HCL.HR

Assassin's Creed IV: Black Flag

  • 330 Odgovora
  • 107609 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #315 : 03. Studeni, 2015., 12:33 »
Krenuo igrati ovo čudo i u startu sam se naživcirao zbog kopnstanih fps dropova na bilo kojim settingsima i uz to da GPU uopće nije do kraja iskorištena, kao ni CPU...
Na kraju problem sam riješio uz pomoć Nvidia Inspectora.

Igra je sasvim solidna, zanimljiva, lijepa i stiglo je vrijeme za još jedno prelaženje igre.
Jel igra još netko i da li Vam radi i dalje ona aplikacija za mobitele u kojoj možete slati svoju flotu brodova u misije?
Još sam u Havani pa ni sam ne znam radi li aplikacija i dalje kada još nemam otključane te mogućnosti.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #316 : 03. Studeni, 2015., 13:32 »
Ja jos uvjek igram, al otvaram mapu osvajajuci tvrdave, pretrazujem sve skrinje na mapi, nadogradujem brod da mogu nastavit pricu dalje.Negdje sam na 35 posto trenutno, igra je cudo.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #317 : 24. Lipanj, 2016., 18:32 »
Igrao sam je prije nekih pola godine na PCu u 20 fps-a i sve na low.Igra mi se bas svidjela i uzivao sam u igranju, al je nisam presao do kraja i imao sam zelju to popravit.

Onda sam prije par mjeseci kupio AC Syndicate za PS4, presao sam igru do kraja i stvarno uzivao u svakom njenom djelu.

Sada sam kupio Black Flag za PS4 u nadi da cu ga proc do kraja i kompletirat igru, al nakon odigranog Syndicatea nemogu ovo prozvakat nikako.Grafika izgleda totalno last gen i nista bolja nije na PS4 nego na mom PCu na minimalnim postavkama, ma cak ima i frame dropova.

Mehanike parkoura i penjanja su uzasne, stalno ide tamo gdje ne zelim, imam osjecaj kao da igram nedovrsenu igru.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #318 : 24. Lipanj, 2016., 21:44 »
To je inače bio opis za Unity ^^

I ja sam prešao Syndicate, Black flag planiram odigrati, a Unity sam obrisao s popisa želja.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #319 : 25. Lipanj, 2016., 10:24 »
Meni je Black Flag jedan od najboljih AC ikad. Ima svojih nedostataka, npr s tim parkourom, kao i svaki ili skoro svaki AC, ali osobno mi je bio neopisivi gušt potapati neprijateljske brodove ili rušiti one tvrđave  :mrgreen: I priča mi je odlična, bolja nego u AC Syndicate

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #320 : 25. Lipanj, 2016., 10:59 »
Ma odlican je i meni i zato sam ga uzeo jer ga zelim zavrsit, u prvom prelazu na PCu sam imao 30 sati u igri i poosvajao sam dosta tvrdava i svega ostalog.Obozava piratsku tematiku, a potrage za blagom i sve ostalo je stvarno odlicno napravljeno.Voznja brodom je super kao i borba sa istima.

Jedino mi zao sta nemozes osvajat tude brodove ili kupovat neke druge, vece, bolje.

Vidio sam da ima fps dropova na PS4 to me ubilo u pojam, pa ovo bi trebalo letit na PS4.Sta se tice parkoura nakon Syndicatea se vratit na Black Flag je sok.Tek onda vidis koliko su napredovali i poboljsali tehniku parkoura, borbe i ostalog.


Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #321 : 26. Lipanj, 2016., 20:55 »
Završio baš nedavno. 55 sati kaže steam. Ide na listu uskoro.
Mada kao ni u drugim AC igrama nisam skupljao baš sve, a pri kraju počinje šmarat ta nakrcanost mape svačim.
Borbe protiv  legendary shipova rulaju, rušit utrvrde mi je rulalo, dosta karizmatičan glavni lik i općenito dosta dobra priča. Neki sporedni likovi kradu šou i općenito mi je baš sjelo bančenje i kurvanje s piratima i taj mali odmak od ozbiljnosti svijeta ubojica makar osobno pozadinska Abstergo priča je prilično bezvezna i došla mi je kao Ubisoftovo šprdanje na vlastiti račun pošto ni sami nisu znali žele li ozbiljnu AC igru ili zabavnu igru s gusarima.
Ja zadovoljan. Baš mi je pasalo bućnut se u predivni ocean s Edwardom, taman u ovo vruće doba pa sad jedva čekam da odem na more zbog ovog i bućnem se :D
Najljepša AC creed igra koju sam igrao dosad. (idem po redu; rješio sam upravo AC III i AC IV nakon duge stanke od igranja serijala). Iako bugova ima, parkour zna zbugovat sam sebe, al hvala bogu nema bijelih jebenih flasheva pri svakom loadingu ko u onom sranju od trojke.
Općenito odlično je optimizirana crna zastava.

