HCL.HR

Jedna, najbolja igra ikad

  • 313 Odgovora
  • 130180 Hitova
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #255 : 05. Lipanj, 2015., 14:59 »
Ja bi reko Inversion.
Igro ju davno, sjećam se da mi je bila predobra. Gampleay u više dimenzija, onako baš neobična pucačina sa dobrom pričom :D.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #256 : 05. Lipanj, 2015., 16:10 »
Rijetki su kojima uopće valja ta igra, ali zar ti je baš "najbolja ikad"?

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #257 : 05. Lipanj, 2015., 17:45 »
Da, gledo sam baš nedavno i ocjene su jedva prolazne. Igram i COD 4 već godinama i to bi mi bio izbor za najbolji mp, ali Inversion mi se baš svidio zbog neobičnosti (te dimenzije, kontrole[ako se dobro sjećam nišanjenje je bilo alt :hihi:]) i u to vrijeme to je bila jedna od rijetkih igra koju sam prešo do kraja. Sve bi mi obično dosadile ili nije bilo po mom ukusu, zato sad nadoknađujem :mrgreen:

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #258 : 05. Lipanj, 2015., 22:40 »
Ima previše igara koje su mi odlične svaka na svoj način u nekoj specifičnoj kategoriji ili žanru da bi se mogo samo za jednu odlučit, zato ću izabrat jednu koja je iznad svih tih kategorija - Don't shit your pants, car svih careva, pravi masterpiece od igre.

I'll just leave this here
http://www.kongregate.com/games/rete/dont-shit-your-pants

*

Ragee

  • *
  • 69
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #259 : 05. Lipanj, 2015., 22:43 »
O cem pricamo ?
Call of Duty 2
One car in exchange for knowing what a man's made of that is prize i can live with.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #260 : 10. Lipanj, 2015., 21:48 »
Najbolja PC igra ikad?
Wow ovo je teško! Okej užasno težak izbor između Portala 2 i Half-Lifa 2, ali ipak prvo mjesto ide Portalu 2

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #261 : 11. Lipanj, 2015., 16:18 »
WITCHER 3


zajebavam se. Al ide u top 5 gejming guštanja deff.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #262 : 12. Lipanj, 2015., 16:11 »
S.T.A.L.K.E.R. trilogija naravno... tri igre ali su slične po gameplay-u pa može proći kao jedna.;)


Ja bi reko Inversion.
Igro ju davno, sjećam se da mi je bila predobra. Gampleay u više dimenzija, onako baš neobična pucačina sa dobrom pričom :D.
Rijetki su kojima uopće valja ta igra, ali zar ti je baš "najbolja ikad"?

Nije baš toliko loša.;)

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #263 : 22. Lipanj, 2015., 19:50 »
mrvicu dizanja mrtvih, no dobro...
Serious Sam : TFE. Izgubio sam previše sati na co-opu s nekim česima. svaki dan ić rocketjumpat po metropolisu... ah te uspomene xD

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #264 : 22. Lipanj, 2015., 20:41 »
Dvoumim se izmedju Warcraft 3 i Half Life 2, al ae neka bude HL 2.

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #265 : 05. Kolovoz, 2015., 19:35 »
Najbolja igra ikada, hmm jako tesko se mogu odluciti jer se dvoumim izmedju 10ak njih.

Tu su Diablo 1 i 2, Warcraft (sve od RTS do MMO), legendarni Doom, Twisted Metal, Resident Evil, Silent Hill, Duke Nukem 3D, Red Alert, Broken Sword, Monkey Island, Grim Fandango, Wolf 3D, Carmageddon 2, veliki Starcraft, Counter Strike, i mnoge druge vrhunske igretine.

Samo cu reci da tu tmurnu jesen 1998. godine tesko da cu zaboraviti jer tada je izasao Half Life i mislim da upravo tu leži moj izbor najbolje igre ikada...

