HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706122 Hitova
*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16545 : 04. Rujan, 2014., 01:13 »
Romper Stomper (1992)

legendarni ćelavci : )))))))))))))))))))))))
a realno dosta je dobar film. počinje dosta brutalno, ali kasnije nema tog nekog osjećaja konstante brutalnosti, već se tu i tamo ubaci pokoja fajt scena i to je to. mislim realno cijelu drugu polovicu filma su više tugi feels momenti filma.
glumci su dosta rendom. russell crowe nije ništa posebno opak ni išta, mislim realno onaj davey mu mazne djevojku i onda glupi crower isfura I OVAKO SAM TI JU HTIO DATI XDDD ubij se jadniče. također, naš crowe je alpha skinhead pa on ostalima salutira dizanjem desne ruke u zrak #izazovno #rubno. no ne ostajemo samo na tome, ne. on ima legendarnu kukicu iznad kreveta i ženkama čita mein kampf nakon koitusa. :approve
radnja je dosta okej, mislim zločesti žuti kosooki vrše svoju invaziju na sveto australsko tlo tako što šire područje djelovanja svojih restorana. to se dakako ne sviđa našim glavnim junacima pa kreću u rat protiv doseljenika. na neki način. u prvom dijelu filma ima nešto šore, drugi dio je dosta smor osim incest priznanja, cica odvratne glavne ribe i krvavog nož ubojstva. e da, i klinjo skinhead umre na kraju. dosta tužan trenutak, baš sam morao zaustaviti film i probati ne plakati ;___________;.
na kraju, nisam ostao nešto prezadovoljan filmom, ali nisam bio ni razočaran. nedostaje mu više brutalnosti i prljavih nsfw scena, likovi nisu dovoljno dobro okarakterizirani i tempo filma je zamarajuć.
sljedeće na redu je american history x

6.5/10

Deliver Us from Evil (2014)

fun fact: ovo mi je prvi pogledani horor u životu. odlučio sam izgubiti horor nevinost ovim egzorcizam seksi eric bana filmom. =)
radnja je dosta rendom?? ne znam, eric bana je žestoki noćni policajac koji djeluje u paru sa svojim 9gag fore šilterica okrenuta naopako partnerom. frajer počinje istraživati nizeve ubojstava i nestanka, a za sve su navodno krivi kultni DEMONI. based on true story, dakako. e da, kasnije ericu bani pomaže edgar ramirez u ulozi prljavog latino svećenika koji se vjerojatno ne pere. ludo/10
nez te STRAŠNE scene su dosta spooky. mislim film je prepun jumpscareova, a pokušava opustiti gledatelja u strašnim trenutcima nekim glupim smiješnim komentarima glavnih likova i u tome prednjači 9gag obrnuta šilterica frajer koji je tako užasno iritantan i baš sam bio sretan kad ga je opsjednuti marinac zaklao. također, u dva navrata crni rendom frajer kaže nešto svojim crnačkim naglaskom i publika u kinu POLUDI od smijeha. odvratno.
da film nije horor puno više bi mi se svidio. mislim nez cijeli taj egozrcizam štih je tako naporan i dosta sam žalostan što se nije više spominjao stari slučaj sa bolesnim pedofilom marvinom. nedostaje još i par gore scena tipa kad si onaj as jede vlastitu nogu ili kad pronađu marinca u addams family kući onih talijana. inb4 sad me dosta strah spavati u sobi zbog scena u sobi banine kćerke. brrrrrrrr
e da. jebeni eric bana. ja ga ne volim baš ali ovdje je jako seksi i badass. i ima tetovirano ime svoje filmske kćerke na desnom bicepsu. <3 <3
sve u svemu, ja sam se dosta uplašio tijekom filma i pola vremena sam ga gledao pokriven trenerkom jer sam mala pičkica. horori nisu za mene i nez nisam previše uživao. ;(

4-5/10

edit: zaboravio sam napomenuti kako deliver us from evil ima užasne reference na the doorse, ali opet to nije ubačeno kao nešto glavno nego kao da se vidi,,,
as čisto u filmu par puta čuje people are strange i jednom je to napisano na ogledalu. dosta nepotrebno, uglavnom.
« Zadnja izmjena: 04. Rujan, 2014., 14:26 Pajko »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16546 : 04. Rujan, 2014., 05:25 »
Fair Game (2010)

Sviđa mi se ova napeta drama po istinitom događaju. Prilično je jasno da film i nebi bio toliko dobar i zanimljiv da sjajno svoj posao nisu obavili Naomi Watts i Sean Penn. Sviđa mi se što ne brza s ničime te ima spor tempo. Fino prikazana borba pojedinca protiv nemilosrdnog sistema i koliko su dvoje ljudi sa snažnim i nepokolebljivim stavom jači u zajedništvu. Isto tako sviđa mi se što je film lišen američke propagande i njihovih klasičnih "mi smo amerikanci - god bless as all" spika. Vrijedi pogledat ovaj dosta dobar i napet biografski film.

