HCL.HR

Što ste zadnje gledali?

  • 18882 Odgovora
  • 1705782 Hitova
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16635 : 02. Listopad, 2014., 22:26 »
The November Man =D>
:piva:

 

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16636 : 02. Listopad, 2014., 22:49 »
ti si bio u zloglasnom zatvoru?
Aha, bio sam u zloglasnom zatvoru u dokumentarnim filmovima, bio sam u zloglasnom zatvoru na internetu... Halo, pa 21. je stoljeće i nije potrebno biti negdje da bi znao kako je tu.

:ave:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

disc0

  • *****
  • 3274
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16637 : 05. Listopad, 2014., 07:31 »
Sex tape

Ajme majko mila, valjda najgora komedija ikad. Negledljiv film, zao mi utrosenih sat i po na ovo govno :hiha2:
Nego primjetio sam da se Segel ocito bacio na teretanu i gladovanje i moram priznat da izgleda lose. Mislim prvenstveno na lice, izgleda kao da je obolio od neke bolesti :( , neznam, puno bolje je izgledao dok je imao koju kilu.

Lucy

Po ovom filmu svi pljuju, a meni je bas dobro sjeo. Klasicni Besson, podsjeca me mrvu na peti element, ali kao da je sav budet utrosen na poznata imena. Morgan Freeman mi je nekako potpuno bespotreban u ovom filmu, ocito je da su ga nagurali tamo cisto da ima vise jakih imena. Fora ideja, lijepi vizuali, napeta radnja i dosta kratak film za razliku od valjda 90% danasnjih filmova koji minimalno traju 2h.
3DS FC: 4768-7805-4966
PSN: DiSkAcH

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16638 : 05. Listopad, 2014., 14:21 »
Gone Girl :ave::ave::ave::ave:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16639 : 05. Listopad, 2014., 15:00 »
Jel gledao netko jučer Maestro na HRT-u? :hiha: Savršeno sranje.
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16640 : 05. Listopad, 2014., 15:15 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16641 : 06. Listopad, 2014., 00:28 »
Dosta je stresan, zadnjih po ure san se znojia u kinu znajući kakav rasplet me očekuje. Vrh.
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16642 : 07. Listopad, 2014., 03:22 »
Alien (1979)

Morao pogledat kao zagrijavanje za Alien: Isolation. Nezz zašto no uvijek sam odbijao gledat Aliene sa Sigourney Weaver. No drago mi je da jesam, jer sam ga pogledao u pravi čas, pred kretanje sa igrom koja je praktički bazirana točno na ovom filmu. Nostromo je veličanstven. Nije mi jasno kako film dan danas tako prokleto dobro i uvjerljivo izgleda. Vizualno je perverzija za ono vrijeme, plus atmosfera koja je vrh. Dobra mi je stvar što se nisu previše zamarali sa kretnjama i animacijom Aliena, pa tu nema previše kritike. Više od filma mi se sviđa jedino nastanak tog univerzuma u koji sam ušao tek sa AVP: Alien vs. Predator.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16643 : 07. Listopad, 2014., 11:54 »
Alien. Jedinica. Remek djelo. Ova scena (pogotovo od 1:44 nadalje) je nešto extra:

Alien workprint recut 1.wmv



Inače, ja pogledah - nije da ikog zanima, ali moram napisati - Roadracers. Valjda jedini donekle normalni film Roberta Rodrigueza.
...i Dragon Fury od Trome. Mislim da je sve jasno.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16644 : 07. Listopad, 2014., 15:43 »
Od svih elijena osobno prvi ima najjaču atmosferu hororca i osjećaja zatvorenosti sa strojem za ubijanje.
Nadam se da će se to prenijet dobro u Alien: Isolation
Kak izgleda dobro i danas ?
Pa Ridley Scott čovječe :hiha:
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16645 : 07. Listopad, 2014., 16:33 »
nahajpalo i mene sve ovo, jebite se


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

CROguys

  • *
  • 117
  • He is Keyser Sose!!!!
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16646 : 08. Listopad, 2014., 08:14 »
Alien (1979)

Morao pogledat kao zagrijavanje za Alien: Isolation.
Isto ovdje.Film je odličan.Doslovno se sve može nahvaliti.
Atmosfera,strah,efekti,priča,zvuk...trailer.
GTA,Slender,Mgs 3-4,Walking Dead,Halo,Arkham...

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16647 : 08. Listopad, 2014., 12:10 »
Alien (1979)

Pogledao i ja. Nezz, vrlo dobro, atmosfera je vrh, gluma okej. Vizualno se također drži s obzirom da je star 35g. Scene s alienom su odlične, pogotovo ono na kraju,, Nemam neke posebne zamjerke osim možda malo dosadnog uvoda, ostalo sve GG.

Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16648 : 08. Listopad, 2014., 16:10 »
A jebemu... sad ga i ja moram ponovo gledat. :kava:
“The optimist thinks this is the best of all possible worlds. The pessimist fears it is true.” - Robert Oppenheimer

*

metalni

  • ****
  • 1762
  • Seoski mudrac
    • My Art Gallery
Odg: Što ste zadnje gledali?
« Odgovori #16649 : 08. Listopad, 2014., 16:12 »
Ja pazario prije puno godina komplet sa produženim verzijama, pa se svako malo počastim...  :geek:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9