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #266 : 05. Kolovoz, 2015., 19:37 »
Već 20 godina igram igre i prošao sam sve i svašta, ali niti jedna igra me nije toliko okupirala kao The Witcher 3 i FF VIII

*

WEAPONX

  • *****
  • 2209
  • Doom-driven
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #267 : 05. Kolovoz, 2015., 19:40 »
Ajde pa da nisam jedina osoba ikad kojoj je FFVIII jedna od najdražih igara.
Lijepo je biti važan, ali je važnije biti lijep.    PREĐENE IGRE | PLAYLISTA | IKONE

Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #268 : 05. Kolovoz, 2015., 19:46 »
Također igram igre gotovo 20 godina, imam instaliran Witcher 3 i dobra je igra, ali ocito zbog toga jer sam sada prestar za igre i previse toga odigrao, vise nemam tu fasciniranost igrama, jednostavno moje vrijeme je bilo tamo od 1995 - 2005... Sada kada je 2015., osjecam kako me je uhvatila ta neka ''Gamerska prolaznost'' gdje me igre, ma koliko god bile dobre, ne uspjevaju zadrzati i povuci me u svoj svijet kao sto je to bilo prije...
Strah i trepet za vrijeme igranja AvP 2 je bio neopisiv, kao i priča Half Life igre, kao i atmosfera, pogotovo dvojke.

Zanimljivo, otkada imam posao, imam novaca za sve, pa tako i najnoviji hardware, sve mi vrti u high detaljima, a u proslosti, igrao sam na CRT monitoru u rezoluciji 320x240 i izvrsno se zabavljao, puno bolje nego sada... Eh da sam tada imao dobar hardware pa da su mi igre radile bez stekanja i barem u 800x600 rezoluciji hehe

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Jedna, najbolja igra ikad
« Odgovori #269 : 05. Kolovoz, 2015., 20:18 »
Fallout 3, Dead Space, GTA 3, San Andreas, VICE CITY, Max Payne, Syberia 2, Modern warfare, Mirrors edge, Far Cry, Crysis, TES Morowind, Fable, Super Mario, Age of empires 2, Civilization 3, Metal Gear Solid na ps1, Tomb Raider na ps1, Donkey Kong racing n64, POKEMON-i bilo koji na gameboyu, kasnije na PC-u, pa cak i dan danas...

I tako, ovoo su neke sta mi najvise ostaju u sjecanju, od ogromne kolekcije, sve ove naslove sam prosa po 10 puta sigurno(osim njih par koje nikad  nisam zavrsio poput fallout 3, Morowind, MGS).Uz njih sam naucio dosta engleskog jezika, odrastao, trcao iz skole da igram sta prije, glumio da sam bolestan po 3 dana iz kreveta bi POKEMONE igra, nebi izlazija...
Iskreno spadaju u 1/5 moga zivota i tako ce ostat dok ne umrem, s punim pravom nazivam sebe GAMEROM i ponosan sam na to...To je dio zivota, 1/5 je previse, ako uzmete u obzir da cu barem 2/5 zivota prospavat.Ako su filmovi 7. umjetnost ili koja vec, igre su 8. umjetnost, mi smo generacije koje su odrasle uz to, pogotovo na nas koji ih volimo su ostavile ogroman utisak....I hvala im na tome..

Malo sam skrenuo sa teme, sada dolazimo do bitne stvari...Moja najbolja igra ikad je GTA3.Razlog tome je sto je to prva igra ikad ciji je svjet bio veci od svjeta u kojem zivim i zivio sam u GTA3 doslovno imao sam osjecaj da sam otisao u Afriku na safari...Izgubljen, zadivljen, sretan, ispunjen i zahvalan sto postojim danas kada postoji to sve.

Hvala na slusanju, do javljanja...:thumbs:
« Zadnja izmjena: 05. Kolovoz, 2015., 20:20 bartul_9 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9