HCL.HR

Kao u video igri: Čovjeka udario jureći autobus, ustao se s poda i otišao na pivu

Igor Belan 29.06.2017.   •   17 komentara   •   Game Over


Da vidimo ovakvo nešto u GTA 5 ne bismo se čudili, ali ova snimka stvarnog svijeta, sa stvarnim Britancem i stvarnim autobusom pomalo je nevjerojatna.

Naša Game Over rubrika je vaša dnevna doza zakon stvari s interneta koje nemaju veze s igrama, ali bismo često voljeli da imaju.

Komentari (17)

  • 1oR

    29.06.2017 - 10:10

    Zalijepi ga ko poster

  • Faky

    29.06.2017 - 10:26

    Ha han

  • pleto

    29.06.2017 - 11:33

    A šta će čovjek, moro otić na pivo da dođe sebi

  • BONZO

    29.06.2017 - 11:59

    Ne znam baš za ovaj članak tj. objavu… 😐
    Inače volim kad povezujete događaje sa igrama, ali ovo je baš bezveze.

    I znam da će mi vjerojatno Zoran ili netko drugi sada pristojno obrusiti, ali što je tu je haha.

    • Igor Belan

      @BONZO, 29.06.2017 - 12:02

      Ma ovo ti je čista klasika za Game Over rubriku.

  • Qu4dripl3gic

    29.06.2017 - 13:13

    Ništa mi neće ovaj dan pokvarit!

    • Ne Znam

      @Qu4dripl3gic, 29.06.2017 - 15:13

      Hahahaha 😛

  • karlod1997

    29.06.2017 - 13:24

    biće i ima koji promil pa nije ni osjetija da ga je skupija bus, sad samo triba zalivat pivama jer kad se otrizni bolit će hah :-)

  • Zoran Žalac

    29.06.2017 - 13:24

    Čini se da je ovaj već bio na žešći pa je krenuo na nešto lakše.

    • Texas Flood

      @Zoran Žalac, 29.06.2017 - 22:29

      Meni se čini da frajer više nije imao pojma kuda ide…

  • neoyo

    29.06.2017 - 13:40

    nije mu nista dok je pod adrenalinom zato kad se ohladio umro od bolova

  • croBilly394

    29.06.2017 - 16:44

    Sad znam tko je Camusu bio inspiracija kad je pisao ravnodušnog Stranca.

  • BananaBoy

    29.06.2017 - 20:09

    Rekla žena da ne smije zakasniti na ručak… 😀

  • goldfinger

    29.06.2017 - 20:10

    Koji fucking kaos!!!

  • Goran1234

    29.06.2017 - 20:39

    Ma čovjek nije otišao na jedno pivo,nego je uzeo gajbu sjeo na nju i jedno po jedno….strava,ali čovjek je živ….to je bitno…

  • BokMan_

    30.06.2017 - 22:03

    haahhaah kraljina xD

  • GhostMan

    12.07.2017 - 22:35

    On je sebi zadao da ide na pivu i nista ga u tome nece sprijeciti

Komentirati mogu samo prijavljeni korisnici
PRIJAVI SE ili REGISTRIRAJ i ostavi svoj komentar!