HCL.HR

Potiho lansiran i novi forum, također u beti

  • 513 Odgovora
  • 253550 Hitova
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #465 : 03. Lipanj, 2016., 15:08 »
Mogu sve ok radi, imao sam nešto drugo na umu al zapravo si objasnio i prije nego sam postavio pitanje xd.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #466 : 08. Srpanj, 2016., 17:27 »
Nije se ništa mijenjalo u tom sustavu u posljednje vrijeme pa bi zaista sve moralo biti kao i posljednjih pet mjeseci.

 napokon sam uvidio gdje je zapravo problem -
radi se o tome da ako sam na istoj stranici na kojoj se nalazi novi odgovor ili lajk na moj komentar, gore će biti samo ta narančasta ikona i pisati da nema novih obavijesti, a tek ako se nalazim na nekoj drugoj HCL stranici, dakle koja nema veze sa mojim komentarom, gore će biti i narančasta ikona ali će i točno pisati tko je odgovorio ili lajkao moj komentar.
Tako da mislim da bi se to možda moglo i popraviti da prikazuje točno obavijest bez obzira na to na kojoj se stranici nalazimo.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #467 : 15. Srpanj, 2016., 12:32 »
Ponovo radi Tapatalk!! :) I za sad je odličan, dodijalo mi na web ulazit kad sam na mobitelu. Nije loše napravljeno, naprotiv toga, samo meni kao meni ovdje je lakše. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #468 : 02. Kolovoz, 2016., 14:43 »
Ja vas ne mogu naći preko tapatalka. Pretražio sam forum i vidio temu u kojoj se spominje da ste instalirali tapatalk plugin, pa ga, nakon što ste prešli na novi forum, niste vratili. I onda sam naletio na post da je ipak naknadno vraćen. Doduše, post je star tri godine.

No post iznad mog nije star ni punih mjesec dana, što me vodi na zaključak da:

1) plugin opet ne radi/nije instaliran.
2) je problem do mene.

Meni se čini da je s mojim uređajem i aplikacijom sve u redu. Pa ako netko ima logično objašnjenje zašto ste nevidljivi, bio bih zahvalan.
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #469 : 08. Kolovoz, 2016., 02:34 »
Jel bi se moglo implementirati login sa steam-om da se kolekcija igara na forumu sinkronizira sa kolekcijom na steamu
Svakodnevno palim bojler i izmišljam toplu vodu.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #470 : 08. Kolovoz, 2016., 09:59 »
Eh, to je već malo teže. Istraživali smo tu mogućnost, no za sada nam nije u planu da to implementiramo.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #471 : 14. Studeni, 2016., 16:05 »




Ovako mi je svaki dan kad uđem, a na ostalim forumima "radi" ne pročitano.Dali još netko koristi tapaTalk? Da znam jeli do mene. Ne smeta mi ali eto da javim možda još netko ima problem.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #472 : 15. Studeni, 2016., 03:56 »
HCL forum ne podržava tapatalk više.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #473 : 15. Studeni, 2016., 14:01 »
Oh.. Nisam znao. Hvala na infromaciji! To je problem. :)

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #474 : 13. Prosinac, 2016., 22:46 »
Čisto da vam usmjerim pažnju na sramotno i nekažnjeno orgijanje pojedinih korisnika na ovom članku: http://www.hcl.hr/vijest/rusi-fifa-17-gej-propaganda-100508/#Comment-155058

Ima zbilja svega: govora mržnje, netrepeljivosti, negiranja i iskrivljavanja znanstvenih činjenica, poziva na nasilje itd.

Mislim da bilo u redu napraviti malo reda, koji i priliči jednom ovakvom ozbiljnom portalu. ;)

I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #475 : 16. Prosinac, 2016., 09:10 »
@Mojo Risin nasem covjecanstvu nema pomoci, da sebe ogradis nemoj se paliti na tekstove retardiranih ljudi. Vecina nema 18 godina tako da se ne uzbudujes previse! Podrzavam gay ljude iz jednog razloga, ostaje vise cura za nas koji smo straigth
 :hihi:
C

*

night0wl

  • n00b
  • 3
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #476 : 17. Prosinac, 2016., 03:30 »
Moze pomoc, ne mogu da pronadjem link ka stranici za editovanje profila

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #477 : 17. Prosinac, 2016., 09:20 »
Na samom vrhu portala, gore desno vidjet ćeš svoj avatar - pređi mišem preko toga i pojavit će se opcija "postavke".

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #478 : 19. Prosinac, 2016., 20:49 »
@Mojo Risin nasem covjecanstvu nema pomoci, da sebe ogradis nemoj se paliti na tekstove retardiranih ljudi. Vecina nema 18 godina tako da se ne uzbudujes previse! Podrzavam gay ljude iz jednog razloga, ostaje vise cura za nas koji smo straigth
 :hihi:

Moram priznati da mi je na početku bilo čudno da nema nikakve reakcije nadležnih, no nakon što se uredništvo ogradilo, zaključalo i ostavilo komentare na sramotu svih onih koji su pisali idiotarije - našlo se najbolje rješenje.  :thumbs:
I'd consider myself a realist, alright? But in philosophical terms I'm what's called a pessimist.

Odg: Potiho lansiran i novi forum, također u beti
« Odgovori #479 : 14. Siječanj, 2017., 19:27 »
Nisam želio otvoriti novu temu, ali imam pitanje.
Jeste li razmišljali da s novim forumom ograničite novim korisnicima ( do 30 smislenih postova ) neke podforume poput oglasnika.
S time bi se postigla veća sigurnost u trgovanju i zamjenama, a spriječili bi se i oni koji se samo registriraju zbog prodaje, pa i oni koji se opetovano registriraju nakon bana i lošeg iskustva zbog prodaje.
 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9