HCL.HR

Najbolja igra godine po izboru dabrove armije

• 1057 Odgovora
  • 43689 Hitova
*

Gigach

• n00b
  • 1
Odg: Najbolja igra godine po izboru dabrove armije
« Odgovori #180 : 16. Prosinac, 2017., 13:54 »
Divinity: Original Sin II
Po mom mišljenju najbolja turn-based igra i naravno RPG koji stoji rame uz rame poznatom Witcheru.
Preporučam igranje na Tactician mode jer to dodaje puno više uzbuđenja, izazova i zabave nego classic mode.
Sviđa mi se što su u dvojci dodali PVP arenu i Game Master mode. Nisam požalio 45 eura za ovakvu ubojicu od igre.
Preporučam svakako!

« Odgovori #181 : 16. Prosinac, 2017., 16:34 »
Resident Evil 7
Zbog hrabrog redizajna igre koji se pokazao kao pun pogodak uz odličnu atmosferu i grafiku.
Igra je postigla atmosferu sa minimalnim brojem jump scareova kakvu drugi horor naslovi ne uspijevaju.

*

Tapara

• n00b
  • 1
« Odgovori #182 : 16. Prosinac, 2017., 16:39 »
wolfenstein 2 the new colossus

Super pucačina, i super zabavna igra. Također igra zna biti teška na nekim levelima što daje veće zadovoljstvo nakon prelaska.

« Odgovori #183 : 16. Prosinac, 2017., 18:31 »
Od svih hype hitova najviše me oduševio Cuphead.
Igra sa predivnom muzikom, vintage glazbom i reprodukcijom videa, ali i ono najbitnije, a to je konstantna potreba za "samo još jedna".

« Odgovori #184 : 16. Prosinac, 2017., 20:33 »
Call of Duty WW2

COD se napokon vratio korijenima. Nema više skakanja po zidovima i futurističkih puški. Noge su čvrsto na zemlji te je gušt napucavati se na povijesnim bojištima. Kampanja isto vrlo zanimljiva, odlična priča te dodatni plus što glavni lik nije samo tihi protagonist. Grafika isto na razini. Opraštam im čak i probleme sa serverima na početku.  :piva:

*

pljeb

• n00b
  • 1
« Odgovori #185 : 16. Prosinac, 2017., 22:38 »
Super Mario Odyssey,jer je primer da grafika nije najbitnija,izasla je kad i nova switch konzola i preporodila nintendo,ima odlicnu pricu,super gameplay,Cappy je uveo dosta novih stvari,igra je prijateljska prema novim,mladjim igracima koji se prvi put susrecu s Mariom,ali i prema starim hardcore gamerima.Jeeina njena mana je sto je mogu igrati samo vlasnici Switch konzole koja nije nimalo jeftina za zivotni standard jednog balkanca.

*

Adam Jensen

• 1937
  • i didn't ASK fOr this
« Odgovori #186 : 17. Prosinac, 2017., 17:05 »
PlayerUnknown's Battlegrounds

Samim time što mi je izbor MP-only-igra dovoljno govori da nisam previše oduševljen ovom gamerskom godinom. OK, bilo je finih igara (ME: Andromeda, RE 7 i sl.) ali nije bilo onih nevjerovatnih igara tipa Witcher 3, Skyrim i sl o kojima će se dugo pričati (i igrati), očekivao sam da će Andromeda to bili ali očito nije ispunila ogromna očekivanja postavljena od prethodnika. Ali eto PUBG je izazvao pravu malu revoluciju da su čak i igrači poput mene koji inače ne uživaju u takvim igrama postali ljubitelji tako da iako još nije pravo izašao ipak ovu godinu pamtimo po njemu.

« Odgovori #187 : 17. Prosinac, 2017., 21:18 »
Horizon Zero Dawn.
Definitivno meni najbolja PS4 igra ove godine i stime da nisam ove godnie ni igrao puno nominiram nj. Odlična atmosfera, priča, dizajn neprijatelja i mehanike borbe. Isto tako mislim da je HZD ove godine i najbolji novi IP. Svatko tko je u mogućnosti neka odigra.