Brokeback Mountain (2005)

Dugo sam odgađao ovaj film, jer nisam vidio zašto bi gledao dvoje kauboja kak se prcaju i jedu grah, no sada mi je drago da jesam. Nisam ga baš ni doživio kao gay film, a ni kao kaubojski xD, nego više kao zabranjenu i funkcionalnu ljubav koja se stvarno mogla osjetiti. Slika, glazba, lokacija, baš odlično prikazan taj savršeni Wyoming i Brokeback. Savršeno iznjeli film Gyllenhaal i Ledger. Stvarno sam se dosta iznenadio koliko je fino zaokružen i kvalitetan film. Da je baš za oskara nezz, no priča je odlično ispričana.

Blue Valentine (2010)

Uopće nezz zašto ovaj film i što pokušava. Okej razumijem zaljubili su se, fino krasno kemija ovo ono, no onda? Nezz, nevidim di se ona odljubila i zašto i čemu to glumatanje, a ne pričanje o problemu. Okej djelomično tako loše veze i funkcioniraju, no jedva sam otprio do kraja filma glupu Michelle Williams. Baš me raspizdila dosta. Gosling zato <3. I onaj komičan odlazak u glupi svemirski hotel, zašto to pobogu. Bilo bi daleko bolje da su uzeli bilo koju drugu picu umjesto Michelle kao Cindy. Pokušava dočarat kako loše veze izgledaju, ali mu nikako ne uspijeva.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16547 : 06. Rujan, 2014., 19:25 »
Man of Steel (2013)

Volim filmove o super herojima, ali od svih super heroja Superman mi je najgeneričniji a njegovi filmovi najdosadniji. Man of Steel je do sada najkvalitetniji film o ovom junaku, što ne iznenađuje kada vidimo ko je stajao iza ovog filma (Zach Snyder i Christopher Nolan). Također i glumačka ekipa nikad nije bila jača, nije ni čudo što je Superman kada mu je pravi otac Russel Crowe a očuh Kevin Costner :mrgreen:. Priča je do sada najkompletnije razrađena, osjeti se Nolanova ruka. Sviđa mi se što se jedan dio radnje odvijao i na Kryptonu, a također nije bilo ni onih dosadnih scena gdje Superman glumi smotanog novinara, a scene iz njegovog djetinjstva su odrađene u vidu retrospektivnog prisjećanja. Ali mi zato akcijske scene uopće nisu po ukusu, čak ni Snyder - majstor za koreografiju akcije nije mogao skrojiti bolji spektakl. Ali kako i očekivati kvalitetnu akciju od lika koji može letjeti, prstom dizati aute i pržiti laserima iz očiju i pri tome biti imun na sve. Iako je Man of Steel vrlo dobar film i svakako da je podigao ljestvicu kvalitete u ovom serijalu ali ipak i dalje gleda u leđa filmovima o Batmanu ili Marvelovim herojima.
8

Haunter (2013)

Misteriozni horror triler baziran na principu time loopa gdje se mladoj djevojci dan ponavlja stalno iznova dok ona pokušava da razriješi mračnu misteriju. Zaista interesantan i dobro snimljen film, iako nije naročito strašan ali nećete se pokajati ako ga odgledate.
6,5

Ninja Apocalypse (2014)

Niskobudžetna akcija sa nindžama iz apokaliptične budućnosti. Nakon što bivaju nepravedno optuženi za atentat na vođu, pripadnici ninja klana se moraju probiti kroz podzemni kompleks prepun opasnosti. Kao i kod svih filmova sa oskudnim budžetom tako ćete i ovdje gledati nižerazrednu garnituru glumaca a jedini koji se imenom ističe je Hiroyuki Takawa ali ni on nije pokazao šta zna i umije, čak su ovi očito motivisaniji anonimusi odradili svoj posao bolje. Specijalni efekti su očekivano loši ali je, za divno čudo, akcija sasvim pristojna. Očito su imali na raspolaganju ljudi koji se razumiju u borilačke vještine i mačevanje. Kao što se može pretpostaviti odmah iz ovako generičkog naziva, ovo je film koji je smiješan ako ga uporedimo sa budžetnijim hitovima na ovu tematiku, ali ako ga odgledate bez većih očekivanja možda vam i ne bude žao utrošenog vremena.
4,5

Bad Boys (1995)