Mislim da ću preskočit Rogue jer su mi preslični i nastavljam sa serijalom sa Parizom i revolucijom  :ementaler:
Unatoč blaćenju po naslovu.
« Zadnja izmjena: 26. Lipanj, 2016., 21:01 malimicek »
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

iris94

  • ***
  • 644
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #322 : 26. Lipanj, 2016., 21:11 »
Završio baš nedavno. 55 sati kaže steam. Ide na listu uskoro.
Mada kao ni u drugim AC igrama nisam skupljao baš sve, a pri kraju počinje šmarat ta nakrcanost mape svačim.
Borbe protiv  legendary shipova rulaju, rušit utrvrde mi je rulalo, dosta karizmatičan glavni lik i općenito dosta dobra priča. Neki sporedni likovi kradu šou i općenito mi je baš sjelo bančenje i kurvanje s piratima i taj mali odmak od ozbiljnosti svijeta ubojica makar osobno pozadinska Abstergo priča je prilično bezvezna i došla mi je kao Ubisoftovo šprdanje na vlastiti račun pošto ni sami nisu znali žele li ozbiljnu AC igru ili zabavnu igru s gusarima.
Ja zadovoljan. Baš mi je pasalo bućnut se u predivni ocean s Edwardom, taman u ovo vruće doba pa sad jedva čekam da odem na more zbog ovog i bućnem se :D
Najljepša AC creed igra koju sam igrao dosad. (idem po redu; rješio sam upravo AC III i AC IV nakon duge stanke od igranja serijala). Iako bugova ima, parkour zna zbugovat sam sebe, al hvala bogu nema bijelih jebenih flasheva pri svakom loadingu ko u onom sranju od trojke.
Općenito odlično je optimizirana crna zastava.

Mislim da ću preskočit Rogue jer su mi preslični i nastavljam sa serijalom sa Parizom i revolucijom  :ementaler:
Unatoč blaćenju po naslovu.

Fulat ćeš možda potencijalno i najbolju assassin's creed igru :D  Završio sam Rogue i najbolji mi je poslije dvice, i mnogo je bolji od black flaga.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #323 : 26. Lipanj, 2016., 21:22 »
Slažem se, Rogue je možda i najbolji nastavak i povezuje sve dosadašnje priče i Black Flag i AC III i Unity...

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #324 : 26. Lipanj, 2016., 21:25 »
Nisam igrao Rouge i ne vjerujem da cu jako skoro jer ga nema za PS4, al kako sam cuo to je stvarno potencijalno najbolja AC igra, navodno ima odlicnu pricu, a svjet u kojem se nalazi mi stvarno tjera osmjeh na lice.Ledena prostranstva i sve ostalo, odigrat ce se i to kad tad.

Inace tek kad dodes u Syndicate vidit ces koliko je AC napredovao, stvarno najdoradeniji i najkvalitetniji nastavak, ogroman grad, prepun detalja i svega ostalog, odlicni likovi i prica.

Doduse nisam igrao Unity al kako cujem i dan danas sa svim zakrpama je jos uvjek dosta zbagiran.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #325 : 26. Lipanj, 2016., 21:29 »
Sve ih ja imam u kolekciji i sve sam ih presao.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #326 : 26. Lipanj, 2016., 21:36 »
Ja sam presao prvi dio kad je izasao, drugi dio kad je izasao, Brotherhood kad je izasao, treci dio sam igrao 15 sati i odustao, Black Flag dosao do 35 % i sada krenuo ispocetka, Unity preskocio, Syndicate zavrsio prije mjesec dana.

Nisam igrao Rogue, Revelations i nezz jel postoji jos koji naslov.

Navodno ovaj sta je na Viti gdje je glavni lik zena ima odlicnu pricu i jako je kvalitetan naslov, al steta sta tu Vitu nikad necu kupit.

Inace od svih sta sam igrao najvece razocarenje je AC3.Stvarno je igra mogla bit cudo, al na kraju je bila bezveze skroz.Previse bugova i neoptimiziranosti da bi se uopce moglo igrat kako spada, a glavni lik mi nije sjeo od pocetka.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #327 : 27. Lipanj, 2016., 16:05 »
Ja sam presao prvi dio kad je izasao, drugi dio kad je izasao, Brotherhood kad je izasao, treci dio sam igrao 15 sati i odustao, Black Flag dosao do 35 % i sada krenuo ispocetka, Unity preskocio, Syndicate zavrsio prije mjesec dana.

Nisam igrao Rogue, Revelations i nezz jel postoji jos koji naslov.

Navodno ovaj sta je na Viti gdje je glavni lik zena ima odlicnu pricu i jako je kvalitetan naslov, al steta sta tu Vitu nikad necu kupit.

Inace od svih sta sam igrao najvece razocarenje je AC3.Stvarno je igra mogla bit cudo, al na kraju je bila bezveze skroz.Previse bugova i neoptimiziranosti da bi se uopce moglo igrat kako spada, a glavni lik mi nije sjeo od pocetka.
Trojka je uzas,ja sam nakon samo par sati odustao.Par puta ponovo pokusao al djaba nikako mi nije legla.

Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #328 : 28. Lipanj, 2016., 13:47 »
Trojka je lose potimizovana,i dan danas u bostonu imam 15fps

*

seedorf

  • ****
  • 970
  • My mision is destroy love on planet Earth
Odg: Assassin's Creed IV: Black Flag
« Odgovori #329 : 28. Lipanj, 2016., 14:43 »
Svima je osto urezan taj Boston i los frejmrejt u sjecanju.  :hihi: Al u ono vrijeme kad sam ja igrao ne sjecam se da je igra bila losa tolko.

Krenuo sam ponovo igrat serijal stigo sam do Revalationsa i onda mi je graficka umrla, bas cu da se prisjetim trojke.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9