA V + COD: Infinite Warfare 299 € u Njemačkoj, nisam mogao odoliti, jedva čekam da vidim to čudo od tehnologije :D

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #274 : 09. Studeni, 2016., 09:53 »
XBox One S + BF1 + GTA V + COD: Infinite Warfare 299 € u Njemačkoj, nisam mogao odoliti, jedva čekam da vidim to čudo od tehnologije :D

Stani jel to taj novi xbox scorpio ?

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #275 : 09. Studeni, 2016., 14:03 »
Ma ne, taj još nije ni izašao, ovaj novi, slim, redizajnirani model.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #276 : 10. Studeni, 2016., 00:29 »
A ovog prodaješ? Mslm, logično je.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #277 : 10. Studeni, 2016., 11:07 »
Naravno, za Kinectom nemam potrebe tako da za ovaj bundle koji imam (konzola, Kinect i 2 igre) računam u BIH da mogu dobiti 299 € koliko košta nova igračka :)

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #278 : 10. Studeni, 2016., 16:57 »
Zabava na vidiku, još samo dostava do BIH :)



Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #279 : 08. Prosinac, 2016., 10:54 »
dal koristite full rgb ili standard postavke, i dali kod kalibracije ono zatvoreno oko se mora vidjeti ili ne

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #280 : 13. Prosinac, 2016., 12:32 »
Ja koristim standard, a kalibraciju na taj način ne radim.
XBox One S podržava HDR i moram reći da sada na novom 4K TV sa upscalingom i hdr igre izgledaju fenomenalno.

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #281 : 04. Siječanj, 2017., 13:12 »
Može li mi neko objasnit da li ja mogu kupiti sa svojom VISA karticom iz Bosne na xbox one GOLD preplatu, i imam jos jedno pitanje , a to je , ja sam takode kupio kod za GOLD 12 mjeseci i kad ga upišem izbaci mi da jest to GOLD12 M ali kad treba da ga očita onda mi izbaci Something went wrong
Sorry about that. Give it a try in a while.     i onda još piše dole ispod       XBOS1005
4cc5d8be-38fb-4c20-865a-8fa7d118d7f1
2017/01/04 - 12:10:30 UTC                        VOLIJO BI DA MI NEKO MOŽE POMOĆ       

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #282 : 04. Siječanj, 2017., 18:49 »
napravi mail s UK adresom ili US. ili postojeci mail preko microsoft podrske neka ti stave na US ili UK regiju

Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #283 : 11. Lipanj, 2017., 14:29 »
Pozdrav, planiram nabaviti xbox one s, no muci me to sto xbox nije sluzbeno podrzan u hrvatskoj te malo ducana prodaje konzolu a i igre, pa bi mi trebale informacije od nekoga tko ima xbox: 1. Gdje je najbolje kupovati igre i gold membership? 2. Na koju se drzavu prijaviti pri kreiranju accounta? 3. Radi li online normalno s obzirom da je potrebna prijava na drugu drzavu? Unaprijed hvala na odgovoru:)

*

delko

  • *
  • 139
Odg: Xbox One - općenita rasprava
« Odgovori #284 : 19. Lipanj, 2017., 01:40 »
Pozdrav! Poznanik prodaje XBOX ONE S sa FH3 za 180 Evra pa se razmisljam da ju uzmem. Trenutno imam PC i PS3 pa ne znam da li da prelazim na XBOX ili da ganjam PS4 ? Interesuje me koliko je godisnja pretplata za LIVE i da li ove mjesecne igre ostaju u trajnom vlasnistvu ? Takodje me interesuje da li na XBOX ONE S mogu da se gledaju filmovi 4K ili samo FHD ? Hvala :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9