Zaželio sam se malo dobre stare akcijske komedije, a izbor je odmah pao na ovaj film u kojem zajedno glume velikani ovog žanra Martin Lawrence i Will Smith. Iako me akcija a i komične situacije nisu oduševile kao kad sam kao klinac gledao ovaj film, ipak sam dosta uživao. Ta hemija između Lawrencea i Smitha je prosto savršena, film obiluje humorom a ni akcija nije loša. Jedan od boljih Bayovih boljih filmova.
8,5

Haunt (2013)
Još jedan u nizu ovih modernih horrora koje sam odgledao u posljednje vrijeme. I, što je zanimljvo, svi su na isti kalup urađeni. Čak su iste i kvalitete, ono osrednje dobar horror film, malo misteriozne priče koja uključuje duhove i ukletu kuću što smo već prožvakali kroz stotine sličnih filmova, malo scary scena koje su nas već toliko puta prepadale ali ipak uspijevaju po ko zna koji put izazvati da nam srce malčice poskoči i da nas jeza prođe par puta tokom filma, film je pokratak (85 min) tako da nije bilo previše praznog hoda koji je karakterističan za horrore. Da ne dužim dalje, zadovoljan sam filmom. Haunt je rediteljski prvijenac Maca Cartera, i solidan je posao napravio.
6,5

Mama (2013)

Film o dvije djevojčice koje su bile izgubljene u divljini i nakon pet godina ih ujak i njegova djevojka pronađu i usvoje. Međutim, oni ne znaju da su sa njima ugostili još nešto u svojoj kuću... Dosta drugačiji horror od većine koje sam gledao. Odlična nadnaravna priča koja nam postepeno otkriva mračnu misteriju koja gledaoca vuče dalje, između popunjena sa sasvim dovoljno scary scena, te fino profilirani likovi čine ovo sasvim dobrim horrorom.
7,5



*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16548 : 07. Rujan, 2014., 06:44 »
Angry Video Game Nerd: The Movie

Savršena avgn web video fenboj izdrkotina. 10/10

A ja pogledao i nije mi bas nesto.
Pogledao sam jos uz AVGN-a, Ashensa i Happy Console Gamer-ov film i taj je definitivno najgori, ali na svu srecu i najkraci.
Ashensov daleko najbolji.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16549 : 07. Rujan, 2014., 12:21 »
Valentine's Day (2010)

Simpatičan, no presladunjav i to me užasno živciralo. Hrpetina parova si uopće ne pašu. Topher Gracea podnašam jedino u ludim sedamdesetima, kako je on ikakav match Anne Hathaway; kriste?! Jessica Biel katastrofalni smor kao i ekšli 90% casta. Rula mi jedino Jennifer Garner i Julia Roberts <3. Dosta podsjeća na New Year's Eve iako je naravno u svemu bolji od tog govna. Prestali su radit dobre romantične komedije. </3

Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004)

Kriste hoće li se ovaj serijal više uozbiljit? Zašto rade filmove prilagođene dijeci u vrtiću? Srs, mnogo mi je dječji kao i predhodnici, ali jednostavno nemogu preskočit niti jedan film kada počnem pratit serijal. Prva polovica je užasna i totalno sam htjeo umrijet, no ajde u nastavku postane bolji. Nadam se da će do kraja serijala nabit Hermionu na kolac =) I jesu li scene kod Dursleya doma najneugodnije kinematografijsko iskustvo ikad? O da.

3 Days to Kill (2014)

Kevin <3. Mnogo mi se sviđa. Ne igra na badass glavni lik kartu kao Teken, te riskira sa komičnim scenama koje nitko nikad nebi ubacio u ozbiljan akcijski film i to je win win. Deda Costner izgleda bolje nego ikad, doduše ne u gay opravici, tj. vestici. Nisam zadovoljan jedino tim negativcima koji su strašni kao profesor Snape u Harry Potteru, nego malo smješni ispadaju. Doduše Mitat Yilmaz aka onaj debeljuco koji cinka mi je baš rulao. Preporuka =)

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16550 : 07. Rujan, 2014., 12:45 »
Shaun of the Dead (2004)

nez gledalo mi se malo legendarnog simona pegga i izbor je pao na ovo.
dosta smiješno je kako na imdbu piše da je film comedy | horror a nažalost film nije nijedno od toga. mislim okej, ima par hehe smiješnih scena, ali to je tipa 4-5 puta u filmu. možda meni ne sjeda britanski humor, ne znam.
svidjeli su mi se ludi kamera prijelazi u filmu, kemija između simona pegga i nicka frosta je savršena, nez ful je zabavno gledati glupog nicka frosta kako živi filmski neckbeard život =))
film naravno završi dosta retajno i kad završi sve zapravo nema smisla i dosta sam rejđao na glupi kraj.
sve u svemu, film koji je cijelo vrijeme gledljiv i okej, ali zapravo nema ničeg posebnog što bi a) opravdavalo visoku imdb ocjenu b) nasmijalo gledatelja

