HCL.HR

Što ste sanjali?

  • 1893 Odgovora
  • 191688 Hitova
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1395 : 15. Ožujak, 2012., 11:29 »
-dobio tumor
-radi heroina
-nesretan slučaj


:)))))))
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1396 : 15. Ožujak, 2012., 14:19 »
sanja sam da jelena rozga svira bas.

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1397 : 18. Ožujak, 2012., 09:48 »
sanja sam da jelena rozga svira bas.
Duksy ti svako malo sanjas rozgu :D Ima tu nesto, ima  :loludara: :assshaking:
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1398 : 18. Ožujak, 2012., 11:24 »
Sanjao sam smauga. Al je izgledao ko lik na avataru. I pitao me neku knjigu i dao mi opis, kao kratko, dobri likovi, nešto, tralal. I onda sam mu preporučio Trilogiju o tamnom vilenjaku od Salvatorea. I bio je sretan.

Sanjao sam još i da smo u ala 1984-oj, i da spas može donijeti samo dijete crnac.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1399 : 18. Ožujak, 2012., 13:26 »
^ I onda pročitam Dylan Dog-a danas koji se bavi upravo temom rasizma crnci-bijelci. U snu je isto bio zajeb što je mali crnac jer su >zli korporativni ljudi< tražili bijelca.


*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1400 : 18. Ožujak, 2012., 13:31 »
sanja san da san umra i posta doktor dre

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1401 : 18. Ožujak, 2012., 14:12 »
Oću biti sretan stvarno ako pročitam to  :hiha2:



Sanja sam da sam opra kosu s nekim šamponom kojem je isteka rok trajanja, pa mi je ispalo pola kose i bija sam malo ćelav  :fpalm:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1402 : 18. Ožujak, 2012., 14:16 »
imam ribu za ručak i sitija sam se da sam sanja da idem u ribe sa zvonom i mislim da je on uvatija 3 ogromne ribe, a ja 3 karizmatične. (zapravo su bile smeće)

sad sam pogleda u sanjarici i to znači GUBITAK POZICIJE i NESREĆA. :hiha2: Vidićemo kako će se sve ovo odraziti na fantasy football,,
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1403 : 18. Ožujak, 2012., 14:19 »
imam ribu za ručak i sitija sam se da sam sanja da idem u ribe sa zvonom i mislim da je on uvatija 3 ogromne ribe, a ja 3 karizmatične. (zapravo su bile smeće)

sad sam pogleda u sanjarici i to znači GUBITAK POZICIJE i NESREĆA. :hiha2: Vidićemo kako će se sve ovo odraziti na fantasy football,,

UMRIT ĆU :ave: :ave: :ave: :ave:
Smija sam se na glas baš jako :)))

ovo ogromne - karizmatične ribe je očito posljedica mojih VELIKIH igrača i tvojih karizmatičnih (smećastih). Vidim da je moj psihološki atak ostavio posljedice.   :hiha:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1404 : 18. Ožujak, 2012., 14:23 »
Ane, i ja sam se onako OČIGLEDNO OSMJEHNUO kad sam skužio ribu, bilo je malo čudno :))))))))
I istina za psihološki atak :hiha:, al pravu interpretaciju svojih snova ostavit ću za sebe. :kava:

Al jebemti, bilo je još ŠTOŠTA u snu sad mi je ful krivo što se ne mogu sititi,,,
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1405 : 18. Ožujak, 2012., 14:24 »
Biti ćelav sprijeda - rugaju vam se




 :hiha2: :hiha2: :hiha2: :hiha2:
majstor za vodovodne instalacije i rješava bazene i ostalo

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1406 : 18. Ožujak, 2012., 14:28 »
 :hihi:
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1407 : 18. Ožujak, 2012., 14:28 »
Ane, i ja sam se onako OČIGLEDNO OSMJEHNUO kad sam skužio ribu, bilo je malo čudno :))))))))
I istina za psihološki atak :hiha:, al pravu interpretaciju svojih snova ostavit ću za sebe. :kava:

Al jebemti, bilo je još ŠTOŠTA u snu sad mi je ful krivo što se ne mogu sititi,,,

ne znam zašto nema mog POSTA, al bio sam napisao da sam ja u petak navečer sanja da moram izbacit cissea i stavit mccleana, ujturo sam se toga sitia, iša vidit i skužia da u snu nisam sve parametre uzeo u obzir i da je cisse bolji izbor.  :kava:
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1408 : 18. Ožujak, 2012., 14:29 »
 :hihi:

jebemti kako smo svi uživljeni u ovo,,,,,,,,,,,,,,
Ja sam definitivno najveći racio svih vremena.

*

n00b

  • ****
  • 1663
Odg: Što ste sanjali?
« Odgovori #1409 : 18. Ožujak, 2012., 16:43 »
Oću biti sretan stvarno ako pročitam to  :hiha2:

Daj ne jebi me naravno da ćeš pročitati pa SANJAO sam to onako koji ti je.  :wildboy:

To je ono, neki fantasy, glavni lik je taj dark elf koji ne želi sudjelovati na mračnim orgijama i klati ljude iz zabave, ima neku panteru s dugačkim imenom i KOLJE uokolo.

Mm da, ne kolje iz zabave već iz dužnosti, morala, spašava svijet i te sheme.  :wildboy: :wildboy:
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2012., 16:44 n00b »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9