*

karlo13

• n00b
  • 2
« Odgovori #188 : 18. Prosinac, 2017., 00:16 »
Horizon Zero Dawn

Poslije nje idu definitivno zelda i cuphead.

*

Furo97

• n00b
  • 3
« Odgovori #189 : 18. Prosinac, 2017., 11:55 »
Super Mario Odyssey.

Jednostavno je privukla na prvu, zgodna grafikica, animacije, zanimljiva priča, nije moglo bolje

« Odgovori #190 : 18. Prosinac, 2017., 12:23 »
Horizon Zero Dawn. Totalno moj tip igre, svidjela mi se još od prvog trailera. Naći mane toj igri je stvarno teško ali uvijek može bolje, odlična priča uz maestralno osmisljenje robodinosaure i takoder sjajan mehanizam borbe. Uz nju valja spomenuti i Nier i dobri stari novi nastavak Wolfensteina.
« Zadnja izmjena: 18. Prosinac, 2017., 12:26 jocker113 »

« Odgovori #191 : 18. Prosinac, 2017., 13:04 »
The Legend of Zelda: Breath of the Wild

Zašto ? Pa zato jer je to Zelda :), ma ne ajmo sada ozbiljno. Igra je odlično dizajnirana, svijet u kojem se krećemo je raznolik i šareni. Odlična je igra za opuštanje i chillanje. Otvoreni svijet nam pruža tolike mogučnosti za istraživanje. Ma jednostvano igra je odlična sve od dizajna pa do gameplay, mnoge igre bi se trebale ugledati u The Legend of Zelda: Breath of the Wild. I nema loot boxova :D

« Odgovori #192 : 18. Prosinac, 2017., 15:21 »
Assssins Creed Origins
Igra je napravljena top. Ogromna mapa side questovi dovoljno zanimljivi da te odvoje od glavnih misija, prica...sve sta najboljoj igri godine i treba,a i ima puno noviteta i zamimljivosti s obzirom na to kako je serijal u posljednjih par naslova potonuo (fan sam Assassina i nakon sto je zavrsila cijela Eziova prica osim Black Flaga nijedan naslov mi nije bio ni priblizno zanimljiv...do sada). I jednostavno koliko god Horizon Zero Dawn bio vrhunski od svih naslova koji su izasli ove godine kao uglavnom pc igrac nemogu za najbolju igru dat glas ps ekskluzivi. :ne:

« Odgovori #193 : 18. Prosinac, 2017., 19:20 »
Call of Duty WW2

Priča je rasturala čak ima poslovica u mom kraju koja kaže "Ko je odigrao COD ne treba služiti vojni rok"..  Apsolutno me ispunila bez obzira što na nekim mjestima ima pa dosta frame dropova.

« Odgovori #194 : 18. Prosinac, 2017., 22:40 »
Mislim da je to PUBG, bez obzira na sve odlicne igre i neke da kazemo vec zavrsene proizvode po mom misljenju  PUBG bez obzira je najbolja jer je napravio zaista jedan "big wow" momenat u industriji, prodao koliko je prodao a jos je u beta fazi, ostavio iza sebe neke druge verzije te vrste igara koji su tu bili dosta duze i imali dosta svojih poklonika i pre svega ostavio iza sebe pricu o nekim Overwatch-ima i Lawbreakers-ima mislim zaista ko prica o tim igrama posle PUBG?
Plus nacin na koji je uzdrmao industriju je isto moze se reci istorijski, tako da mozda malo vise na te neke "sporedne" stvari ali PUBG je igra godine i svi ce se nje secati, dok nekih igara koje sada mozda pricaju o njima ce ostati u ovoj 2017oj i nece maknuti dalje.
« Zadnja izmjena: 21. Prosinac, 2017., 15:16 chaos777 »

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23