HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 191727 Hitova
*

sajo

  • **
  • 417
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1350 : 08. Prosinac, 2011., 23:32 »
jadan si
if life suddenly just got a bit harder, you most likely just leveled up

*

pilip

  • ******
  • 4442
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1351 : 08. Prosinac, 2011., 23:33 »
TPIFELER LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
Hacker (1994.-2005.) R.I.P.

Ja volim:
Facuuuu, Gr4gu, CMC program i Rengurzica

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1352 : 08. Prosinac, 2011., 23:40 »
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1353 : 20. Prosinac, 2011., 11:55 »
Sanja sam da pijem sok od žele bombona po imanu JELLY i da sam slika to mobitelom da pošaljem Grgi MMS  :fpalm:


Inače, sanja sam osim toga skoro sve ljude koje znam i sve je bilo puno nekih čudnih i prekrasnih vizualnih slika, ali ne da mi se tu postati jer vama neće biti zanimljivo. Zapisa sam na kompjuter da me oraspoloži kad sam tužan = (
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1354 : 09. Veljača, 2012., 11:09 »
Umro sam od smijeha kad sam se probudio.

Ovih dana igrao Mafiju jel, ali vezano za san je samo gameplay  :hihi: :ave:

Početak



Prvo se našao u jednom dvorcu na jednoj širokoj terasi sa mnoštvom ljudi onako kao hrvatski turisti, odjedanput su nas počeli napadati srbi, a sve je bilo nekako kao u srednjem vijeku, nešto setting sna sličan Assassins Credu. Nekako se nabrijavali i onda su na četnici koji su ličili na templare iz AC--a taktikom iznenadili napali kroz jedna vrata kroz koja ih nismo očekivali. Uglavnom san je još potrajao par sekundi kada sam kroz rotirajuće stepke dvorca ubio nekim jadnim mačem par četnika.  :approve

Drugi san se odmah nastavljao brijem i našao sam se u snijegu kod zgrade sa nekim svojim specijalcem, imali smo ovo, a bio nadstojnik zgrade preko puta sa nekim gunom i dva srpska specijalca. autiju nije bilo na parkingu pa smo mogli pucat po njima bez beda.

Sada da se vratim na Mafiju (igru) kada sam pucao bio sam totalno neprecizan, morao bi se čučnut da bi bio precizniji i ništa mi nije značilo što nisam nišanio jer sam pucao a uopće nebi imao hitove. Nešto smo se prepirali s njima zašto je nadstojnik izdao hrvatsku i da nesmijemo znat za srpske tajne akcije u Zagrebu, sve je nekako usporeno bilo, kada su oni pucali ja sam se bacao ko u Mafiji (dvaput klikneš strelicu ili A/D i lik se baci= Tak i ja istom sporinom. Na kraju sam skužio da imam Red Dot nišan, pa sam ih poskidao. Kada sam došao do njih rekao sam im samo zašto i okrenuo se i ovaj moj lik je krenuo prema HG Spotu, a ja u ulaz, sjećam se da kad sam se prije ulaza okrenuo da su došlil ljudi u bijelim kutama po njih i odfurali ih.

Jebem ti sve, bio sam u FPS-u.  :ave: :hug


Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1355 : 09. Veljača, 2012., 15:08 »
Jesi li ih bar uslikao i postao na 4chan?  :hiha2: :hiha:

*

presveti

  • ****
  • 1179
  • sanjam samo pobjede...
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1356 : 09. Veljača, 2012., 15:26 »
bili smo ja i prijatelj i ja sam stalno ima nekog psa sa sobom i hranija sam ga onako navlaš. i pas se izgubija pa sam ga naša izmorenog i sve i da sam mu isti i nekako je jedva preživija. i onda se isprid kuće stvorila cijela divizija neke vjerske hrvatske vojske koji su po kućama vatali nevjernike i nehrvate. al bi bija jalov trud objasnit im da nismo mi ti za koje misle da jesu. onda smo se ja i frend sakrili u neku kabinu ispod zemlje al smo ih čuli kako dolaze i ulaze u to i otvaraju vrata i onda sam se probudija.

i to je nešto kao
zanemarujem hranjenje pasa, zanemarujem svoje obaveze i uvalim se u situacije u kojima ispadam nešto drugo,,,,,,
 :clap:
Ali tko može pouzdano znati vjeruje li u nešto ili ne vjeruje?...Koliko puta varljiv osjećaj ili grešku razuma smatramo uvjerenjem! Ja najradije u sve sumnjam - ta sklonost uma ne smeta odlučnosti karaktera; naprotiv, što se mene tiče, uvijek odvažnije idem naprijed kad neznam što me očekuje. Jer ništa me gore od smrti ne može snaći - a smrti ne možeš umaknuti!

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1357 : 09. Veljača, 2012., 18:21 »
ja sam sanjao da se šećem nekim slavonskim krajem, neko zeleno brdo i dolina. na brdu sve lijepe, ali skupe kuće gdje se nitko nije uselio, podosta velik kvart. i tako se ja penjem brdom kad čujem neku dernjavu i vidim kako se ixy dere na zapija, jer zapi nije napravio dobro sklek. onda je došla kao neka lisica koja je skočila zapiju na leđa i probola mu utrobu.

 :wildboy: :fpalm:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1358 : 09. Veljača, 2012., 18:30 »
Da, jer sam tako buff.  :hiha: :mrs:

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1359 : 09. Veljača, 2012., 19:23 »
pajko trebao si opisati kako su izgledali, budući da ih nikad nisi vidio u životu.
a i personalitije si valjda doveo u ekstremnu suprotnost od realnosti.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1360 : 09. Veljača, 2012., 19:25 »
Što to treba značiti sad?  :hiha2:

*

progabbeing-jadran

  • ******
  • 5293
  • abrah cadabrah
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1361 : 09. Veljača, 2012., 19:29 »
iva ne misli da si buff.  :hiha2:
Bowie je definitivno najveći umjetnik svih vremena.

Support your local gamers >>> Pro GABBEing Klan

*

poison_ivy

  • ***
  • 594
  • Here while doin' the dishes.
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1362 : 09. Veljača, 2012., 19:34 »
zapravo, zapija je točno zamislio kad malo bolje promislim. iako za početak ne bi ni pokušavao napraviti sklek.
a ni ti nisi neki od sporta  :bonk: a još manje od deranja na zapissu  :ementaler:


edit
žena i odgovaranje na postove. heh.
...i onda smo imali vrući lezbijski sexs.

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1363 : 09. Veljača, 2012., 21:18 »
pajko trebao si opisati kako su izgledali, budući da ih nikad nisi vidio u životu.
a i personalitije si valjda doveo u ekstremnu suprotnost od realnosti.

vidio sam slike obojice. od ixyja davno kad su postali njegov facebook profil za zajebanciju, a zapija znam jer ima istu facu ko Pernar.

Ali sam u snu zamislio da ixy ima dugu kosu do šupka a zapi irokezu i obrijana prsa (što je u biti i razlog što mu je ta lisica probola prsa) :hiha2:
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1364 : 09. Veljača, 2012., 21:24 »
od ixyja davno kad su postali njegov facebook profil za zajebanciju

wat

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9