HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1706112 Hitova
*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16680 : 23. Listopad, 2014., 19:48 »
The Shawshank Redemption... Pored Zelene Milje i Foresta Gumpa, definitivno jedan od najboljih filmova koje sam ikad pogledao.

Apsolutno 10+! :ave:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16681 : 24. Listopad, 2014., 05:52 »
Za Tim Robinsa. Kaj ti je loš i u Grimiznim rijekama ? :solidus:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16682 : 24. Listopad, 2014., 10:04 »
Nije on definitivno loš niti tamo, dapače, odličan je. Samo što ga je vjerojatno zaboravio zato jer su Penn i Bacon u središtu tog filma i svi se njih sječaju većinom.
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16683 : 24. Listopad, 2014., 11:18 »
The Shawshank Redemption... Pored Zelene Milje i Foresta Gumpa, definitivno jedan od najboljih filmova koje sam ikad pogledao.

Apsolutno 10+! :ave:

:hihi:

koja ESENCIJA šabanskog generalnog ukusa.

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16684 : 24. Listopad, 2014., 11:49 »
Za Tim Robinsa. Kaj ti je loš i u Grimiznim rijekama ? :solidus:

mistična rijeka*  :hiha:

Okej, nezz, ja sam generalizirao misleći da neće netko sad reć "a kaj ti je loš u ovom????"

Nije on loš, nego ima ogroman potencijal da bude iritantan, i to se više manje nekako uvijek obestini kad ga gledam.


*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16685 : 24. Listopad, 2014., 12:03 »
Oblivion (2013) ★★★★★

Drugo gledanje. Dojam identičan kao i prvi put. Jedan od boljih Sci-Fi-a. Jedino su se pojavili tumorčići mali kod "mi smo efektivan tim" ponavljanja, sve ostalo mi je totalna shemica. Izgled planete, općenito vizualni stil. Onaj helikopter i dronovi su savršeni, baš ono ave. Kraj mi rula i čak bi volio vidjeti nastavak ovoga. Svakom novom rolom sve više volim tog kretenčiča Cruise

22 Jump Street (2014) ★★

Kod prvog filma sam pišao od smijeha te mi je bio jedan od boljih komedija koje sam gledao u zadnje vrijeme. Očekivao sam puno više od nastavka, pogotovo nakon jako dobrih recenzija i dojmova drugih ljudi o filmu. No totalno me smorio. Baš mi je sve over the top i nije me zabavio ni malo. Bile su točno dvije scene di sam umro, sve ostalo sam čekao da završi od lošosti, plus onaj kraj sa ostalim jumpovima, mi je preloš. Tugica malo.

Step Up All In ★★½

Haha, svi su tranu! Nezz, volim ih sve, ali ovo je najlošiji. Doslovce ponavljaju istu shemu, a što je najgore funkcionira. Guzman, je guzoboljan i samim time iritantan jako. Andy <3. Ostatak crewa, dragi šabani, nezz kako bi ih opisao. Kao neki frendovi kojih se sramiš, a dragi su ti. U dva navrata dosta dosadan, no kraj, odnosno last dance je mind blown (vjerovatno najbolji u serijalu).


*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16686 : 24. Listopad, 2014., 14:26 »
The Shawshank Redemption... Pored Zelene Milje i Foresta Gumpa, definitivno jedan od najboljih filmova koje sam ikad pogledao.

Apsolutno 10+! :ave:
Koja ESENCIJA šabanskog generalnog ukusa.

Naravno. :kava:

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16687 : 26. Listopad, 2014., 01:16 »
expendables 3

smeđurda :wildboy:

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16688 : 26. Listopad, 2014., 13:42 »
e da da mistična rijeka, grimizne rijeke je francuski ak se ne varam :mrgreen:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16689 : 27. Listopad, 2014., 19:40 »
Teenage Mutant Ninja Turtles

A ono, sto sam ocekivao, to sam i dobio ;)
Fini djecji film sa valjda najruznije dizajniranim kornjacama i stakorom ikad, kao da ih je radio Carpenter za The Thing :hiha2:
« Zadnja izmjena: 27. Listopad, 2014., 20:08 Disc0 »
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16690 : 29. Listopad, 2014., 11:02 »
Noah (2014) ★★★

Nezz šta da mislim o filmu. Kameni transformeri su valjda najbolji ikad. Russell Crowe po rutini rula kao i uvijek. Dobar mi je, zanimljiv, napet, mračan, no cijelo vrijeme kao da mu nešto fali. Kao da nema smisla ta priča, al opet nije nelogično xD. Nezz nikako objasnit. Emma Watson <3. Htio ić gledat u kino, no drago mi je da nisam. Dosta sam nezadovoljan, a nezz zašto. Uglavnom jedno od glupljih komentara o filmu od mene xD.

The Expendables 3 (2014) ★★½

Očekivao spektakl, a dobio najlošiji u serijalu. Baš me neka tugica zato pere. Prva dva su mi bili over the top uživanje i mozak na pašu. Zadnji dio filma spašava sa svim ludim i besmislenim scenama koje rulaju nebesa. No prvi dio mi je baš užasan smor. Mel kao villain je čudan i to jako, kao da nezna glumit frajer više, uglavnom </3. Antonio aka Freestyler aka Bandić je luuuuud stari moj, kako frajer priča, a tek parkoura, baš rulaonica totalna <3. Da nisu tak dobra ekipica i da nema Forda, bio bi tragic, ovako ajde prolaz.

Dawn of the Planet of the Apes (2014) ★★★★★

Baš mi je jako dobar te je nadmašio predhodnika koji mi je ionako bio jako iznenađujuće dobar film. Nema Franca, ali ovdje nije ni potreban. Zaljubio sam se u Jason Clarka, baš je jebenica lik. Ozbiljan, a poželjan nezz. Ma sve mi je odlično od izgleda, mračnosti, plota, zapleta i raspleta, kraja, ejpova, atmosfere, ma sve je super. Nezz kada su životinje bile toliko dobro napravljene kao ovdje. Ova motion caputre tehnika je jebeni vrh. Baš gledao od IGN-a How to Become an Ape - savršeno. Žalim za kinom. Ono kada se deru, ajme savršeno.

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16691 : 29. Listopad, 2014., 11:04 »
Kao i obično, tvoje "recenzije" filmova su urnebes, ali ovo sranje:

Ozbiljan, a poželjan nezz.

:hihi: :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16692 : 29. Listopad, 2014., 11:11 »
Da si čovjek od krvi i mesa, lajkao bi me, ovako me prezireš jer si umjetan, pozz. :mrs: :hiha:

*

Ramza

  • **
  • 390
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16693 : 29. Listopad, 2014., 11:13 »
ŠTO :ave: :ave: :ave:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16694 : 29. Listopad, 2014., 11:15 »
Nvm. Uništio si trenutak. :hiha2:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9