6/10

Guardians of the Galaxy (2014)

POSVAĐAO SAM SE S RODITELJIMA DA BI ME PUSTILI NA OVAJ FILM,,,,,;;;;;;;;;;
dosta sam nahajpan na ovaj film neko vrijeme i jako sam sretan kako je ispao film.
chris pratt mi nikad nije bio neki ultra simpa lik, ali ovdje je dosta šašav i smiješan i dosta zgodno izgleda sav nabildan sa svojim malim bradavicama,, zoe saldana je jako dobra zelena pička, mali rakun je baš ultra naporan, groot je savršen <333 a čak ni batista kao drax nije nešto loš. doduše, ronan, glavni negativac je premalo pokazan u cijelom filmu, imao sam filing da se trebao pojaviti još par puta ili da su trebale biti neke polu nsfw scene gdje on kolje ljude ili neš tako da bi se dobio osjećaj straha koji ronan utjeruje,,,
cgi u filmu je savršen, ni u jednom trenutku ga nema previše. svemir je lijepo napravljen, xandar također, a posebno su mi se svidjele fajt scene iznad xandara. gledao sam 3d verziju i ne znam, okej je valjda. bilo bi mi svejedno i da nije bilo 3d-a, ali i ovako je sasvim fino.
najviše mi se u filmu svidio odličan balans akcije, komedije i feels momenata (kad se groot žrtvuje, smrt peterove majke,,) i nijednom tijekom gledanja filma nisam bio smoren. savršen film kao što sam i očekivao, jedva čekam nastavak =)
inb4 dosta je zabavno ići sam u kino, moram češće to prakticirati :hiha:

10/10
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16551 : 08. Rujan, 2014., 09:36 »
Chef (2014)

Ajme kako savršen film.
Nikako ga nemojte gledati praznog želuca. Topao, obiteljski, zabavan i totalno delicious.
Kubanska glazba i općenito kubanska atmosfera <3.
Jon Favreau i ostatak casta. :hug

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16552 : 08. Rujan, 2014., 12:41 »
Chef (2014)

Ajme kako savršen film.
Nikako ga nemojte gledati praznog želuca. Topao, obiteljski, zabavan i totalno delicious.
Kubanska glazba i općenito kubanska atmosfera <3.
Jon Favreau i ostatak casta. :hug

+1 i ja ovo sinoc pogleda i film je bas super, naravno sline su mi curile dok sam gledao :D
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16553 : 08. Rujan, 2014., 13:08 »

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16554 : 08. Rujan, 2014., 13:12 »
Adidas trenirka na odijelo s kravatom :ave: :hihi:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Me666

  • ******
  • 5556
  • Snaketicus Murphy Jr.
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16555 : 08. Rujan, 2014., 13:21 »
A Million Ways to Die in the West - 7/10

Meni bio simpatičan. Predvidljiv, ali simpatičan.

*

[proGABBEing] Richard

  • **
  • 519
  • sve je bolje kad se spoha lmao <:^)
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16556 : 08. Rujan, 2014., 19:30 »
http://www.imdb.com/media/rm2892155392/tt2883512?ref_=ttmd_md_nxt

wow
such style
much swag
wow
;)
Adidas trenirka na odijelo s kravatom :ave: :hihi:
pleb lol.

ja sam neki dan ošo do grada u cipelama i kratkim trenirka hlačama. bilo je dosta divlje i osjetio sam uzbuđenje.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16557 : 08. Rujan, 2014., 21:14 »
Adidas trenirka na odijelo s kravatom :ave: :hihi:
Šta reći, samo im je bitno da se ističu a imal to smisla ili ne to nije važno. A Richard će ljude koji se normalno odjevaju i ne prave se budalama zvati plebovima, meni odgovara ionako nikad nisam volio one smradove patricije u starom Rimu :mrgreen:.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16558 : 08. Rujan, 2014., 21:24 »
:hihi:


*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16559 : 08. Rujan, 2014., 22:32 »
Adidas trenirka na odijelo s kravatom :ave: :hihi:
Šta reći, samo im je bitno da se ističu a imal to smisla ili ne to nije važno. A Richard će ljude koji se normalno odjevaju i ne prave se budalama zvati plebovima, meni odgovara ionako nikad nisam volio one smradove patricije u starom Rimu :mrgreen:.

ti si veliki obožavatelj mač sandal filmova, jesam li u pravu?
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9