HCL.HR

Vikend je – što igrate?

Zoran Žalac prije 15 sati

Vikend je ljudi, što se igra? Podijelite s nama koje vam se igre ovih dana nalaze na vašem gamerskom rasporedu.

HCL VideoProbao sam preživjeti Abiotic Factor, novi survival hit koji izgleda kao stari Half-Life

Igor Belan prije 1 dan

Abiotic Factor nije mi se svidio na prvu kada sam vidio screenshote prije dva tjedna, no u međuvremenu sam toliko preporuka za ovu igru dobio da sam je morao probati. I sad mi je drago što jesam.

Thief: Deadly Shadows – igra koja je pokopala dva studija

Zoran Žalac prije 2 dana

Na današnji dan prije točno 22 godine izašla je igra Thief: Deadly Shadows, treći dio nekad uspješnog serijala o lopovskim avanturama majstora Garretta.

Uskoro stiže najava još jedne PlayStation 5 ekskluzive

Zoran Žalac prije 2 dana

Inače pouzdani izvor navodi kako će kroz idućih 15 dana biti najavljena nova igra iz platformerskog serijala Astro Bot, ekskluzivno za PlayStation 5 konzolu.

Drugovi i drugarice, uskoro izlazi ona graditeljska igra sovjetskog tipa

Zoran Žalac prije 2 dana

Nakon pet godina provedenih u early accessu, graditeljsko-menadžerska igra Workers & Resources: Soviet Republic ugledat će svjetlo dana u 1.0 izdanju sljedećeg mjeseca.

DiRT 3 – show mu bio draži od relija

Zoran Žalac prije 2 dana

Na današnji dan prije točno 13 godina igrao se DiRT 3 – nastavak koji je nekadašnji serijal simulacija rallyja okrenuo prema show programu.

Najavljena je strateška igra Warhammer 40,000: Mechanicus II

Zoran Žalac prije 2 dana

Nastavak strateške igre Warhammer 40,000: Mechanicus donosi dvije igrive frakcije i dvije kampanje u kojima ćemo ratovati u podzemlju i na površini.

Nakon 45 godina završio je prvi konzolaški rat

Zoran Žalac prije 2 dana

Tvrtka Atari otkupila je prava na više od 200 igara svog nekadašnjeg žestokog suparnika s kojima su krajem sedamdesetih i početkom osamdesetih vodili prvi konzolaški “rat”.

Bivši developer Mad Max igre nakon kritike da igra nije bila dobra: “Totalne bedastoće i arogancija”

Zoran Žalac prije 2 dana

Nakon što je redatelj Mad Max filmova izjavio kako Mad Max igra iz 2015. nije bila dovoljno dobra, javio se i bivši developer koji je na toj igri radio.

Sand je pucačina u kojoj je Austro-Ugarska kolonizirala svemir

Zoran Žalac prije 3 dana

Ukrajinski indie developeri Hologryph i TowerHaus predstavili su svoju PvPvE pucačinu s neobičnim zapletom i ponešto drugačijim mehanikama.

XDefiant je najbrže od svih Ubisoftovih igara došao do milijun igrača

Zoran Žalac prije 3 dana

Iako je Ubisoftova besplatna pucačina XDefiant lansirana bez previše pompe, neslužbeno se navodi kako je odmah prvoga dana imala milijun igrača.

Voditelj PlayStation produkcije opravdava ubacivanje AI tehnologije u igre: “To je važno mladima”

Zoran Žalac prije 3 dana

Prema viđenju voditelja produkcije u PlayStationu, igrači takozvane generacije Z u igrama traže personalizirana iskustva, a takva će im biti poboljšana uvođenjem AI tehnologija u igre.

Opet se besplatno dijeli strateška igra Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War

Zoran Žalac prije 3 dana

Povodom slavlja Warhammer franšize do kraja mjeseca besplatno možete nabaviti 4X strategiju Warhammer 40,000: Gladius – Relics of War, koja u redovnoj prodaji košta 40 eura.

Warhammer 40,000: Space Marine 2 potvrdio multiplayer modove i novi co-op u troje

Stjepan Fikter prije 3 dana

Provjerite kako će izgledati akcija s još dvoje prijatelja u kooperativnim misijama čišćenja prljavih xenosa kad Warhammer 40,000: Space Marine 2 postane dostupan.

HCL VideoProbao sam Ubisoftov besplatni Call of Duty za mase i bilo mi je zabavno

Igor Belan prije 3 dana

Igra se zove XDefiant, upravo je izašla, a čim napravite prvi korak i zapucate prvi metak osjetit ćete da ste na poznatom terenu. Ima neke Ubisoftove specifičnosti i fore, ali formula brze pucačine ovdje djeluje vrlo poznato. I to nije nužno loše.

Nakon 28 godina u Super Mario 64 napravljeno je ono za što se mislilo da je nemoguće

Zoran Žalac prije 3 dana

Prvi put u povijesti jedan je igrač završio Super Mario 64 bez da je ijednom pritisnuo tipku A na kontroleru, koja se koristi za naredbu skakanja.

Besplatno se dijeli Farming Simulator 22

Zoran Žalac prije 3 dana

Ako se želite baviti farmerskim poslovima bez znoja i smrada stajskog gnojiva, Epic Games vam na svojoj platformi poklanja zadnje izdanje igre Farming Simulator 22.

HCL kviz: Pogodi igru #268

Zoran Žalac prije 3 dana

Pokažite svoje vrsno poznavanje svijeta gaminga i pogodite naziv igre na priloženom screenshotu iz igre.

Redatelj Mad Max serijala htio bi da Hideo Kojima napravi Mad Max igru

Zoran Žalac prije 3 dana

Redatelj filmskog serijala Mad Max izjavio je kako bi rado volio vidjeti Mad Max igru u režiji svog prijatelja Hidea Kojime.

Službeno je najavljen Call of Duty: Black Ops 6, ne zovite ga COD: BLOPS IIIIII

Zoran Žalac prije 3 dana

Brojevi Masone, što znače? Znače da će se sljedeći Call of Duty zvati Call of Duty: Black Ops 6, službeno je otkriveno iz Xboxa.

Omražena firma otkazala je 80 igara koje su imali u razvoju

Zoran Žalac prije 3 dana

Švedska grupacija Embracer u zadnjih se godinu dana riješila više od 4500 zaposlenika i otkazala više od 80 igara koje su imali u razvoju.

GTA 5 opet odlazi s PS Plus pretplate nakon samo šest mjeseci

Zoran Žalac prije 4 dana

Dvanaest igara idućeg će mjeseca nestati iz kataloga PlayStation Plus Extra pretplate, a među njima i Grand Theft Auto 5.

Pogledajte kako Sony zamišlja PlayStation u 2034. godini

Zoran Žalac prije 4 dana

Tvrtka Sony objavila je video kojim su demonstrirali viziju tehnologije i virtualnih svjetova kakve očekuju da ćemo imati 2034. godine.

Super Mario Galaxy 2 – Nintendova galaksija zabave

Zoran Žalac prije 4 dana

Na današnji dan prije 14 godina Nintendo Wii konzola dobila je jednu od svojih najzabavnijih i najprodavanijih igara – Super Mario Galaxy 2.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?